wtorek, 1 marca 2022

300 zł do zgarnięcia w Santander + lokata na 2,5% i bonusy

Zaczynamy nowy miesiąc, więc startują też nowe promocje. Ostatnio regularnie bardzo fajną promocję ma Santander oferując jedyne na rynku konto ze zwrotem płatności za rachunki i nie jest to czasowa lecz stała promocja, co jest ewenementem w bankach.

Dodatkowo każdy klient ma możliwość założenia lokaty na 2,5% nawet taki który już z niej skorzystał. Nowi zaś jak zwykle mogą liczyć na najwięcej - dodatkowe 300 zł, które zgarnąć jest bardzo łatwo.


Kto jest dla banku nowym klientem? W dalszym ciągu mamy tutaj wymóg braku udziału w promocji Santandera po 1 kwietnia 2019. Innymi słowy karencja ciągle się wydłuża i wynosi obecnie już prawie 3 lata.

Tutaj zgarniesz nawet 300 zł za otwarcie konta w Santander

Najnowsza promocja potrwa znów bardzo krótko bo tylko przez miesiąc, a więc do 31 marca 2022. Do zgarnięcia jest wciąż 300 zł, ale znów zmienił się sposób wypłat premii w stosunku do warunków z lutego. Dla nas jednak ważne jest, że dalej jest bardzo łatwo o tę premię.


1) 100 zł za dwa banalne warunki

Na początek trzeba skorzystać z promocyjnego linku do 31 marca by załapać się na promocję, po czym do 15 kwietnia założyć konto. Musimy przy tym wyrazić wszystkie zgody by nabyć prawa do wypłaty przyszłej premii.

A premię bank przyzna nam za spełnienie dwóch banalnych warunków:

 • płatności kartą na 10 zł (w sklepie lub internecie)
 • jedno logowanie do apki Santandera

Wypłatę pierwszej stówki dostaniemy jak się można domyślać do końca maja.

 

2) 200 zł za łatwe 3 warunki

Właściwe warunki do spełnienia czekają nas w trzech kolejnych miesiącach, a więc w maju, czerwcu oraz lipcu. Musimy wtedy:

 • raz zalogować się do apki Santandera
 • zrobić przelew na 1000 zł do Santandera z innego banku
 • wydać kartą zaledwie... 10 zł

Koniec. Za te trzy bardzo banalne czynności wykonane w trzech kolejnych miesiącach zgarniamy do końca wakacji 200 zł czyli całkiem przyjemną premię.

 


3) Do 300 zł w roku za opłacanie rachunków

Jakby tego było Santander daje zarabiać non stop i to jest główny powód dla którego nie mam zamiaru zamykać tutaj konta. To zarabianie na płaceniu za rachunki za gaz, prąd, telefon czy internet. I nie trwa to tylko przez rok, ale już od wielu lat i oby jak najdłużej.


4) Lokata mobilna na 2,50%

Na deser zaś dostajemy lokatę mobilną z możliwością jej ponownego założenia. To kolejny ewenement na rynku, bowiem banki zwykle pozwalają na założenie takiej lokaty tylko raz. Co więcej Santander pozwala wpakować tutaj 2x więcej bo 20k, i na dłużej bo na 4 miesiące:)

Tutaj zgarniesz 300 zł za otwarcie konta w Santander

Podsumowując mamy jedną z lepszych promocji jakie są ostatnio dostępne na rynku. Fajnie też, że Santander pozwala założyć lokatę na 2,50% i to po raz drugi. Gdy Santander przejmował WBK obawiałem się, że będzie dużo gorzej, bo tak zwykle jest. Mamy jednak w tej nieprzyjemnej regule fajny wyjątek, bo dalej jest tak fajnie jak było w starym, dobrym WBK.

Regulamin promocji Konto z premią 300 zł


14 komentarzy:

 1. Szykujmy się wkrotce na 5zl za 1 dolara.
  5,50zl za 1 franka czy euro. Ciekawe czasy, ale definitywnie lokaty na 2,5 proc to dziś absurd. Powinno być raczej 12,5 proc. A inflacja się dopiero rozkręci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panika udziela sie i Tobie. To najlepszy moment na wymiane USD na PLN. Rentownosci hurtowych obligacji SP oscyluja w okolicach 4%, nie szybuja do gory, wiec to dobry prognostyk dla PLN.

   Usuń
  2. Widać, że kolega siedzi w walutach po szyję i stąd przewidywania upadku złotego. Sytuacja jest nieprzewidywalna więc i stosunek waluta/PLN bardzo niepewny czy w lewo czy w prawo.

   Usuń
  3. Też wydaje mi się, że to dobry moment na sprzedaż. Kupowałem po 3,8 zł, teraz można po 4,3 zł sprzedać.

   Usuń
 2. Czy to musi być równo 10 złotych, czy minimum? Bo jeśli to pierwsze, to ten warunek wcale nie jest taki łatwy do spełnienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Minimum, możesz zrobić zakupy za 3 zł i za 8 zł lub w dowolnej innej kombinacji. Ważne by suma platnosci przekraczała lub była równa 10 zł.

   Usuń
  2. Dziękuję. To już brzmi dobrze.

   Usuń
 3. Getin podniósł lokaty na Nowe Środki. Nie napiszę jak, bo ich nie lubię:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jakie oprocentowanie ? napisz, proszę, chociaż kilka słów...

   Usuń
 4. Ludzie chyba zaczynają panikować.Komunikat na stronie Inbanku:Szanowny Kliencie, Twoje środki w Inbanku są bezpieczne, zachowaj spokój i nie trać odsetek. Sytuacja na Ukrainie nie ma wpływu na stabilność finansową banku. Inbank jest częścią systemu bankowego Unii Europejskiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj dostałem podobny komunikat w SMS z Santandera: 'z uwagi na obecna sytuację uspokajamy, że... '

   Usuń
  2. no nie wiem czy Inbank pisze pełną prawdę: "Inbank jest częścią systemu bankowego Unii Europejskiej."
   Może i jest częścią ale w razie upadku do estońska instytucja będzie odpowiedzialna za wypłatę, ona i tylko ona, chyba EU nie gwarantuje nic w tym wypadku?

   Usuń
 5. Wybierając jakąkolwiek opcję zawarcia umowy (np. przelew, kurier) we wniosku należy przesłać zdjęcie dow.osobistego. Polcan, czy takie żądanie jest legalne? Czy to jest bezpieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ja już nieraz w ten sposób składałem wniosek i w tym celu mam na kompie przygotowany awers i rewers dowodu. Dzięki temu nie musisz przekazywać ksera dowodu do kuriera jak kiedyś.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...