wtorek, 8 marca 2022

Teraz 480 zł do zgarnięcia w nowej promocji w Santander

Na początku marca pisałem o nowej odsłonie promocji w Santander w której zgarnąć można 300 zł. Po tygodniu bank ten podrasował swoją fajną promocję o dwa dodatki i teraz można zdobyć jeszcze więcej bo nawet 480 zł.

Pozostałe 180 zł bierze się z dwóch niezależnych promocji. Kto chciałby sobie przypomnieć na czym polega łatwe zgarnięcie 300 zł może zajrzeć do wpisu sprzed tygodnia, gdzie jak zwykle linki same się zaktualizowały. Tutaj skupimy na tym co pojawiło się nowego w tej promocji.

Tutaj zgarniesz nawet 480 zł za otwarcie konta w Santander

Wszystkie terminy pozostają bez zmian czyli promocja potrwa do 31 marca, zaś konto musimy otworzyć najpóźniej do 15 kwietnia. 


2) 100 zł do RTV Euro AGD lub Decathlon

Dodatkową stówkę w tej promocji możemy zgarnąć, jeśli wykonamy trzy warunki:

 • 3 płatności kartą na dowolną kwotę
 • 3x zalogujemy się do apki Santandera
 • 3 transakcje BLIK

Przy czym powyższe warunki należy spełnić przez 5 kolejnych miesięcy czyli od kwietnia do sierpnia 2022. Wydłużają się warunki, ale też rośnie premia, więc nie jest źle. Tym bardziej, że Santander to jeden z nielicznych banków na rynku, którego konto warto sobie zatrzymać na stałe, a nie otwierać tylko dla premii. Ta zaś wpłynie do nas do końca września.


3) 80 zł za skorzystanie z polecenia

Niestety zmienił się nam program poleceń. Do tej pory można było zgarnąć 50 zł za wpisanie kodu polecającego. Teraz premia jest co prawda większa, ale nie jest już w postaci przelewu na konto, lecz wyboru kart podarunkowych do Biedronki, RTV Euro AGD, Zalando, Helios lub Cinema City. Podobnie zresztą zrobili wcześniej Millennium czy Getin.

Moim zdaniem jak wchodzimy do banku, to warto zgarniać wszystkie możliwe premie. Jeśli nie masz kodu polecającego, a chciałbyś zgarnąć dodatkowe 80 zł możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com a udostępnię Ci taki kod.

Nie musimy przystępować do tej dodatkowej promocji od razu, możemy to zrobić najpóźniej 30 dni od daty otwarcia konta. Jedynym warunkiem przystąpienia do nowej premii jest brak posiadania konta w Santander przez ostatnie 12 miesięcy.

A co trzeba zrobić by zgarnąć trzecią premię? Warunek jest trudniejszy niż w poprzednim punkcie, należy bowiem wykonać: 

 • płatności kartą na 300 zł w terminie od momentu otwarcia konta do końca kolejnego miesiąca

innymi słowy jak ktoś otworzy konto w marcu, to na wydanie 300 zł ma czas do końca kwietnia. Warunek dość trudny, ale na pewno nie zaporowy. Przy obecnej inflacji wydać trzy stówki to już nie problem.

Tutaj zgarniesz nawet 480 zł za otwarcie konta w Santander

Konto warto sobie zachować po zgarnięciu premii. Z jednej strony samemu można je polecać innym, a z drugiej warto tutaj korzystać ze zwrotu za płatności za rachunki z czego sam korzystam tu od wielu lat. Rachunki za prąd, gaz, telewizor, telefon czy internet płacić i tak musimy, warto więc zadbać by część tych opłat do nas wróciła.


Można także skorzystać z dodatkowych bonusów widocznych powyżej jak lokaty na 2,50% na 4 miesiące przy czym nie ma znaczenia czy z tej lokaty już wcześniej skorzystaliśmy, mieć 4% zwrotu za zakupy na booking.com..

Regulamin promocji 100 zł na zakupy wRTV  Euro lub Decathlon

Regulamin programu poleceń w Santander

29 komentarzy:

 1. Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o podniesieniu głównej stopy NBP o 0,75 pkt proc. - z poziomu 2,75 proc. do 3,50 proc. Oprocentowanie lokat pójdzie w górę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiwat RPP !

   Usuń
  2. Oprocentowanie pewnie pójdzie w górę, ale niewiele z tego powodu, że siądzie akcja kredytowa i banki nie będą potrzebować tyle kasy

   Usuń
 2. RPP to jednak niespełna rozumu jest. O wiele za mało podniesli. Przy tym krachu złotówki i 1 procent nie powstrzymaloby wysprzedaży. Polska jest krajem frontowym. To powoduje odpływ kapitału. Trzeba agresywnych działań tzn atak za jednym zamachem 2 proc . Nie zdziwię się jak zobaczymy za tydzień 6 zł za euro i franka. Wtedy benzynka 10 zł za litr. Zabraknie na wyświetlaczach miejsca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby podnieść gwałtownie stopy procentowe o 2% to w jednej chwili zarżnąłbyś tym ruchem kredyciarzy, którzy już oddychają rękawami i wywołał panikę wśród inwestorów czyli schłodził gospodarkę. Ruchy RPP są prawidłowe jeśli chodzi o wysokość podnoszenia stóp ale być może spóźnione o 1-2 miesiące. Wiem, że chciałbyś wzrostu lokat o 2% ale to tak nie działa.

   Usuń
  2. Goldmany juz przewiduja, ze stopy dojda w okolice 5-5,5%, ale niestety od 2023 stopy znow w dol ze wzgledu na mocne schlodzenie gospodarki. Nam jak i Europie grozi stagflacja.

   Usuń
 3. Anion bank daje 3 procent juz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto w Aion zamknąłem po raz drugi tym razem definitywnie. Czekam na potwierdzenie.

   Usuń
  2. Czy u kogoś doszło już do zamknięcia konta w Aion. Ja złożyłem wypowiedzenie 3 lutego i konto nadal jest aktywne. U mojej żony minęły już 44 dni i nadal może się zalogować na konto...

   Usuń
  3. Od kiedy ma obowiązywać to oprocentowanie?

   Usuń
  4. Nie mam takiego info. Już któryś taka wrzutka z podwyższeniem oprocentowania w Aion

   Usuń
  5. Ten Aion to "trup", nic nie ma do zaoferowania oprocz tego jednego konta oszcz., oczywiscie przy oplacie 600zl rocznie. Inni tez podniosa. Stare konta Nest za tydzien beda mialy juz 3,5% lub 4% bez zadnych oplat.

   Usuń
  6. Ten nest to juz nawet nie zombie. Poza starymi, dostępnymi w epoce dinozaurów kontami nie ma żadnych zalet dla nowych. Oferuje najgorszy, generujący błędy panel obsługi klienta - przelewy wewnętrzne księgują się z opóźnieniem a brak aktualizacji sald wprowadza w błąd. Raz przez taką ułomność nie zaliczylo mi się zasilenie miesięczne dla konta rodzinne oszczędności. Strata kilkadziesiąt złotych premii. Reklamacja odrzucona. "Zrealizowaliśmy przelew , nie mamy płaszcza i co nam zrobisz"? Poza tym wielkość banku i jego aktywa, ułomna aplikacja to gwoździe do trumny. A Aion w tych trudnych walutowo czasach oferuje bezkonkurencyjne kursy wymiany. Kantory bankowe (Alior itp. mają marże 6-8 groszy na Euro czy USD - w chwili pisania posta ponad 5 w nocy będzie kilkanaście). W Aion w godzinach szczytu prawie zero,a poza peekiem handlu maks 2 grosze. Mam aiona od początku w all inclusive ale dzięki paru mykom nie zapłaciłem jeszcze ani grosza opłat. Poza tym w czasie zagrożenia zachodnia licencja jest paradoksalnie olbrzymim atutem. Jakby był jeszcze zachodni IBAN to byłaby idealna przystań na zadekowanie bufora wojennego. Ze swoim nestem zostaniesz z ręką w nocniku a w najlepszym wypadku że spreadem 30 groszy. Powodzenia

   Usuń
  7. Kantor Aliora w godzinach handlu ma ok.3 gr spreadu, tez zalezy, czy masz warunki preferencyjne, lepsze niz te na stronie. Rozumiem, ze wymieniasz zawsze w nocy w tym Aion?? Poza tym Alior daje zlecenia walutowe, czego nie ma w Aionie. Mozna ustawic dany kurs i zrealizuje sie, jak tylko kurs bedzie zalozony lub lepszy. Na pewno przy tak zmiennych kursach wszczelisz sie w ten najlepszy moment wymiany miedzy kontami?? Nie chce mi sie ciagle pisac o tym psedobanku Aion, ktory nie ma oferty bankowej poza tym jednym platnym kontem oszcz. w PLN. Zwyczajnie nie ma o czym pisac. Mozna by go nazwac kantorem walutowy, ale bez zlecen, to raczej slabe rozwiazanie jako kantor-online. Nie wykorzystuje Nesta do biezacych spraw, ale jako konto oszcz z oproc za chwile 4% sprawdza sie idealnie. Traktuje to jak lokate 4% z mozliwoscia doplat i jednorazowa wyplata w razie potrzeby.
   Moim podstawowym rach jest Alior rowniez ze starym kontem, gdzie mam expresselixir i sorbnet za darmo a w Aion mozesz tylko pomarzyc o szybkich transferach do innych bankow, pozostaje tylko zwykly elixir.

   Usuń
  8. A kto powiedział że Aion to mój podstawowy bank? Opisałem ułomność nesta, gdzie nadal trzymam bezużyteczne produkty. Niestety też mam konto podstawowe w Alior od momentu jego powstania. Kiedyś to był świetny bank a teraz od dawna obserwuję degradację tej "wyższej kultury bankowości". Aion ma inne zadania - część opisana wyżej, nie będę się powtarzał. Zamiast ekspresowych przelewów "do" jest natychmiastowe zasilanie kartą, także kredytową np. tegoż aliora - źródło darmowej gotówki do limitu w czasie grace period. W drugą stronę z PLN mi się nie śpieszy - elixir wystarcza. A dla Euro jest błyskawiczna sepa instant w dowolnej ilości przelewów do całej euro zony. Darmowe przelewy światowe w dowolnej walucie. Dla mnie to miejsce na bufor, a przede wszystkim idealny łącznik z zagranicznymi brokerami ale co to znaczy dla złotówkowego ciułacza. Nie znasz możliwości aiona albo dla twoich potrzeb są one bezużyteczne. I wisienka - All inclusive mam cały czas bez opłat, szczegółów nie ujawnię na ogólnym. Do tego zakupy na świecie czy wymiana walut. Faktycznie nie wiesz kiedy jest okazja i jakie są spready bo jak piszesz tego nie śledzisz. Jak będziesz płacił w innej strefie czasowej Alior wielowalutowy naliczy ci w środku naszej nocy bolesną marżę. Podsumowując: tkwij w swojej tombakowej klatce nie wiedząc, że są z prawdziwego złota.

   Usuń
 4. Waluty 5% w dół w ciągu 24h. Ale odchodzi granie na walutach. I jak tu nie wierzyć w moc EUR?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wojna sie nie skonczyla, wszystkie karty na stole, dzisiaj umocnienie a za dwa dni oslabienie, wcale bym sie nie zdziwil.

   Usuń
 5. Jak najtaniej przelać USD do kantora internetowego?

  OdpowiedzUsuń
 6. Gotówka do torby (jak dadzą w dzisiejszych czasach) i do banku czy kantoru. A tak na serio to była już tu dyskusja o koncie w dolarach. Roczne odsetki nie wystarczają na spread a przelew to dodatkowa strata. Wniosek zmienić bank na ten który ma kantor lub ma niskie spready - nadają tu non-stop o Aion.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz miec w takim banku, z ktorego mozesz tanio przelac. Do tych kantorow niebankowych to przelewasz na ich rachunki w okreslonych bankach, stad przewaznie nie ma prowizji. Co sie tyczy przelania z konkretnego banku do innego kantoru bankowego-patrz tabela oplat we wlasnym banku. Sprecyzuj skad do kad chcesz przelewac. Noszenie gotowki walutowej to najgorsze rozwiazanie.

   Usuń
  2. Chodzi mi o przelew USD z jakiekolwiek banku do dowolnego kantoru. z tego co wiem to każdy chyba bank ma jakąś opłatę za przelew USD. Kantory bankowe nie są konkurencyjne wobec niebankowych. Szukam optymalnego rozwiązania: Najnizszy koszt przelewu+ najlepszy kurs wymiany waluty

   Usuń
  3. @21:19
   Tak jak napisalem wyzej, jezeli bedzie to kantor niebankowy, to powinien miec konta w roznych bankach, wowczas robisz przelew wewnetrzny USD w swoim banku i nie ma oplaty, bo to nie jest swift. Kantor bankowy moze ma i troche wyzszy spread, ale liczy sie tez bezpieczenstwo szczegolnie przy wiekszych kwotach. Konto w kantorze bankowym to ciagle twoje konto z gwarancjami BFG, tego nie masz przy przelewie to firmy zewnetrznej. Porownaj sobie kursy w danej chwili i sam ocenisz, czy jest az taka roznica. Przy przelewie do kantoru bankowego (z innego banku) bedziesz mial oplate za swift w twoim baanku i to musisz sprawdzic w tabeli oplat swojego banku z ktorego przelewasz. Juz chyba nie moze byc jasniej wytlumaczone.

   Usuń
  4. Dzięki za obszerna odpowiedz, faktycznie to bfg jest też ważne jednak mylisz się odnośnie przelewu USD. Też tak myślałem ale o dziwo Bank nie traktuje tego jak wewnętrzny przelew.. rozmawialem z trzema bankami i są opłaty. Tylko przelew w euro jest darmowy. Tak urodzilo się właśnie moje pytanie...

   Usuń
  5. Robiłem przelewy w USD z Getin banku do kantoru internetowego i z powrotem zupełnie za darmo ponieważ kantor miał konto USD w GB i szło to jako przelew wewnętrzny.

   Usuń
  6. Pytałem też GB bo mam tutaj konta walutowe. Możesz podać jaki to był kantor?

   Usuń
  7. Faktycznie trochę się naszukałem odpowiedniego kantoru ale znalazłem https://www.kantordarex.pl/

   Usuń
 7. Getin na eko 3%. Do 400 tyś zł/ data badania salda 16.02. Czas na przystąpienie do 31.03

  OdpowiedzUsuń
 8. Lokaty tesz na 3 procent .

  OdpowiedzUsuń
 9. Getin lokaty na 3.3

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...