środa, 2 marca 2022

Łatwiejsze warunki w nowej promocji z 270 zł na start w Citi

Mamy podwyżki premii za otwarcie konta praktycznie już w każdym banku. W marcu z nową edycją startuje Citi, który do niedawna za otwarcie swojego zwykłego konta oferował 200 zł. Dziś za to samo konto możemy mieć już 270 zł.

Sama premia to jeszcze nie wszystko bo zwykle ze zwiększeniem premii w parze idzie zaostrzenie warunków. Tymczasem po analizie warunków ze zdziwieniem stwierdzam, że jest dokładnie na odwrót. Krótsza karencja i warunki łatwiejsze.


Co z definicją nowego klienta? Uległa wreszcie zmianie, poprzednio czyli od grudnia ubiegłego roku mieliśmy tutaj datę 1 stycznia 2020. Teraz karencję przesunięto o 9 miesięcy i na dziś nie można mieć tutaj konta po 1 września 2020. To na plus.

Tutaj zgarniesz 270 zł na start za konto w Citi

Niniejsza, trzecia już edycja promocji konta potrwa tylko do 31 marca 2022. To znacznie krócej niż w poprzedniej edycji, gdy promocja trwała przez cały kwartał. Być może od kwietnia będą dalsze modyfikacje, póki co bank idzie wzorem Paribasa i przygotował tylko 3000 wniosków.

1) 20 zł za... wyrażenie zgód

To jest nowość. Nie pamiętam by jakikolwiek bank płacił nam za samo wyrażenie zgód, zwykle ich zanegowanie równało się z brakiem prawa do premii. Tutaj za to mamy 20 zł, niewiele, ale lepiej je mieć niż nie. 


 

2) 100 zł za aktywność

Poprzednio mieliśmy premiowanie po 50 zł, teraz dwukrotnie zwiększono premie. Aby zgarnąć pierwszą stówkę trzeba wykonać minimum 3 płatności na kwotę 300 zł. Mamy na to czas do końca kwietnia.

3) 100 zł za jedną z dwóch czynności do wyboru

W kolejnym miesiącu czyli w maju robi się już trudniej. Jest to kopia jednego z warunków z poprzedniej edycji, tyle że wtedy premia wynosiła za to 50 zł, teraz mamy 2x więcej. Bank daje nam do wyboru 

 • przelanie 2000 zł z tytułu wynagrodzenia LUB
 • wykonać zlecenie walutowe na kwotę 2000 w CitiKantor

W przypadku drugiego warunku nie musi to być zlecenie w naszej walucie. Bank dopuszcza dowolną walutę, wystarczy że będzie to równoważność kwoty dwóch tysięcy. 

Moim zdaniem opcja pierwsza jest zdecydowanie ciekawsza. Do walut najlepiej korzystać z melonika, tutaj zaś możemy skorzystać z przelewu wynagrodzenia. Innymi słowy za jeden podpis dostajemy 100 zł czyli lepiej niż za czasów BGŻ, tyle że jednorazowo.


4) 50 zł na deser w ramach podziękowania

Za ostatnią premię nie trzeba robić nic ekstra. Jeśli spełnimy warunki z kwietnia oraz maja czyli z punktów poprzednich to bank w podzięce da nam dodatkowe 50 zł.

Tutaj zgarniesz 270 zł na start za konto w Citi

Trzeba przyznać, że jest to zdecydowanie lepsza promocja od poprzedniej. Premia jest większa, zaś warunki zdecydowanie łatwiejsze. Szału co prawda nie ma, ale jak ktoś chce zarobić dodatkową kasę na bankach może tutaj wyciągnąć coś ekstra. Oczywiście można także skorzystać z opcji z kartą za którą można zdobyć dodatkowe 400 zł.

Regulamin promocji Nawet 270 zł z Citi kontem

10 komentarzy:

 1. Wreszcie przy wynagrodzeniu, ktoś pomyślał o osobach będących na jednoosobowej działalności gospodarczej.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeglad odsetki na koncie oszczednosciowym,itp nest banku i wyglada na to , ze odsetki na moim koncie sa zle wyliczone, nie wiem jak u Was

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie OK, ale ja mam stare konto smart z jedna stawka. Musisz zidentyfikowac jakie masz dokladnie konto i jakie oprocentowanie, moze masz takie z przedzialami do okreslonych kwot.

   Usuń
 3. Podwyżki w Inbanku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczuli odpływ kasy z lokat. Rozsyłali ostatnio wiadomości, żeby nie zrywać lokat bo traci się odsetki. Estonia niestety jest w dawnej strefie wpływów wiadomo jakiego kraju, więc jest trochę obaw z tego tytułu.

   Usuń
 4. Bank Nowy ma już 5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta na miesiąc i kwota do 10 tysięcy. Jak by dali na 3 miesiące i do 400 tysięcy to by było coś.

   Usuń
  2. Bank bardzo lokalny. Większość lokat dostępnych w placówce. Daleko mi do tego regionu a w czasie pandemii (jest, chociaż w mediach zniknęła jakby) nie wybieram się nigdzie stacjonarnie.

   Usuń
  3. Ale tu chyba chodzi o lokaty internetowe

   Usuń
 5. Taką kwotę (10.000,00 i powyżej też) to ja przetrzymuję na zero procent w swoim podstawowym banku, czekając na zebranie większych pieniędzy, żeby włożyć tam, gdzie limit minimum 10k.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...