poniedziałek, 14 marca 2022

450 zl w nowej promocji Paribasa Weź premię i weź oddech

Paribas nie ustaje w wymyślaniu coraz to nowych promocji. Mamy oto kolejną, nie zliczę już którą, z możliwością zgarnięcia kolejnej premii. Jej wysokość znów jest fajna bo wynosi 450 zł, z tym że 350 zł trafi do naszej kieszeni, zaś stówkę przyjdzie nam wydać w empku, a to miejsce w którym dość często robię zakupy.


Wstęp sobie podarujemy, bo tutaj jest nihil novi. 12 miesięcy karencji jak zwykle, więc jak miałeś rok przerwy w zdobyciu premii od Francuzów możesz wracać po kolejną, choćby i entą. 

Tutaj zgarniesz 450 zł w nowej promocji Przyjazny bonus

Oferta w teorii ma potrwać do 4 kwietnia 2022. W teorii bo w praktyce z Paribasem nigdy nie wiadomo czy pula nie wyczerpie się przed czasem. Obecna pula należy do paribasowskiego standardu i wynosi 3000 sztuk.

Co trzeba zrobić by zgarnąć do 450 zł? Po założeniu konta musimy oczywiście nadać PIN do karty, a na to też mamy określony czas. Bank wymaga by zrobić to najpóźniej do 17 kwietnia 2022.


1) 150 zł za 3 transakcje w kwietniu

Pierwszy miesiąc jest iście miodowy, bo warunek jest niezwykle banalny. Bank wymaga jedynie by:

 • zrobić 3 płatności BLIK

oczywiście na dowolną kwotę i za to w maju dostajemy już aż 150 zł. Innymi słowy za jedną transakcję dostajemy 50 zł. Ostatnio widziałem, że takie transakcje można wybierać zamiast płatności kartą w kasach samoobsługowych w markecie. 

 


2) 200 zł za dwa warunki w maju

W drugim miesiącu wcale nie jest jakoś szczególnie trudniej. W rzekomo najlepszym miesiącu w roku musimy zrobić to samo co w kwietniu plus 2 przelewy:

 • zrobić 3 płatności BLIK
 • otrzymać 2 wpływy na konto w Paribas

zrobienie przelewów trudno mi uznać za warunek, ale banki na szczęście uważają to za coś trudnego. A najfajniejsze jest to, że za to dają premię. W tym przypadku w czerwcu dostajemy 200 zł.


3) 100 zł do empiku za dwa warunki w czerwcu

Trzeci miesiąc to już ostatni w którym czekają nas warunki do spełnienia. Paribas nie byłby sobą, gdyby w każdym miesiącu nie wymyślił czegoś nowego. Tym razem musimy

 • zrobić 3 transakcje w aplikacji Google Pay lub Apple Pay
 • otrzymać dwa wpływy na konto w Paribas

drugi warunek pokrywa się więc z warunkiem majowym. Pierwszy zaś nieznacznie różni się od majowego, bo dotyczy innego rodzaju płatności. Chodzi zapewne o to by przyzwyczajać klientów do korzystania z różnych opcji. Dla nas ważne, że dostajemy za to premię tym razem stówkę do empiku i to już w lipcu.

Tutaj zgarniesz 450 zł w nowej promocji Przyjazny bonus

Trzeba przyznać, że promocje Paribasa są bardzo przejrzysta i łatwe do realizacji. Premie też są całkiem fajne, najlepsze są oczywiście te w której dostajemy w całości kasę, ale jeśli ktoś i tak planuje jakiś zakup w empiku, nie powinno mu to sprawić różnicy.

Regulamin promocji Przyjazny bonus na 450 zł

6 komentarzy:

 1. Czy osoba pisząca kilka dni temu o możliwości bezpłatnego przelewu USD z Getina do innego banku mogłaby wysłać to info do Polcana i potwierdzić tu w komentarzu że wysłała, aby się z nim skontaktować? Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poszedl komentarz z adnotacja, zeby nie publikowac, mam nadzieje, ze @Polcan ja Ci dostarczy.

   Usuń
  2. Potwierdzam, Anonimowy 8:52 czekam na kontakt.

   Usuń
  3. Dzięki Anonimowy 16:16 otrzymałem info od Polcana, a czy mógłbyś się jeszcze do mnie odezwać na pawel(małpa)01studio.com.pl, chciałbym jeszcze coś dopytać

   Usuń
 2. Następne podwyżki w inbanku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Od jutra w NeoBanku 2,8% na 3 mies. na nowe środki.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...