poniedziałek, 7 marca 2022

Wreszcie mamy 2% na KO w Millennium oraz 360 zł na start

Oo, bardzo przyjemna wiadomość z Millennium. Dość nieoczekiwanie od dziś mamy tutaj podwyżkę na koncie oszczędnościowym do 2%. Nie spodziewałem się tego po Portugalczykach, bo przez dłuższy czas ten bank odstawał na tyle od reszty, że nie mieścił się nawet na pudle.

Jednak po ostatniej podwyżce wskakuje wreszcie na drugie miejsce w rankingu KO. Stawka już taka sama jak w Getin, tylko parametry nieco gorsze. Za to ma lepszą premię na start, bo nowy czy wracający do banku mogą zgarnąć dodatkowo w bardzo łatwy sposób 360 zł.

 


Zaczniemy jednak od konta oszczędnościowego, gdzie podwyżka jest wyższa od poprzedniej. Było 1,50% jest już 2% i w dalszym ciągu obowiązuje to do kwoty 100k. Mniej niż w Getin, gdzie taka  sama stawka obowiązuje do 400k, ale i tak dwa razy więcej niż do kwoty jaka obowiązywała tutaj przez długi czas.

Promocją objęte są oczywiście nowe środki, te zaś liczone są według salda jakie mieliśmy w tym banku w dniu 28 lutego 2022. Jedynym minusem jest krótki czas korzystania z tych 2% bo obowiązuje tylko przez 60 dni, bez względu na to kiedy przystąpimy do tej promocji. To też gorzej od Getin, gdzie promocja trwa o miesiąc dłużej.

Pozostałe parametry oba banki mają bez zmian. Mam tu oczywiście na myśli korzystanie z naszych środków. Mamy prawo do tylko jednego darmowego przelewu na ror w miesiącu. Nowa 36 już edycja KO potrwa do 16 kwietnia 2022


 

Warto tutaj przypomnieć, że wciąż trwa promocja konta w tym banku i łatwo zgarnąć na start 360 zł.  Dziś mogą tu wracać osoby, które nie miały konta po 1 stycznia 2019 dalej długo, ale z każdą edycją coraz lepiej.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

W drugiej edycji konta skrócono też czas jej trwania. Poprzednio trwała ona strasznie długo, teraz tylko do końca bieżącego miesiąca czyli do 31 marca 2022. Powyższy link promocyjny zapewne odnowi się automatycznie od kwietnia, tak jak to stało się w artykule z listopada.


 

Jakie warunki mamy do zgarnięcia premii? Premia jest trudna do pokrojenia tworzy bowiem koło, więc bank po prostu przeciął je na dwie połówki serwując chętnym po 180 zł w dwóch turach. Za to warunki są banalne, ale to w Millennium jest tradycją, nie pamiętam bowiem by jakakolwiek promocja miała jakieś wygórowane warunki

1) 180 zł za jedną płatność kartą

Zaczyna się banalnie aż do przesady. Za niemała kasę bo 180 zł bank wymaga abyśmy:

 • aktywowali apkę Millennium
 • wykonali jedną płatność kartą na dowolną kwotę

o wyrażeniu zgód nie piszę, bo to oczywistość, że dla premii zgody są wymagane. Choć warunek spełnimy w minutę, to czasu mamy aż nadto, bank daje nam termin do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.


2) 180 zł za typową aktywność w Millennium

Potem jest już wieloletnia tradycja. Konto mam tutaj od ponad 10 lat, a warunki są tutaj ciągle takie same i ciągle banalne:

 • wpływ na konto na 1000 zł
 • jedna płatność kartą lub blikiem

powyższe jakże łatwe czynności należy wykonać przez 3 kolejne miesiące. Nagroda podobnie jak w opisanym wczoraj promocji w Santander jest łączna za kwartał.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

Podsumowując nareszcie mamy pozytywne zmiany w banku i na KO bordowi wracają do wyścigu z Getin. Zaś w przypadku ror zachowano tutaj to co najlepsze czyli banalne warunki dla zgarnięcia premii, a z drugiej wreszcie podniesiono premię i zaczęto skracać karencję, chociaż w tym ostatnim przypadku jeszcze dużo można zmienić na lepsze.

Regulamin 36 edycji KO ze stawką 2%

Regulamin II edycji promocji Aż 360 zł z kontem 360 stopni

25 komentarzy:

 1. Millenium wykonalo manewr wyprzedzajacy, za chwile stopy wzrosna min 0,5%-1%. 2% to tyle co nic przy obecnej i nadchodzącej inflacji. Zloty leci na łeb, surowce drozeja, na dodatek mozna sie spodziewac, ze nasi czempioni zaczną jeszcze drukować kasę dla Ukraińców oraz wymieniać bezwartościowe hrywny. Czarno to widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To załóż różowe okulary, będziesz widział na różowo 😄

   Usuń
 2. Dzisiaj na początek poniedziałku US$ przebił granicę 4,5zł, EUR/CHF dobija 5złotych, a GBP na granicy 6złotych. To są najwyższe kursy od 20 lat.
  Będzie interwencja NBP ale co dalej? TYLKO w tym roku złotówkowi ciułacze stracili blisko 15%. Czy i kiedy wszystko wróci do względnej normy skoro świat jest taki niespokojny? A sytuacja finansowa Rosji i możliwość jej niewypłacalności budzi duży niepokój. "Ciekawe czasy" to mało powiedziane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw musisz mieć co stracić, za moment widzę bardzo tanie domy, mieszkania i samochody z licytacji komorniczych, czyżby znowu lament od żyjących na kredyt, że czegoś nie przewidzieli....

   Usuń
  2. Jak RPP znowu podniesie stopy procentowy tylko o pół punktu, to będziemy mieli dalsze osłabianie złotówki. Interwencje niewiele pomagają, bo widząc je inwestorzy grają na osłabienie złotówki i następnie sprzedają, a kupują gdy bank inwestuje. Dzisiaj złotówkę może wzmocnić tylko porządne podniesienie stóp procentowych, dzięki czemu będzie się opłacać kupić złotówkę niż trzymać pieniądze w euro.

   Usuń
  3. Wszystkie "wrobelki" cwierkaja, ze podwyzka bedzie 0,75-1%, ale czy to wiele zmieni? Na razie rzadzi panika i strach. Trzeba pamietac tez, ze gdy tylko dojdzie do jakiegos porozumienia, zaprzestania walk, waluty zleca gwaltownie o kilkadziesiat groszy nawet jednego dnia.

   Usuń
  4. do polcan 8 marca 2022 10:59 U mnie podobnie. Od kilku dni co dzień.

   Usuń
 3. Portugalczycy obdarowali nas (siebie...?) dwiema lubianymi przez nas instytucjami: Biedronką i bankiem Millennium.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podczas przelewu pieniędzy z millennium do getin i alior propozycja lokaty na 3 m-ce na 1,25%. Oferta specjalna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie dziś łaskawcy z Millennium poinformowali w aplikacji, że mogę w dalszym ciągu skorzystać z "atrakcyjnej" lokaty urodzinowej 2% na 1m do 10k. Od moich urodzin minął właśnie miesiąc, a ja głupi się ociągam :)

   Usuń
  2. A mnie bombardują stale smsami o Lokacie Aukcja na moich warunkach do... 1% z kwota do poł miliona.

   Usuń
  3. do Ptok 8 marca 2022 10:07 Faktycznie, jest taka urodzinowa. Z pewnością podwyższą oprocentowanie tego depozytu do 2,5% (zważywszy na jej wyjątkowy charakter - zawsze taki miała/mieć miała lub była uznawana przez Bank).

   Usuń
 5. Czy nadal w tym banku można robić ten myk, że wycofuje się środki przed datą sprawdzania stanu nowych środków i wraca dzień później i po zakończeniu jednej promocji automatycznie uruchamia się nowa ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Objechałem Warszawę na rowerze przed północą i jestem w szoku. Benzyna prawie 7zł/litr. Wzrost o 1PLN w ciągu tygodnia czyli o 15%. Jak najszybciej poddać Ukrainę Putinowi bo wszyscy zbankrutujemy. On ma gaz/ropę czyli rządzi gospodarką świata. Paliwo lada dzień będzie po 10złotych. Dobrze ktoś tu pisał, że waluty niedługo będą też po 10złotych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuję żebyś zaczął od oddania swojego roweru na rzecz Federacji Rosyjskiej, później porozmawiamy o poważniejszych sprawach jak wrócisz ze szkoły.

   Usuń
  2. Sam sie poddawaj. Nie chce zaczynac nawet tematu tutaj, ale to nie takie proste. Jak zdobedzie szybko Ukraine, to przyjdzie po kolejne kraje. Wole miec benzyne po 7zl i zyc w pokoju, niz bomby spadajace na glowe.

   Usuń
  3. Ukraina to ma wartość materialną i potencjał ludzki. PL to on nie chce bo tu ludzie są zawistni i zachłanni co widać po lekturze tego bloga.

   Usuń
 7. 10zl raczej nie ale 6 zł jest całkiem realne. Co do cen paliw to niestety juz dziś za disla zobaczymy 7,50-8zl. Ceny hurtowe Orlenu to 7,27l i 6,53zl za benzynę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dalsze duze wzrosty walut sa mniej prawdopodobne, gdyz NBP ma takie narzedzie, jak podwyzki stop procentowych. Raczej obawialbym sie mocniej o tych co zakredytowali sie po szyje, bo KNF przygotowuje banki na stopy w okolicach 7%.

   Usuń
 8. O ósmej rano była chyba interwencja NBP, i to dosyć poważna. Dolar nagle spadł o 7 groszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie jak ostatnio, waluty do wieczora odrobią straty. Wygląda na celowe działanie aby przed posiedzeniem RPP euro nie przekroczyło 5zł, będą mieć pretekst do nie podwyższania stóp w sposób jaki oczekuje rynek.

   Usuń
  2. a ja mysle, ze ktos po prostu zrealizowal swoje zakladane zyski i banka spekulacyjna zacznie pekac. Deprecjacja zlotowki nie ma uzaadnienia w fundamentach. To czysta spekulacja wsparta panika.

   Usuń
  3. Ma uzasadnienie w fundamentach. Niestety każde rozdawnictwo skończy się krachem. Do tego kraj frontowy.

   Usuń
  4. Do Anonimowy @8 marca 2022 15:30
   Zapoznaj sie z opiniami ekspertow na temat fandamentow polskiej gospodarki, a pozniej zrewiduj swoj poglad o wplywie rozdawnictwa

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...