poniedziałek, 21 marca 2022

600 zł i więcej do zgarnięcia tym razem realnie za kartę w Citi

No, wreszcie Citi poszło po rozum do głowy. Przy opisywaniu ostatniej oferty 660 zł przestrzegłem, że to oferta z fajną premią, ale od której lepiej trzymać się z daleka. Dostać premię za zadłużanie się jest poronionym pomysłem, tutaj szukamy tylko ofert w których premia jest friko, a im wyższa premia tym lepiej.

No i mamy coś takiego. Rekordową premię za kartę w Citi za warunki, które da się spełnić, a przy tym nie wpaść w spiralę zadłużenia. Ba, nie tylko nie zapłacimy ani grosza, ale dodatkowo będzie można zgarniać dodatkową premię.

 

Dla kogo ta promocja? Tutaj niestety nie mam dobrych wieści, bo okres karencji się ciągle wydłuża. Na dziś z promocji wyłączone są osoby, które miały tutaj kartę po 1 stycznia 2019,ale w uwaga: w regulaminie widzę nowość dotycząca wykluczania klienta, jest tu dopisek: 'ale umowa trwała mniej niż 24 miesiące'. Innymi słowy trzeba było posiadać kartę przez minimum 2 lata by wrócić po nową premię.

Tutaj zgarniesz bardzo realne 600 zł do Allegro za kartę w Citi

Oferta ma potrwać do 2 maja 2022. Nie jest to jednak pewne bowiem bank przeznaczył ograniczoną pulę kart. Pula jest jednak dość duża, za standard uważamy tutaj ilość 3000 sztuk, zaś Citi ma w zapasie nawet 5000 sztuk, więc powinno starczyć dla każdego.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 600 zł do Allegro, gdzie kupimy praktycznie wszystko?

1 Logowanie do apki Citi

Warunek pierwszy jest banalny: do końca miesiąca następującego po tym w którym dostajemy kartę należy raz zalogować się do apki Citi. Innymi słowy jak otworzymy kartę w kwietniu, to do końca maja mamy czas by zalogować się do aplikacji. Czasu aż nadto jak na kilkuminutową czynność.


2) 200 zł za płatności kartą 

Warunki właściwe to oczywiście płatności kartą za cokolwiek. Dla pierwszej premii w wysokości dwóch stówek mamy zapłacić kartą 300 zł, co przy rosnącej inflacji staje się coraz łatwiejsze. Ale bank wymaga by zrobić to przez 3 kolejne miesiące licząc od miesiąca po zawarciu umowy.

3) 400 zł za płatności kartą

Później wcale nie jest trudniej, po prostu musimy robić to samo dalej. Bank wymaga by wydawać kartą 300 zł na miesiąc i daje nam za to 100 zł premii. Dotyczy to kolejnych miesięcy czyli od 4 do 7. Skoro miesięcy tych jest 4 do zgarnięcia jest w sumie 400 zł. Warunkiem dostania kolejnych premii jest jednak zgarnięcie pierwszych 200 zł z punktu 2 wyżej, ten warunek jednak spełni się sam jeśli zależy nam na maksymalizacji zysków.


4) 100 zł za każdorazową rezygnację 

Kolejne stówki można zgarniać za rezygnację z karty. Bank w ramach utrzymania klienta da nam kolejną stówkę ale już w gotówce za wydanie 1000 zł. Dostałem ostatnio taką premię i na karcie mam znów do wydania stówkę i to już n-ty raz. Miły prezent, za jednorazową płatność kartą:)

Tutaj zgarniesz bardzo realne 600 zł do Allegro za kartę w Citi

Podsumowując cieszy, że bank znów oferuje fajne promocje a nie namawia do wpadania w długi. Tutaj jak oddamy wydaną kasę w podanym terminie zwanym darmowym grace period, nie zapłacimy bankowi ani grosza odsetek, a sami zgarniemy całkiem przyjemną kwotę.

Regulamin promocji Jeszcze więcej na start edycja II

4 komentarze:

 1. Mała rzecz a cieszy !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś podczas przelewu w Millennium oferta specjalna - lokata 1,25% na 3 miesiące. Tylko do 50 tys. złotych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To millennijne kokosy ! Przestaliby się wygłupiać.

   Usuń
  2. A mi taką lokate proponowali do 100 tys na 0.5 jak zamknął konto osobiste

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...