poniedziałek, 20 czerwca 2022

5% w nowej edycji KO w Millennium oraz 360 zł na start

Jak było do przewidzenia Millennium wreszcie dołączył do banków oferujących 5% na koncie oszczędnościowym. Co prawda takie stawki są dziś powszechne, ale bordowi mają jedną zaletę na KO której nie ma żaden inny bank w Polsce i dopiero w czerwcu tego udało mi się z niej po raz pierwszy skorzystać.

 

Mowa rzecz jasna o możliwości rezygnacji z dowolnej chwili z korzystania z tej oferty. W Aliorze skończyła mi się właśnie promocja z 2,5% której nijak nie da się zatrzymać. Jak raz się wejdzie to trzeba już poczekać aż się skończy i trwa to zwykle 3-4 miesiące w zależności od banku.

W Millennium miałem 4,5% w maju i na początku czerwca zrezygnowałem z tej stawki, wiadomo było bowiem z góry, że 5% pojawi się od dziś. Wystarczy napisać chęć rezygnacji w bankowości internetowej i po sprawie. Oczywiście odpowiedź z banku będzie zachęcać do pozostania, ale po dwóch próbach zatrzymania promocję mi wyłączono i mogę brać udział w nowej:)

Nowa ma te same parametry czyli limit 200k ale za to z wyższą stawką 5%. Promocja w teorii trwa przez 62 dni, ale jak już wspomniałem wyżej może zostać skrócona według naszej woli. Data badania dla nowych środków sięga jednak aż 10 dni wstecz bo aż do 10 czerwca.

Jak zwykle jeden przelew w miesiącu z KO na ror jest darmowy, zresztą po jego wykorzystaniu podjąłem decyzję o rezygnacji z karencji by szybciej wziąć udział w kolejnej. Warto więc przy okazji przypomnieć o wciąż trwającej promocji konta osobistego w której jak zwykle można zgarnąć 360 zł.


Jeśli chodzi o karencję to tutaj niestety nic się nie zmienia, dalej premię mogą zgarnąć osoby, które nie były klientem Millennium od 1 stycznia 2019. Najwyższa pora by wkrótce to także zmienić, bo to jedna z najdłuższych karencji bankowych obecnie.

Tutaj zgarniesz 360 zł za założenie konta wraz z KO na 5%

Nowa promocja konta potrwa jeszcze do 31 lipca 2022. Bank zastrzega sobie jednak, że może się ona skończyć wcześniej, bo jest tutaj limit. Ilość konto przeznaczonych na tę promocję jest jednak bardzo wysoki wynosi bowiem aż 40 tysięcy sztuk, więc nie sądzę by akcja promocyjna skończyła się przed połową wakacji. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć 360 zł

No właśnie i tu przechodzimy do meritum. Tak jak w poprzedniej promocji premię podzielono na dwie części. Pierwsza jest jeszcze bez zmian, ale w drugiej mamy już zmiany.

1) 180 zł za jedną płatność kartą

Zaczyna się banalnie aż do przesady. Za niemała kasę bo 180 zł bank wymaga abyśmy:

 • aktywowali apkę Millennium
 • wykonali jedną płatność kartą na dowolną kwotę

o wyrażeniu zgód nie piszę, bo to oczywistość, że dla premii zgody są wymagane. Choć warunek spełnimy w minutę, to czasu mamy aż nadto, bank daje nam termin do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.

 


2) 180 zł za typową aktywność w Millennium

W drugiej części premii mamy już zasadniczą zmianę. Do tej pory we wszystkich promocjach konta bank wymagał tylko 1 płatności kartą. Ten warunek pozostawiono tylko dla osób w wieku 18-26 lat, dla osób starszych pojawia się konieczność 5 płatności kartą

 • wpływ na konto na 500 zł
 • 5 płatności kartą lub blikiem

powyższe czynności należy wykonać przez 3 kolejne miesiące.Millennium idzie więc drogą jaką od początku tego roku wytyczył Getin, tyle że zmiany dotyczą klientów zakładających konto od dziś, a nie dotyczą dotychczasowych klientów.

Tutaj zgarniesz 360 zł za założenie konta wraz z KO na 5,00%

Jakie jeszcze mamy zmiany mamy na koncie? Na plus jest zwiększenie limitu przelewu. Do tej pory mieliśmy limit w wysokości 50.000 zł jeśli przelew autoryzowaliśmy smsem. Jednocześnie kto zainstalował apkę mógł jednorazowo przelewać 100k i tutaj mamy zmianę: przelew apką na dziś pozwala wytransferować za jednym zamachem 200k czyli tyle ile wynosi limit dla promocyjnej stawki na KO.


Cashback za zakupy online

Jedną z nowości w reklamie jest możliwość zwrotów za zakupy w sklepach online. Nie jest to zupełna nowość, bo do tej pory Millennium zachęcał do tego w swojej aplikacji teraz jednak dodano tutaj regulamin obowiązujący od dziś. Można tutaj liczyć na zwroty za zakupy dokonywane w np. w MediaMarkt, allegro, pyszne.pl, eobuwiepl czy booking.com

Podsumowując - od teraz Millennium przestaje być bankiem w którym wchodzimy na chwilę po premię, a KO warto zakładać w innych bankach. Jak widać bank wrócił do gry z KO co było jego znakiem rozpoznawczym i niech tak będzie po wsze czasy. 

 

Regulamin 39 edycji KO w Millennium

Regulamin promocji Zyskaj 360 zł z kontem w Millennium 

Regulamin zakupów online ze zwrotami części kosztów

11 komentarzy:

 1. Kokosy to nie są.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezeli ktos nie lapie sie na promocje za otwarcie konta, a wiekszosc sie nie lapie, bo okres karencji jest dlugi, to nie ma w Mille nic az tak interesujacego. Dla samego KO, to lepszy jest Alior ze wzgl na nieograniczona liczbe przelewow. Dla przetrzymywania kasy na max. mozliwy "procent" to sa inne banki lub obligacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Millennium mam 6 dych/m-c za transakcje karciano-blikowe.

   Usuń
 3. Ja trzymam na K.O. w Getin na 6%; Millennium mało daje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Różnica 1%, ale wypas! Naprawdę jaracie się tym ochłapem???

   Usuń
  2. Przy 400k ten 1% daje po 3 miesiącach 8 stówek zysku. Dla jednych będzie to mało, a dla innych zawsze jakiś dodatkowy "zastrzyk gotówki"

   Usuń
  3. no po trzech miesiącach na lokacie to rzeczywiscie zastrzyk…

   Usuń
  4. Mowa o KO, a nie lokatach, właśnie dlatego, że można w każdej chwili uciec gdzie indziej, nawet po to aby mieć i ten 1% więcej. Przy większych kwotach widać różnice, ale to już moja prywata. Koniec tematu.

   Usuń
 4. Dlaczego w Millenecie (w przeciwieństwie do apki) nie widzę salda z dnia badania dla promocji w której biorę udział?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy20 czerwca 2022 21:54 to trzymaj kasę w skarpecie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A propos millenetu: ta ewidentna niedoróba została zgłoszona i już fachmani nad tym pracują. Czekamy na efekt.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...