niedziela, 5 czerwca 2022

Do 380 zł do zgarnięcia w nowej promocji Santandera + liczne bonusy

Z nową edycją promocji konta ruszył także od czerwca Santander. Do zgarnięcia jest jak zwykle 300 zł i co ważniejsze w bardzo łatwy sposób. W dużej mierze to właśnie warunki decydują o atrakcyjności oferty, a tutaj mamy 


Kto może skorzystać z tej promocji? Tutaj mamy dwie daty, z jednej strony karencja niby dotyczy 1 czerwca 2021, ale z drugiej mamy w regulaminie dopisek o wykluczeniu osób, które brały udział w promocji banku po 1 kwietnia 2019 i niestety ta data od dłuższego czasu się nie zmienia.

Tutaj zgarniesz do 380 zł za udział w nowej promocji Santandera

Promocje Santandera są od tego roku cykliczne i trwają każdorazowo miesiąc. Nie inaczej jest tym razem, więc jak się można domyślać obecna edycja potrwa do 30 czerwca 2022.


Co trzeba zrobić by zgarnąć do 380 zł w tym banku? 

1) 100 zł w lipcu za... wyrażenie zgód

Akcja promocyjna podzielona jest na dwie części, w pierwszej , jak zwykle łatwiejszej, nie trzeba robić praktycznie nic. Wystarczy wyrażenie zgód oraz otwarcie konta na co mamy czas do 10 lipca. Za te czynności banki zwykle nic nie płacą, bo to po prostu przygotowanie konta do pracy, a tutaj dostajemy za to stówkę:)


2) 200 zł w październiku za trzy czynności przez kwartał

Drugi warunek to już typowe 3 banalne czynności, które znamy z poprzednich edycji:

 • wpływ na konto na 1000 zł
 • jedna płatność kartą na dowolną kwotę na min. 10 zł
 • jedno logowanie do apki Santandera

a więc warunki prawie tak samo łatwe jak w Millennium. Nie ma znaczenia czy płatności dokonujemy stacjonarnie czy na internecie. Powyższe 3 czynności należy jednak wykonywać przez 3 kolejne miesiące: lipcu, sierpniu oraz wrześniu.

Warunki nie są jak widać jakoś szczególnie trudne. W każdym miesiącu można je zrobić w kilka minut, a premia za to jest dość sympatyczna i dostaniemy ją w następnym miesiącu po wymaganym kwartale czyli w październiku. Potem można zamknąć konto lub korzystać na stale z dodatkowych korzyści, które mnie przekonały by być ich stałym klientem.


 

3) 80 zł za skorzystanie z polecenia

Ostatnia część premii to pro prostu skorzystanie z nowej edycji programu poleceń. Nie jest to już premia w postaci przelewu na konto, lecz wyboru kart podarunkowych do Biedronki, RTV Euro AGD, Zalando, Helios lub Cinema City. Podobnie zresztą zrobili wcześniej Millennium czy Getin.

Moim zdaniem jak wchodzimy do banku, to warto zgarniać wszystkie możliwe premie. Jeśli nie masz kodu polecającego, a chciałbyś zgarnąć dodatkowe 80 zł możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com a udostępnię Ci taki kod.

Nie musimy przystępować do tej dodatkowej promocji od razu, możemy to zrobić najpóźniej 30 dni od daty otwarcia konta. Jedynym warunkiem przystąpienia do nowej premii jest brak posiadania konta w Santander przez ostatnie 12 miesięcy.

A co trzeba zrobić by zgarnąć trzecią premię? Warunek jest trudniejszy niż w poprzednim punkcie, należy bowiem wykonać: 

 • płatności kartą na 300 zł w terminie od momentu otwarcia konta do końca kolejnego miesiąca

innymi słowy jak ktoś otworzy konto w czerwcu, to na wydanie 300 zł ma czas do końca lipca. Warunek dość trudny, ale na pewno nie zaporowy. Przy obecnej inflacji wydać trzy stówki to już nie problem.

Tutaj zgarniesz do 380 zł za udział w nowej promocji Santandera

Konto warto sobie zachować po zgarnięciu premii. Z jednej strony samemu można je polecać innym, a z drugiej warto tutaj korzystać ze zwrotu za płatności za rachunki z czego sam korzystam tu od wielu lat. Rachunki za prąd, gaz, telewizor, telefon czy internet płacić i tak musimy, warto więc zadbać by część tych opłat do nas wróciła.

Można także skorzystać z dodatkowych bonusów  jak lokaty na 5% na 4 miesiące przy czym nie ma znaczenia czy z tej lokaty już wcześniej skorzystaliśmy, mieć możliwość 4% zwrotu za zakupy na booking.com.

Regulamin promocji 300 zł z kontem w Santander

Regulamin programu poleceń w Santander

15 komentarzy:

 1. Chyba pomyliłeś bank w nagłówku

  OdpowiedzUsuń
 2. @ Polcan.I znowu ten "Paribas" ???? Strach lodówkę otworzyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. No więc, w jakim banku jest ta promocja ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zbyt dlugi okres karencji, wiec promocje Santandera sa dla wiekszosci "wisienkowiczow" zwyczajnie "martwe".

  OdpowiedzUsuń
 5. We środę RPP. Stawiam, że w górę o 0,75%. Chciałbym 1,0% ale niestety Glapa chcąc uchronić kredyciarzy przed rzezią może przypękać i dać tylko 0,5%...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niewidzialna reka rynku mowi 0,75% w czerwcu oraz 0,5% w lipcu. Jak bedzie zobaczymy, ale obstawiam zachowanie PLN, szczegolnie USD jako klucza do wielkosci podwyzek. Mocniejszy PLN bedzie oslabial skale podwyzek.

   Usuń
  2. Ten Glapa najgorszy prezes NBP. Jeśli rynek oczekuje miesiąc temu podwyżkę stóp o 1p.p to jaja robi i daje 0,75. Żeby zwalczyć inflacje trzeba wysokich stóp procentowych tak aby niestety dla niektórych kredyty były drogie i ludzie trzymali na lokatach kase i nie wydawali. I razem najlepiej z rządem nie dawać pieniędzy osobom a PIS daje kasę np. 14 emeryturę to tym bardziej sprzecznie z NBP.

   Zaciąć pasy na 2-3 lata i wróci do normy jeśli nie zrobią tego to inflacja potrwa dłużej.
   0,75 w środę minimum choć jak kolega wyżej bym oczekiwał więcej.

   Usuń
 6. A anion daje już 5procent

  OdpowiedzUsuń
 7. anion czy alior ???

  OdpowiedzUsuń
 8. Po jakim czasie od założenia lokaty w Getin można ją zerwać? Dzisiaj w nocy zabierałam do PKO i zaproponowali 5,40 % na 2 miesiące. To się zgodziłam pochopnie ;) Dopiero teraz patrzę, że w Boś jest 7%, no i chciałam zerwać i niestety po kliknięciu zerwij jest tylko propozycja: może chcesz jakąś nową lokatę standardową albo anuluj :( Chyba, że dopiero jutro będzie można zerwać bo w sumie dzisiaj otwierałam te lokaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wielokrotnie zrywalem w klka minut po zalozeniu. Odrzuc propozycje, to sie zerwa.

   Usuń
  2. W tym problem, że nie było opcji odrzuć :/ Jeszcze się dzisiaj przyjrzę. Poza tym najpierw może lepiej ten wniosek złożyć o lokatę w Boś, bo podobno jakieś cyrki są, a i RPP się zaraz zbiera, to może jeszcze się coś ruszy w lokatach.

   Usuń
 9. Jak się skończy

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...