sobota, 4 czerwca 2022

Więcej kasy na wczasy czyli 440 zł do zgarnięcia w Paribas

Z nową promocją konta rusza Paribas, tym razem do zgarnięcia jest 440 zł i to w wyjątkowo łatwy sposób. W tym banku minęła mi już wymagana karencja jak i większości z Was, więc warto przyjrzeć się nowej akcji by osądzić czy warto wrócić po nową kasę, a na moje oko tak bo tak łatwych warunków dawno nie było.


Na szczęście bank póki co nic nie kombinuje z definicją nowego klienta. W dalszym ciągu mamy tutaj 12 miesięczną karencję, więc po roku odsiadki możemy śmiało wracać po nową nagrodę. Wszak to jest bank typowy z serii wchodzimy, zgarniamy premię i bye bye.

Tutaj zgarniesz 440 zł w nowej promocji Paribasa Więcej kasy na wczasy

Jak zwykle akcja jest limitowana do 3000 zł, ale jeśli pula się nie wyczerpie przed czasem to deadline przypadnie na 30 czerwca. Innymi słowy cała akcja nie potrwa nawet miesiąc. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć 440? 

Rzut oka na premię zdradza z góry, że 40 zł będzie na start do jakiegoś partnera, a 400 zł w gotówce przelewem na konto. I tak jest tym razem i choć niezbyt lubimy jakieś bony wybrane przez bank, lepsze to niż ich brak, a tak właśnie było w ostatniej akcji w której brałem udział.


1) 40 zł do żabki za friko na start

Zaczynamy od darmowej kasy do żabki. Nie robię zakupów akurat w tym sklepie, ale 2 e-bony do tego zielonego sklepu dostajemy za friko. Bank wymaga tylko 

  • nadania PIN-u do karty do 14 lipca

a to czynność, która praktycznie zawsze jest wymagana bez jakiejkolwiek premii, więc to akurat jest na plus. Bony dostaniemy już do końca wakacji.


2) 400 zł za łatwe warunki w lipcu i sierpniu

Właściwe warunki zaczynają się w wakacje i o dziwo tym razem bank nie robi jakiejś gradacji trudności do czego przywykliśmy w poprzednich promocjach. W lipcu i sierpniu mamy do spełnienia te same warunki

  • przelew na konto na 400 zł
  • 3 transakcje BLIK

Koniec, jedyny dodatkowy warunek to spełnianie poprzednich warunków, ale po to bierzemy udział w takich akcjach by zgarnąć całą premię, więc dodatkowy warunek nadania Pinu do karty czy zrobienia powyższych czynności w lipcu zrobimy i tak bez bata. Premię po 200 za każdy miesiąc dostajemy odpowiednio w sierpniu oraz wrześniu.


To jedna z ciekawszych promocji Paribasa pod kątem łatwości spełniania warunków. Żadnych warunków płatności na określoną kwotę i wykorzystując różne kanały płatności, żadnych przelewów w te i we wte z kompa, apki w różnych konfiguracjach. Po prostu jeden wpływ i 3 płatności prosto, łatwo i przyjemnie za fajną premię.

Tutaj zgarniesz 440 zł w nowej promocji Paribasa Więcej kasy na wczasy

Kartę oczywiście wybieramy darmową ale o dziwo i tak od tej promocji nie mamy już wyboru spośród 3 możliwości. Na szczęście bank pozostawił najlepszy wybór czyli Kartę Otwartą na dzisiaj, a to właśnie ta karta jest darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę.


Nie będę zdziwiony jak ta akcja promocyjna skończy się przed czasem. Pech chciał, że akurat dziś wyjeżdżam na wakacje, co z pewnością utrudnia mi skorzystanie z tej promocji. Być może jednak po powrocie promocja będzie jeszcze aktywna...

Regulamin promocji Więcej kasy na wczasy

2 komentarze:

  1. Lokata Lojalna w Inbanku już niewarta uwagi bo tylko na okres 6 miesięcy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wlasnie sie zapisalem, bo minela mi 12-m-karencja. Promocja jest ok dla mnie, bo nie ma wydatkow kwotowych, mam "zobowiazania" wydatkow kartowych w innych bankach, stad wlasnie czekam na takie promocje.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...