czwartek, 30 czerwca 2022

50 zł lub 100 zł ekstra za założenie lokaty na 7%

Pamiętacie akcje specjalne, gdy za założenie atrakcyjnej lokaty można było zdobyć dodatkową premię? Cieszyły się one szaloną popularnością ale banki wycofały się z nich, bo po zgarnięciu premii zamykaliśmy konto. Czas na powtórkę z rozrywki bo za założenie lokaty na 7% można znów zgarnąć premię i to w praktyce za friko.

 

W poniedziałek zapowiadałem, że zakładam lokatę w Nest na 7%. I dziś dosłownie w 5 minut założyłem tutaj konto wymagane dla fajnej stawki, pozostaje tylko czekać na zakończenie lokat w BFF i przelać je na lepszą stawkę. Jak się okazuje jeśli wymagane konto założy się z polecenia, to można liczyć na dodatkową premię w wysokości 50 zł.

Tutaj zgarniesz 50 zł na start i założysz lokatę na 7%

Jeśli chciałbyś skorzystać z mojego polecenia by zgarnąć dodatkową kasę możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com. Kod polecający należy wpisać w ostatnim, trzecim kroku wniosku w pole Konto z polecenia jak niżej.

 

Konto można założyć w 5 minut, jeśli wybierzemy opcję przelewu natychmiastowego. Nie ma tutaj żadnych skanów dowodu co stało się ostatnio modne, po prostu jak za starych dobrych czasów zakładamy konto zwykłym przelewem tak jak to było np. w Alior Sync.


To co mnie zaskoczyło to fakt, że do wyboru mamy tylko kilka banków do przelewu. Nie ma na liście wyboru przykładowo największego banku w Polsce z którego chciałem robić przelew. Do wyboru mamy zaledwie... 6 banków w tym nieistniejący już T-mobile. Ich pełną listę można zobaczyć na powyższym screenie. 

Na marginesie mało brakowało, a miałbym problem z tą formą zakładania konta, ale na szczęście na liście jest Santander. To jedyny bank w którym zawsze mam parę złotych na koncie, przez prosty fakt, że bank zwraca mi kasę za robienie przelewów. W każdym innym banku mam wyzerowane saldo dla potrzeb przyszłych promocji np, w Aliorze, tutaj zaś wymagany jest przelew na 1 zł.


Jakie są warunki zdobycia 50 zł? 

Nic ekstra ponad te jakie są wymagane dla lokaty na 7%. Jak pamiętamy z artykułu sprzed 3 dni aby cieszyć się 7% wystarczy:

 • wpływ do banku na 2000 zł
 • 3 przelewy do innego banku

robimy to przez 6 miesięcy czyli przez cały okres trwania lokaty. Dzięki tym warunkom nie jest nam potrzebna karta do konta i przy składaniu wniosku zrezygnowałem z niej. 


Dla zgarnięcia 50 zł nie warunki są jeszcze łatwiejsze. Wystarczy powyższy warunek wpływu na 2k i 3 przelewów wykonać jednokrotnie i mamy na to aż 3 miesiące. Można też zamiast 3 przelewów dokonać 3 płatności blik, jeśli zainstalujemy apkę, lub 3 płatności kartą, jeśli ktoś ją chce.

Tutaj zgarniesz 50 zł na start i założysz lokatę na 7%

Innymi słowy premia 50 zł wpada nam w praktyce za friko, bo nie robimy nic ponadto co jest wymagane dla otrzymania lokaty na 7%.


Kto założy konto biznes z polecenia może zgarnąć jeszcze więcej bo 100 zł. Kto założy konto dla firm ma jednak nieco inny warunek, bo zamiast 2k musi sobie przelać 5000 zł. Pozostałe warunki 3 płatności czy 3 przelewów pozostają bez zmian.

Regulamin programu poleceń w Nest bank

Regulamin promocji lokaty Witaj na 7%

11 komentarzy:

 1. Do 20tys. - niech nie zawracają d*py!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jest konto oszczędnościowe do 100 tysięcy oprocentowane na 5% przez miesiąc w którym założymy konto i kolejne dwa pełne miesiące.

   Usuń
  2. Jeszcze się z tym kontem wstrzymałem z nadzieją na późniejsze uruchomienie. Nie da się wstrzelić tutaj później? KO rusza razem z ror niezależnie od tego czy się go używa?

   Usuń
 2. To chyba jedyny bank, w ktorym oplacalo sie nie zamykac konta i KO, szczegolnie, ze one zawsze byly darmowe. Dawni posiadacze juz za 2 tyg. wskocza na KO 7,1% bez zadnych limitow, wykonywania transakcji , itp.

  OdpowiedzUsuń
 3. Od jutra 7,05% na indeksowanym KO w Toyota bank

  OdpowiedzUsuń
 4. pekao jutro 7 % i getin zaraz tez cos odpali

  OdpowiedzUsuń
 5. ta getin odpalił.. nadal tylko 6%

  OdpowiedzUsuń
 6. Może Getin odpali w poniedziałek. A może w grudniu po południu.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...