piątek, 24 czerwca 2022

6% na lokacie kwartalnej do 500k oraz 250 zł na start z mBank

Kolejna niespodzianka, pojawiła się oferta lokaty kwartalnej z oprocentowaniem 6% i to w mBanku czyli tam gdzie najmniej tego można by się spodziewać. Niespodzianki są jednak miłe, a co więcej na start można tutaj zgarnąć dodatkowe 250 zł, więc robi się ciekawie.


Promocja dotyczy innego konta niż te które tutaj zwykle omawiamy bo mIntensive. W zasadzie można mieć także inne konto nawet te standardowe, ale w takim przypadku oprocentowanie spadnie nam już do 5,30% co już nie jest ciekawą stawką.


Wniosek z tego prosty, że warto założyć sobie konto z górnej półki czyli mIntensive, które darmowe jest przy przelewie 7000 zł. Nie trzeba robić tego jednorazowo, ważne by suma przelewów w miesiącu była na 7k.

Chociaż przelew na dowolną kwotę to banalny warunek, to bank daje jeszcze inną opcję: salda na poziomie 100k, przy czym do salda wliczają się także inwestycje. Co ciekawe na lokacie można trzymać nawet pół miliona, więc warunek darmowości konta spełni się sam jak założymy lokatę na kwotę od 100k w górę. 

Jeśli ktoś już jest klientem banku i posiada mIntensive, to wówczas bank sprawdzi czy środki jakie wpakujemy na lokatę będą nowymi dla banku. Aby być za takowe uznane muszą być nowe względem początku miesiąca czyli 1 czerwca 2022


 

Kto jednak konta mIntensive nie ma może na start zgarnąć dodatkowo 250 zł. Niestety bank daje dość ostry warunek nowego klienta, według regulaminu zamieszczonego na końcu artykułu musi to być osoba, które nie miała tutaj konta od... 1 stycznia 2019 czyli szmat czasu wstecz...

Tutaj założysz konto mIntensive by zgarnąć 250 zł oraz lokatę na 6%

Nowa edycja promocji z kontem mIntensive potrwa bardzo długo bo aż do 3 października 2022. W tym banku jednak to jest typowe, wszak opisywana przeze mnie w lutym inna oferta standardowego konta z 300 zł na start jeszcze trwa i zakończy się w przyszłym tygodniu.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 250 zł?


 

1) 100 zł za szybki przelew i 8 płatności

Promocje mBanku są różnią  się od tego co oferują inne banki, ale za to bardzo podobne do ofert na innych kontach np. na eKoncie, więc są typowe dla pstrokatych. Typowe jest przykładowo premiowanie szybkiego przelewu.

W definicji mBanku szybki przelew to przelew wykonany w terminie 7 dni od otwarcia konta. Warto o tym pamiętać, bo z reguły w innych bankach przelewy wymagane są od pierwszego pełnego miesiąca i można to zrobić w dowolnym momencie.

Dla zgarnięcia pierwszej stówki trzeba:

 • zrobić szybki przelew - do 7 dni po otwarciu konta
 • wykonać 8 transakcji w dowolny sposób

Drugi warunek płatności nie jest już naglący. Mamy czas na 8 płatności aż do końca następnego miesiąca po tym w którym otworzyliśmy konto. Co więcej płacić możemy kartą, telefonem lub Blikiem jak kto lubi.

2) 100 zł za przelew i płatności

Drugą stówkę możemy zgarnąć za

 • zrobienie przelewu na 1000 zł
 • wykonanie 8 płatności w dowolny sposób

warunki pokrywają się zatem w dużej mierze z pierwszym punktem i są bardzo łatwe. Trzeba je zrobić w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu konta, dzięki czemu dostaniemy za każdy miesiąc po 50 zł.


3) 50 zł za otwarcie konta selfie

Ostatni warunek też znamy z promocji z eKontem i w zasadzie powinien być punktem pierwszym dotyczy bowiem sposobu otwarcia konta, ale bank przedstawia go jako ostatni punkt. Dodatkowe 50 zł dostaniemy jeśli:

 • otworzymy eKonto Intensive na selfie/ przez edowód
 • wykonany 1 transakcję

transakcja może być dokonana w pierwszym miesiącu otwarcia lub kolejnym. W zasadzie ten warunek zawiera się w punkcie 1 w którym musimy wykonać 8 transakcji w tym samym terminie dla zgarnięcia stówki, stąd 50 zł ekstra mamy za otwarcie konta na selfie.


Na koniec warto powiedzieć kilka słów o samym koncie mIntensive, które z racji bycia kontem z wyższej półki oferuje nieco więcej niż standardowe eKonto. Jak widzimy na powyższym screenie mamy między innymi darmowe bankomaty na całym świecie oraz 3 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Tutaj założysz konto mIntensive by zgarnąć 250 zł oraz lokatę na 6%

Podsumowując mamy całkiem fajną ofertę w banku, który rzadko oferuje dobre depozyty. Jedyny problem to zdecydowanie zbyt długi czas karencji który z pewnością wykluczy wielu czytelników w tym piszącego te słowa...

Regulamin promocji mKonto Intensive + premia

13 komentarzy:

 1. Przepraszam, ja trochę poza tematem: czy w następujących bankach można liczyć na ofertę utrzymaniową:
  – Pekao,
  – mBank
  – BNP Paribas
  – Santander Bank Polska
  Robię porządki z rachunkami, ale może któreś z nich warto będzie zachować że względu na jakiś bonus;)
  Z góry dziękuję za informację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre pytanie! Wiem tylko o Millennium w którym to banku dają mi fajną ofertę na wstrzymanie na okrągło. A jakim algorytmem się kierują, dalibóg nie wiem.

   Usuń
  2. Przy zamykaniu konta czy karty kredytowej?

   Usuń
  3. Chodzi o zamknięcie konta 360 i kartę debetową (5% za transakcje blikiem do 600 zł i 2% za transakcje kartowe do 1500 zł co daje max. zysk 60 zł/miech).
   Kartę kredytową przećwiczę za miesiąc jak dostanę premię.

   Usuń
  4. A jak będę dwa konta osobiste Bo w pełni mam

   Usuń
 2. Kiedy nowe promocje na KO w Getin B. i Alior B. ?

  OdpowiedzUsuń
 3. To konto intensive nie jest niczym szczegolnym, otworz sobie podobne np. w Getin i tez bedziesz mial je darmo za wplyw 10 tys. oraz troche "bonusow".
  Oczywiscie dzisiejsze bonusy nie sa bonusami, tylko slabymi dodatkami, bonusy to byly dawniej, mam stare konto w Alior KWJ, ktore bez zadnych limitow oferuje darmowe przelewy expresowe oraz sorbnet a wymogiem bezplatnosci jest wlanie zaledwie 2500zl/mies.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy też macie problem z zalogowaniem do banku Nowego...? Akurat skończyła mi się dzisiaj lokata i od 7 wyrzuca "błąd ładowania aplikacji"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to jakoś związane z tym:
   https://online.banknowy.pl/portal_online/nowe_regulaminy_04072022

   TomTom

   Usuń
 5. "Prace konserwacyjne - w związku z trwającymi pracami konserwacyjnymi w dniu 27.06.2022 r. mogą występować utrudnienia w wykonywaniu operacji w bankowości elektronicznej nowyBANK24."

  OdpowiedzUsuń
 6. A co ty tu robisz ???

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki TT - chyba masz rację. Koło 10 się zalogowałem ale nie udało mi się zerwać automatycznie odnowionej lokaty...
  Dopiero po napisaniu prośby odblokowali funkcję i udało się.
  Jako ofertę zatrzymaniową w Banku Nowym dają 5,7% / 3M.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tom się wybudził z zimowego snu !

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...