środa, 29 czerwca 2022

Kolejna podwyżka na lokatach w Inbank

Inbank już raczej na stałe obrał ruch w górę w oprocentowaniu lokat. W maju nieoczekiwanie zaoferował jeden zjazd o pół punktu procentowego, ale czerwiec przynosi podwyżki do najwyższych poziomów jakie mieliśmy w dość krótkiej historii tego banku.

 


Mowa oczywiście o lokacie lojalnej bo też tylko najwyższe stawki nas tutaj interesują. W dalszym ciągu w ofercie są tylko dwa warianty lokaty: kwartalna oraz półroczna. Na reklamie dalej widzimy 6,50% bowiem stawka na 6 miesięcy na 6,50% nie uległa zmianie.

Tutaj założysz lokatę lojalną ze stawkami do 6,50% w Inbank

Jeśli zmienimy w comboboxie okres na 3 miesiące dalej będziemy widzieli do 6,50% ale by zauważyć prawdziwą stawkę dla lokaty kwartalnej musimy spojrzeć w prawy dolny róg. Tam pod kwotą odsetek jakie zarobimy zauważymy oprocentowanie stałe w skali roku 6,25%.

A to oznacza podwyżkę bo jeszcze wczoraj widzieliśmy tutaj 6%. Dzięki temu Inbank jest o krok dalej przed getinowskim KO gdzie mamy też 6% na okres 3 miesięcy na które ostrzę sobie zęby od dłuższego czasu, otworzyłem sobie bowiem na powrót konto u zielonych w tym miesiącu.

Czy to się przełoży na odpowiedź ze strony Getin? Dowiemy się jeszcze w tym tygodniu, bo jak pamiętamy obecna promocja konta oszczędnościowego jest bardzo krótka i kończy się w końcem czerwca. Sęk w tym, że na polu KO zieloni póki co są bezkonkurencyjni, więc jak sądzę Inbank będzie o krok do przodu. 

Dla nas ważne jest jednak to, że kierunek w górę co prawda nieco wyhamował, ale dalej jest zauważalny. Tym bardziej, że dotyczy akurat tego wariantu, który jest najbardziej popularny. Czas by niebawejm coś ruszyło także w konkurencyjnym BFF, gdzie w lipcu kończą mi się liczne lokaty...

15 komentarzy:

 1. Czy wiadomo, jak oprocentowane są obecnie "zawrotne" w Getin? i do jakiego banku otrzymujemy optymalną propozycję lokaty? Dawno nikt nie pisał na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygeneruj sobie fikcyjne rachunki generatorem IBAN do roznych bankow, nr rozliczeniowe tez sa do znalezienia i po klopocie, zobaczysz propozycje dla siebie.
   Moje relacje z Getinem dobiegly konca, bo nikt obecnie nie przebija na KO starego Nesta, ktory juz za 2-tygodnie wskoczy na ponad 7%.

   Usuń
  2. Do Aliora "zawrotna" dzisiaj 6% na dwa miesiące lub cztery, do Millenium 5,5% na takie same okresy, takie propozycje dzisiaj miałem.Nie próbowałem do Toyoty. W Toyocie od 28.06.2022 lokata plus na 3 miesiące 6%.

   Usuń
  3. A ja od jutra będę miał 7,05% na IKO w Toyota Banku :) Niestety tylko do 100k, ale na "drobne" wystarczy ;)

   TomTom

   Usuń
  4. Czy w Toyota bank w koncie IKO można zmienić limit transakcji i w jaki sposób? bo jak wnioskuję o to konto, to nie mogę ustawić większego niż 3 tysiące (jednorazowo i dziennie)

   Usuń
  5. Zmieniłem sposób podpisania umowy przez kuriera (zamiast online) i tam nie ma tego limitu.

   Usuń
 2. A gdzie lokujesz Waść ponad BFG, bo do BFG wiemy już od wielu m-cy

  OdpowiedzUsuń
 3. Chłopaki chce być tak bogaty ja wy jak to robicie że macie tyle kasy 400 000 tysięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 400 tysięcy?Kiedy to było:) Najtrudniej to pierwszy milion a pózniej to już łatwizna.

   Usuń
  2. odmawialismy sobie bulek drozdzowych na drugie sniadanie w szkole

   Usuń
  3. No, po prostu kradliśmy na POtegę !

   Usuń
  4. Zapisz się do partii, jak zdobędziesz znajomości to dostaniesz fuchy jak ja w SSP i ustawisz się z paroma milionami na koncie.

   Usuń
  5. Wstąp do pislandu tam najłatwiej się kradnie

   Usuń
 4. Bank Nowy S.A. przypomina, ze ze wzgledu na prowadzone prace modernizacyjne serwis nowyBANK24 od godz. 18:30 w dniu 30.06.2022 do dnia 04.07.2022 bedzie niedostepny. Za powstale utrudnienia przepraszamy

  Jakby ktoś chciał zerwać czy założyć lokatę, to niestety przez 4 doby będzie to niemożliwe. Lepiej nie robić od dziś do nich przelewu. A jak im coś pójdzie nie tak, to jeszcze dłłuzej.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...