czwartek, 10 kwietnia 2014

200 zł na start w Inteligo


Inteligo do tej pory zbytnio nie rozpieszczało swoich nowych klientów. Zwykle na start można tutaj było dostać premię w wysokości 50 zł i zdarzyło mi się zgłosić jako chętny, ale po krótkim namyśle zrezygnowałem z tego pomysłu.

Teraz do zgarnięcia jest cztery razy większa kwota. Oferta po raz kolejny pojawiła się na grouponie, co czasami wiąże się z kosztami na start. Nie inaczej jest tym razem, gdyż za groupona trzeba zapłacić 5 zł.

Pytanie podstawowe kto może skorzystać z promocji? Przy okazji ostatniej oferty mieliśmy dość zaskakujące ograniczenie dotyczących klientów PKO. Tym razem na szczęście nie ma tego ograniczenia a wyłączeni są tylko osoby, które nie posiadały konta w Inteligo przez okres aż 3 lat.


To dość długa odsiadka. Jak widać banki same sobie ustalają terminy wykluczenia byłych klientów z promocji. Jak dotąd najkrótszy wyrok mają klienci Credit Agricole, którzy odsiadkę mają tylko na kwartał, Inteligo staje się zarazem rekordzistą dając 3 lata.


Źródło: groupon.pl


Groupon będzie ważny do 20 kwietnia. Zatem do pierwszego dnia świąt należy złożyć wniosek internetowy o założenie konta z kartą Visa. Inteligo nie ma autoryzacji za pomocą przelewu, tutaj dalej mamy kuriera a więc trochę przyjdzie nam poczekać na otwarcie konta.

Drugi ważny termin to 21 lipca 2014. Do tego dnia musimy dokonać dwóch płatności kartą debetową, przy czym musimy się dodatkowo zmieścić w obrębie jednego miesiąca. Kalendarzowego żeby nie było niejasności, gdyż niektóre banki miesiąc mają według własnego widzimisię. Co więcej liczy się nie data zakupu tylko moment zaksięgowania a więc nie należy kupować w ostatnich dniach miesiąca.

Za te dwie transakcje bank przyzna 50 zł nagrody. Warto jednak robić po dwie transakcje w każdym z miesięcy trwania promocji czyli kwietniu, maju, czerwcu i lipcu. Dzięki temu będziemy mogli liczyć na cztery razy po 50 zł, a więc tytułowe 200 zł a nie tylko jednego Kazimierza Wielkiego.

Uwaga. Warto pamiętać, że chociaż bank wymaga tylko dwóch płatności by przyznać nagrodę, to jednak sama karta nie jest darmowa. Kosztuje ona 4 zł miesięcznie, a kto chciałby uniknąć tej opłaty musi wydać stówę bez grosza. Warto przejrzeć sobie tabelę opłat i prowizji aby nie zaskoczyła nas jakas dodatkowa opłata.

Mamy zatem z pewnością ciekawszą ofertę od opisanej wczoraj karty kredytowej w Raiffeisen. Regulamin promocji do wglądu dla każdego.

18 komentarzy:

 1. szkoda tylko ze grupon wyprzedany...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No faktycznie, sprzedano tylko 701 sztuk. Nieraz jednak było tak, że z czasem wznawiano ofertę. Warto zatem zajrzeć w kolejnych dniach, czy oferta nie ruszyła znów.

   Usuń
 2. w kazdym razie promocja ciekawa;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę wam by wznowili ofertę i by można było z niej skorzystać. Ja złożyłem wniosek wczoraj jako 170 osoba w ciągu godziny oddzwonili do mnie i powiedzieli, że pakiet startowy dojdzie do mnie w ciągu 10 dni.
  Ważne było by wybrać, którąś z kart Visa bo tylko one biorą udział w promocji.
  Pozdrawiam
  Marcin

  OdpowiedzUsuń
 4. polcan -->
  małe sprostowanie, INTELIGO = PKO BP, zgodnie z regulaminem z promocji wyłączone są osoby które posiadały rachunek w banku w okresie ostatnich 3 lat.

  zdezintegrowany

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na takiej samej zasadzie przecież
   Getin online = Open online
   Idea bank = Lion's bank
   Alior bank = Alior sync
   BGŻ = BGŻOptima
   a jakoś można brać niezależnie w promocjach w przypadku wyżej wymienionych banków. Czyżby para PKO = Inteligo była jakimś wyjątkiem?

   Usuń
  2. zrób jak uważasz ...
   ale jeśli byłeś klientem PKO BP bonusu nie otrzymasz
   zdezintegrowany

   Usuń
  3. Nie masz racji. W par. 2 ust. 1 pisze, że "promocja jest organizowana przez PKO BP, ..., zwaną dalej Bankiem", a w par. 4 ust. 1 pisze "W promocji mogą wziąć udział osoby ......, które w okresie ostatnich 3 lat ..... nie posiadały ROR w Banku". Są to jednoznaczne zapisy

   Usuń
  4. polcan, Inteligo, z tego, co wiem, jest internetowym oddziałem PKO, nie jest oddzielnym bankiem w papierach.

   Tak samo jest z Lion's Bank - formalnie jest to tylko oddział Idea Banku.

   Usuń
  5. inteligo to internetowy kanał spzredaży PKO BP ... to nie jest osobny podmiot!!!

   Usuń
  6. Ok, ok. Jak zwykle konsultantki PKO swoje, a prawda jest inna, do tego już zdążyłem przywyknąć.

   Usuń
  7. To jak w końcu jest? Mam konto w PKO i kupiłem ten groupon?

   Usuń
  8. Jak masz konto w PKO,to sie nie lapiesz. Ale mozesz mi odsprzedac kupon,zeby nie byc stratnym 5 zl :)

   Usuń
  9. Bardzo chętnie bym Ci nawet oddał, ale juz wypełniłem wniosek na ich stronie :/

   Usuń
  10. No trudno...

   Usuń
 5. No właśnie. Też czekam na inteligo aż dadzą coś lepszego niż 50 zł. Może jeszcze wznowią.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że mój bank nic mi nie daje, a tylko ciągle zabiera... zakładając konto wszystko było za darmo, po kliku latach dużo się zmieniło. Chyba czas pomyśleć nad zmianą banku ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sylwia gdzie masz konto? Bo jak dobrze poszukasz to są promocje dla nowych klientów,oprócz tego ,że za nic nie płacisz to jeszcze tobie płacą,bzwbk,reiffeisen

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...