piątek, 25 kwietnia 2014

Powrót ciekawej promocji darmowego kredytu w BPH


Analizowane w ostatnich tygodniach promocje bankowe raczej nie pozostawiają złudzeń. Skończyło się już eldorado. Banki wycofują się z rozdawania pieniędzy za drobne gesty. Kto liczy na dodatkową kasę musi się albo nieźle namęczyć przy spełnianiu wygórowanych warunków albo liczyć na szczęście w losowaniach czy wyścigach o kasę.

Czy zatem mamy banki już całkowicie wykreślić z naszej bazy dodatkowych dochodów? Niekoniecznie. Skoro banki nie dają już dobrowolnie kasy, to trzeba ją sobie zabrać samemu. Trick ten opisywałem niedawno na PP3 w artykule Kiedy kredyt może być darmowy

Coraz więcej jednak tematyki z Polak Potrafi trafia ostatecznie tutaj skoro dobre lokaty i promocje się kończą. Omawiana w powyższym artykule promocja kredytu w BHP właśnie wraca. Zgarnąć można tutaj do 150.000 zł całkowicie bez kosztów tak jak to widzimy na poniższej reklamie.


Źródło: bph


To co nas tutaj interesuje to oczywiście ostatnie dwie linijki czyli aż 21 dni na odstąpienie od umowy. Zwykle w świetle prawa mamy 14 dni do odstąpienia umowy, BPH dodaje dodatkowo 7 dni ekstra, podczas których możemy sobie zarządzać kasą wedle własnej woli. I nie są to grosze jak w przypadku BGŻ gdzie mieliśmy maksymalnie 2.000 zł.

Reklama nie mówi najważniejszego, że owe 21 dni na odstąpienie jest całkowicie bezkosztowe. Znaczy to, że możemy wziąć pożyczkę na dowolny cel, i oddać po 20 dniach tyle ile oddaliśmy bez dodatkowych kosztów, w tym także prowizji lub ubezpieczenia. Informację o tym można znaleźć chociażby z listu jaki BPH wysyła na adres domowy, co widać poniżej.


Bez ponoszenia kosztów:)


Skorzystałem już z takiej opcji i faktycznie bank początkowo naliczył prowizję w wysokości 5% od kwoty kredytu. Ale po spłacie w terminie nie upomniał się o zwrot kosztów przyznania kredytu. Dostałem tylko smsa z potwierdzeniem pomyślnego rozwiązania umowy.

Jak wynika z informacji zawartych w liście oferta potrwa do 31 maja. Jedyne co musimy zrobić to oddać w księgowości zaświadczenie o naszych zarobkach, na podstawie którego bank zbada naszą zdolność kredytową.

2 komentarze:

 1. polcan --> sparwdziłeś na 100% tą darmowość?
  BPH jest niby fair ale tak naprawdę tylko wobec swojego właściciela czyli GE.
  Klientów dyma po staremu :(

  zdezintegrowany

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skorzystałem z tego w poprzedniej edycji. I było całkowicie darmowe. Teraz zapis jest identyczny, zrobiłem z tego highlight w żółtym kolorze, na drugim obrazku w artykule..

   Oczywiście warto się upewnić u osoby, która będzie udzielać tego kredytu i dodatkowo sprawdzić zapis w umowie. W końcu 5% prowizji od stu tysięcy to aż 5.000 zł.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...