środa, 22 października 2014

Dziś o północy koniec promocji Lokaty na 5% z Bonusem 60 zł w Meritum


Właśnie dostałem informację o zakończeniu w dniu dzisiejszym promocji Comperia Bonus. Promocja kończy się o godzinie 23:59. Osoby, które zarejestrują się na dedykowanej stronie jeszcze dziś, będą mogły do 3 grudnia otworzyć Proste Konto Osobiste oraz zasilić Lokatę Start w Meritum Bank.

O tym, że promocja zakończy się wcześniej niż planowy 31 października informowałem już w ubiegłym tygodniu w artykule Ostatni dzwonek na lokatę 5% z bonusem 60 zł w Meritum. Wówczas nie był jednak znany termin zamknięcia.

Teraz wiemy już, że godziny promocji są już policzone i zostało około 14 godzin do końca promocji. Spóźnialscy oraz przedłużający termin by wykorzystać kończące się w późniejszym terminie lokaty zatem nie mają już wyboru.

Link do promocji lokaty z bonusem.

25 komentarzy:

 1. Rozumiem, że jak dzisiaj zarejestruję się na dedykowanej stronie to mam czas na założenie konta i lokaty na start aż do 3 grudnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizator udzielił mi takiej odpowiedzi:
   odp: Zgadza się > dana osoba musiała się zarejestrować w promocji do 23.10.2014r. > czyli wypełnić początkowy formularz imię nazwisko, adres mailowy i telefon
   > następnie w przeciągu 2 tygodni należy potwierdzić rejestracje przelewem weryfikacyjnym
   (w przeciwnym razie po upływie dwóch tygodni wiosek zostaje anulowany)
   > kolejne kroki, czyli otworzyć Proste Konto Osobiste oraz zasilić Lokatę Start w Meritum Bank > najpóźniej do 3 grudnia

   Usuń
  2. Dzięki wielkie za podpowiedź Polcan. Zarejestrowałem się i spokojnie wyrobię się do 28 listopada, kiedy kończy mi się lokata w Idei. Twój blog jest nieoceniony.

   Usuń
  3. Taki ma być:)
   Ja z kolei mam problemy z tą lokatą w Meritum. Zrobiłem przelew i klapa kasa nie doszła. Reklamacja w toku.

   Usuń
 2. W regulaminie jest napisane, że konto i lokatę na min. 1000 zł. należy założyć do 31 października. Do 3 grudnia trzeba utrzymać saldo 1000. Przynajmniej ja tak zrozumiałem regulamin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo pierwotnie do 31 października należało dokonać rejestracji. Od dziś wiadomo, że rejestracja trwa tylko do dziś czyli 22 października.
   Najlepiej wysłać zapytanie do organizatora, co właśnie uczyniłem. Odpowiedź postaram się dać zaraz po otrzymaniu.

   Usuń
  2. Kończy mi się lokata 28 listopada i nie wiem czy rejestrować się na tej stronie. Czekam więc na szybką odpowiedź jeszcze dziś.

   Usuń
  3. Więc po prostu się zarejestruj na wszelki wypadek. Odpowiedź może być dopiero jutro, ale
   - jak będzie twierdząca, wówczas bez problemu zrobisz przelew
   - jak będzie przecząca, to po prostu nie zrobisz przelewu.

   Usuń
  4. Czytam ten regulamin comperii i nie wynika z niego bezpośrednio kiedy należy założyć lokatę.

   Bank daje na to 30 dni od otwarcia konta, a comperia pisze ze należy to zrobić "po zawarciu umowy" (nie podając żadnego terminu ani nie wykorzystujac frazy typu "niezwłocznie po zawarciu umowy").
   Należy więc domniemywać ze obowiązującym terminem na założenie lokaty jest 30 dni.
   Nie ma też w regulaminie terminu początkowego utrzymania salda 1000 zł, jest tylko końcowy (3.12)

   Z formalnego punktu widzenia nic wiec nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować się i złożyć wniosek dzisiaj, konto otworzyć przelewem za kilka dni i po kolejnych 29 dniach założyć lokatę na min. 1000 zł i utrzymac ją do 3.12.
   No chyba że comperia chce coś pokombinować na wzór BNP i jego tabletów.

   Usuń
  5. W sumie też mnie to zastanawiało od kiedy trzeba było utrzymywać saldo 1000zł, bo ciężko od chwili podpisania umowy - przecież przelew też potrzebuje chwilkę czasu na realizację.
   Trzeba mieć nadzieję, że nauczeni przykładem Paribas nie będą kombinować dla kilku złotych kosztem utraty wizerunku PR (nie napiszę "twarzy", bo tej od dawna nie ma żaden bank).
   Paribas za to należy piętnować do bólu - również za niedotrzymanie terminu dostarczenia tabletów (10.10 a mają być podobno pod koniec listopada), żeby stworzyć odstraszający przykład dla banksterów.

   Usuń
  6. Spróbowałem. Jeśli jako sposób autoryzacji wybierasz zwykły przelew (a nie e-przelew typu mtransfer), meritum daje ci 14 dni na przelanie 1 zł na wskazany w mailu z banku rachunek.

   Jeśli zarejestrowałeś się na comperii w ostatnim dniu promocji, umowę możesz wiec zawrzeć (dokonując perzelewu) nawet 4 listopada, do tego dochodzi 30 dni na założenie lokaty.

   Aby mieć 3 grudnia 10 tys na koncie wystarczy więc założyć lokatę 2.12. No chyba że kombinują jak BNP Parabank, i chcą jak on okryć się niesławą (bo przecież nie wstydem - to pojęcie jest z pewnością obce ludziom pracującym w tym sektorze).

   Usuń
  7. @Anonimowy 22 października 17:09
   Organizator informuje:
   odp: zgadza się > bonus otrzyma każda osoba która do dnia 3 grudnia utrzyma środki na lokacie.

   Usuń
 3. @polcan: Czy wiesz w jaki sposób dokonać zmiany adresu e-mail, jaki podany został przy rejestracji do promocji na comperiabonus.pl? Na infolinii Meritum Banku twierdzą, że należy kontaktować się z organizatorem promocji, wysłałem maila na adres kontakt (at) comperiabonus.pl - bez odpowiedzi.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź ze strony Comperia:
   odp: Zgadza się należy skierować prośbę na kontakt@comperiabonus.pl > gdzie osoba dedykowana do obsługi Comperia Bonus 2, pomoże > odp. w przeciągu 24h

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź polcan.
   Jednak do dziś nie dostałem odpowiedzi z comperiabonus odnośnie prośby zmiany adresu e-mail. Najwyraźniej do 24h odpowiadają jedynie na proste pytania...

   Usuń
 4. a mi sie nie udało, bo nie mają przelewu aktywającego z millennium czy getinonline a tym razem tam mam swoje środki... ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Dlatego w ostatnim kroku należy wybrać drugą opcję czyli dokonania przelewu w terminie późniejszym.

   W takim przypadku dostajemy na maila numer konta do przelewu autoryzacyjnego i dokonujemy go z dowolnego banku.

   Usuń
 5. Udało mi się skorzystać z tej oferty dzięki temu, że żona nigdy nie korzystała z ich usług. Moim zdaniem to była świetna okazja na to żeby w łatwy sposób powiększyć oszczędności. Wiele osób tylko narzeka ale gdyby rozejrzeli się i korzystali z możliwości jakie dają właśnie takie promocje naprawdę dużo by zyskali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro będzie o kolejnej takiej promocji, gdzie do zgarniecia bedzie 70 zł.

   Usuń
  2. Człowieku a ile wyciągniesz z tych promocji 4, 8 może 12tysięcy. I to ma być powód do nie narzekania? To mają być oszczędności? 1-3 tys euro? naprawdę?!

   Usuń
 6. Jak tam z Twoim zapytaniem do organizatora. Wczoraj się zarejestrowałem i nie wiem czy przelewać tą złotówę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy serdecznie,

   Zachęcamy do aktywowania konta przelewem i oszczędzania razem z nami.

   Pozdrawiamy,
   Zespół Comperia.pl

   Usuń
 7. To ja mam jeszcze pytanie odnosnie tej lokaty na czas (możliwość wygrania iPhona). Czy będzie jakaś konkretna informacja na stronie/aplikacji mobilnej/SMSem, czy może wcześniej będzie wiadomo kiedy pojawia sie te lokaty ma czas gdzie pierwsza szóstka dostaje nagrodę, no ogólnie jak to będzie organizowane i czy jest jakakolwiek szansa żeby powalczyć o ta nagrodę?
  Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy serdecznie,

   Oczywiście, zachęcamy do walki o nagrodę.

   Otrzyma je pięć osób, które jako pierwsze otworzą Lokatę na Czas wedle postanowień regulaminu.

   http://www.comperiabonus.pl/meritum/regulamin/

   W przypadku, gdy w tym samym czasie Lokatę na Czas założyło więcej niż 5 Uczestników Promocji, o przyznaniu Nagrody decydować będzie wysokość kwoty założonej Lokaty na Czas. Nagrodę otrzyma Uczestnik Promocji, który założy Lokatę na Czas na wyższą kwotę. W przypadku, w którym więcej niż 5 Uczestników Promocji założy Lokatę na Czas, na tę samą kwotę, dodatkowo decydować będzie liczba transakcji wykonanych za pomocą aplikacji Meritum Bank Mobilny. Nagrodę otrzyma Uczestnik Promocji, który wykona największą liczbę transakcji.


   Pozdrawiamy,
   Zespół Comperia.pl

   Usuń
 8. Dziękuje za odpowiedz jednak nadal nie jasne jest dla mnie w jaki sposób mogę sie dowiedzieć o rozpoczęciu "lokaty na czas". Regulamin przeczytałem i nie zauważyłem odpowiedzi na interesujące mnie pytanie, mianowicie Czy będzie ona widoczna tylko w aplikacji mobilnej po wybraniu opcji nowa lokata (więc trzeba by cały czas być zalogowanym i odswierzac stronę co chwile przez miesiąc ?) czy będzie tez informacja wcześniej w jakimkolwiek miejscu (jakim?)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...