wtorek, 14 października 2014

Ostatni dzwonek na lokatę 5,00% z bonusem 60 zł w Meritum


Zwykle w każdym artykule dotyczącym ciekawej promocji podaję termin jej trwania. Ma to wam ułatwić planowanie przyszłych inwestycji. Wiadomo bowiem, że najczęściej udział w jakiejś promocji zależy od terminu końcowego poprzedniej.

Niemal każdemu czytelnikowi kończy się w jakimś terminie lokata. W artykule dotyczącym świetnej promocji w Meritum napisałem, że potrwa ona do końca października, wiec zapewne wielu z was, tak jak autor artykułu, uznało, że czasu aż nadto.

Okazuje się, że niestety nie. Oferta jest limitowana, nie będzie trwać aż do 31 października i mamy ostatni dzwonek na jej założenie.

Oferta limitowana więc skończy się szybciej

Przypomnijmy, że Meritum dopłaca nam 55 zł, za założenie lokaty, jeśli tylko założymy ją za pomocą dedykowanej strony dostępnej tutaj. Wystarczy jedynie podać swój mail oraz aktywować link, który dostaniemy na maila.

Dzięki temu mamy już prawo do otrzymania premii, która może być podwyższona do 60 zł, jeśli skorzystamy z aplikacji mobilnej Meritum banku. Instalowanie trwa chwilę, wiec nie powinno być z tym żadnego problemu.

Dla przypomnienia po złożeniu wniosku, mamy aż 30 dni na założenie lokaty. Dzięki temu możemy swobodnie planować przelew do meritum i nawet lokaty, które kończą nam się w listopadzie, będzie można dobrze wykorzystać.

Sprawa wydaje się zresztą prostsza aniżeli było to w przypadku Idea bank. Tam lokatę zakładało się bezpośrednio przelewem z innego banku, więc dane musiały się zgadzać. Jeśli przelewał mąż dla żony nawet z rachunku wspólnego już był problem, o czym informowali czytelnicy w komentarzach.

W przypadku Meritum nie powinno być takiego problemu, gdyż i tak najpierw musimy zrobić przelew na konto w Meritum, a następnie zakładamy lokatę dokonując przelewu wewnętrznego.

Informację o wykorzystaniu znacznej części limitów rejestracji o lokatę dostałem już w ubiegły piątek. Niestety nie było mnie w kraju, zaś w hotelu nie było dostępu do internetu, więc dopiero dziś mogę was o tym poinformować.


Nikt nie wie w jakim dniu zakończy się promocja, warto jednak rezerwacji dokonać na zapas, a przelewu na minimum 1000 zł, a max 10.000 zł, dokonać później.

Link do dedykowanej strony, gdzie założycie lokatę, zostawiam jak zwykle na koniec.

5 komentarzy:

 1. @Anonimowy 10:18
  Przedstawiłeś bardzo racjonalne podejście. Usunąłem odpowiednie wpisy według twojej sugestii. Moją rolą jest podpowiadanie pewnych oczywistych rozwiązań optymalizacyjnych dla czytelników, a nie namawianie do czegokolwiek.
  Ale interpretacje oczywiście mogą być różne.
  Dzięki i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dyskusja była ciekawa szkoda, że ją usunąłeś. Ale mam pytanie: skąd Twe przesłanki jakoby akcja miała być zakończone wcześnie niż 31.10? ???

   Usuń
  2. Informacja została rozesłana dla bloggerów przez Comperia Lead na maila.

   Usuń
 2. " warto jednak rezerwacji dokonać na zapas" (chyba punkt 7. to potwierdza - "Wcześniejsze zakończenie Promocji nie powoduje utraty prawa do skorzystania z dotychczasowych warunków Promocji przez Uczestników, którzy wzięli udział w Promocji przed jej zakończeniem.")

  hmm... a ile czasu ma się na założenie konta od czasu rezerwacji/rejestracji na comperiabonus.pl ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ktoś z Was dostał już e-mail od Comperii z linkiem, który jest potrzebny do otrzymania premii? Niby czas mają do 10.12, ale pamiętam, że w tego typu promocjach link dostawałem sporo wcześniej.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...