poniedziałek, 29 grudnia 2014

50 zł bonusu do Lokaty Happy Last Minute na 5% po raz trzeci


Na koniec roku 2014 Idea bank przygotowało nam trzecią już niespodziankę w postaci kolejnej dogrywki do bardzo popularnej oferty, jaką mieliśmy we wrześniu tego roku. I tak jak w przypadku listopadowej dogrywki, oferta grudniowa będzie trwać jedynie do końca roku.

Jak zwykle w takim przypadku aby założyć promocyjną lokatę z bonusem trzeba skorzystać z dedykowanej strony, na której musimy zostawić swój mail, będący jednocześnie zgłoszeniem do udziału w promocji.

Lokatę zakładamy korzystając z linku jaki dostaniemy na maila. Ten link uprawni nas do zgarnięcia promocji. Kto tę samą lokatę zakłada ze strony banku, bonusu nie zgarnie a jedynie 5% gwarantowane tylko dla nowych klientów.


Przypominają się stare dobre czasy, gdy Idea bank oferowała swoją sławetną lokatę z kuponem, tyle że aby odebrać lepszy procent na depozycie trzeba się było udać do banku na rozmowę z doradcą. Tam również mieliśmy kolejne edycje tej samej akcji.

W sumie doczekaliśmy się aż VIII edycji i wszystkie na bieżąco komentowałem na swoich blogach. Przy czym tam każda kolejna rzymska cyfra oznaczała nieznaczną zmianę parametrów i to praktycznie zawsze na gorsze. Chociaż ostatnia edycja oferowała rekordowe 10% jak pamiętamy z artykułu dostępnego tutaj:)

W przypadku Lokaty na Start jest nieco inaczej, gdyż wszystkie trzy edycje są identyczne. Kto weźmie udział w najnowszej edycji zarobi dokładnie tyle samo, ile uczestnicy poprzedniego programu.

Czy jest szansa, że obecna seria lokat z bonusem doczeka się tylu edycji co lokata z kuponem? Tego nie wie nikt, chociaż nieoficjalnie wiadomo, że od przyszłego roku oprocentowanie tej lokaty niestety spadnie. Jest więc ostatni dzwonek na tak dobrą lokatę z bonusem.

29 komentarzy:

 1. Jaka jest definicja i warunki dla " nowego klienta " lub kiedy stary może być nowym klientem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma zmiłuj się, nowy klient to taki co nigdy nic nie miał w Idea bank.

   Usuń
 2. Dostałem dziś 70 zł nagrody z Agora S.A. za założenie konta w BNP Paribas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A złozyłeś wniosek o zamkniecie konta lub blokade karty? Musze doczytac jak uniknac dodatkowych oplat a nie wiem czy mi sie uda wybrac do oddziału

   Usuń
  2. Ja też dostałam premię. Kartę można zastrzec tylko telefonicznie.

   Usuń
  3. @Pawel Jaroszek:
   Kartę zablokowałem już dawno - od razu w listopadzie po wydaniu 200 zł (żeby była darmowa). Zrobiłem to telefonicznie. Konto zamknę w lutym, jak mi się lokata na 4% skończy. Teraz muszę tylko 1000 zł raz na miesiąc tam przelewać i wszystko jest darmowe.

   Usuń
 3. Te wszystkie śmieszne bonusy, promocje i takie różne to dziecinada. Ja się w to nie bawię. Nie będę się rozmieniał na drobne i na chwilę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć Polcan,

  Możesz przeswietlić nową ofertę Toyoty?
  Do 10% taniej za paliwo?
  https://wnioski.toyotabank.pl/promocje/form8TanszePaliwo/pdf/regulamin-promocji.pdf

  Pozdrawiam

  Dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No toś mi dał robotę na weekend, bo do piątku miejsce na blogu już zajęte. Ale oczywiście jak coś jest godnego uwagi to bierzemy na warsztat. Dzięki za namiary:)

   Żebyś się nie nudził zbyt długim czekaniem zajrzyj sobie do artykułu w którym opisywałem 8% zwrot za paliwo w Toyocie. Nie sądzę aby było tu dużo zmian:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2013/12/paliwo-tansze-o-8-w-nowej-promocji.html

   Usuń
  2. Zmiany chyba jednak będą. Zwrot ma wynosić do 10%. Natomiast przy spadających cenach paliw nie wiem, czy dalej będę się w to bawił. Już do tej pory robienie na każde tankowanie dodatkowo 3 transakcji kartą po 39 złotych było wielce uciążliwe. Ciekawe, co teraz wymyślą...

   Usuń
  3. Odpowiem krótko- zamykać tam konto.. Żeby dostać zwrot 8 lub 10% trzeba zaparkować 50 tysi na 4,05% co jest OK. Nie są ok 2 płatności domowe -czynsz prąd itp oraz przede wszystkim nie jest ok średnie saldo 3500 na koncie na 0% (co daje 11 PLN samych odsetek na 4%) a trzeba się jeszcze nagibać żeby było 3xilość transakcji za paliwo. W ogóle regulamin jest w tak chory sposób sforumowany że za samo to - adieu. Szkoda bo fajny to był bank. Tylko token dla dzieciaków zostanie :( Misiek

   Usuń
 5. No to jak to z tym jest? Jest to oferta TYLKO DLA NOWYCH (tj. NIGDY NIE KORZYSTAJĄCYCH z usług IdeaBanku) czy również "stara gwardia" (tj. była lub obecna w szeregach tego bankowego potwora) ma szansę na godziwe zyski? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Po co te wszystkie kombinacje dla zyskania 50 zł , wystarczyło kupić USD za 3,05 i wczoraj sprzedać po 3, 60 to daje 18% na czysto w ciągu 6 miesięcy .

  OdpowiedzUsuń
 7. PO co kupować USD wystarczy skreślić 6 cyfr w totka i po sprawie

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam , założyłem eLokaty w Plus Banku na 4% , i moje zdziwienie kiedy robiłem przelew , środki były wpłacane na konto Idea Bank.Czyżby Plus Bank był własnoscią Idea Banku ?

  OdpowiedzUsuń
 9. To chyba wirus ci zrobił psikusa:) Moje poszły do Plus bank

  OdpowiedzUsuń
 10. a jak zaplacic podatek od tych dodatkowych 50 zlotych? czy moze potracaja automatycznie?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy dane wlasciciela konta z ktorego bedzie realizowany przelew i dane osoby na ktora bedzie zakladana lokata, muszą byc identyczne? -PILNE-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla bezpieczeństwa tak. Po prostu przelewasz tej osobie kasę na dowolne konto, a potem z jej konta zakładasz lokatę. Wtedy dane się zgadzają, a potencjalny problem z głowy.

   Usuń
  2. 4. Zawarcie Umowy w formie elektronicznej z wykorzystaniem przelewu z innego banku odbywa się w
   następujący sposób:
   a) Posiadacz Rachunku składa Wniosek o zawarcie Umowy za pośrednictwem Strony Internetowej, w
   którym wskazuje m.in. adres swojej poczty elektronicznej, numer telefonu komórkowego oraz
   rachunek bankowy, z którego dokona przelewu do Banku, w przypadku zawierania Umowy
   Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego. Dane wskazane we Wniosku muszą być zgodne z
   danymi Posiadacza Rachunku, wskazanymi w innym banku, z którego zostanie wykonany przelew.

   https://wnioski.ideabank.pl/ideabank2/doc/regulamin_konsumenci.pdf

   niestety trzeba bedzie zrobic takie koło ;/

   Usuń
  3. No widzisz. Ale nie ma pośpiechu, przecież na dokonanie przelewu masz aż 14 dni od złożenia wniosku:-)
   Tylko do jutra jest rejestracja na dedykowanej stronie, a potem możesz robić kółko.

   Usuń
 12. Do jakiej kwoty moge zalozyc lokate?

  OdpowiedzUsuń
 13. Przeszłam wszystkie kroki Promocji włącznie z wypełnieniem wniosku o Lokatę Happy na dedykowanej stronie.
  Otrzymałam potwierdzenie złożenia wniosku z dodatkową informacją, że przyjdzie e-mail z nr konta do dokonania wpłaty 10tys.
  Jednak jedyny otrzymany z Idei e-mail zatytułowany był "login do systemu" i nie zawiera żadnego numeru konta.
  Czy to jakieś kolejne bankowe krętactwo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymałem informację, że Idea bank od dziś przekroczył dopuszczalne limity. Trzecia oferta cieszy się największym powodzeniem, które przerosło najśmielsze oczekiwania.

   W efekcie bez reklamacji się pewnie nie obejdzie. Ale podobnie było w drugiej dogrywce i wówczas także miało miejsce wiele reklamacji, które na szczęście zostały rozpatrzone pozytywnie.

   Sprawdza się kolejny raz stara prawda, w bankowych promocjach kto pierwszy ten lepszy. Trzymam jednak kciuki, by wszytko skończyło się pomyślnie. W razie kłopotów proszę o kontakt mailowy.

   Usuń
 14. Właśnie przyszły dane do przelewu na lokatę w Idea Banku czyli jest ok. A kiedy dostaniemy 50 zł. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie też po 2,5 godz. przyszedł e-mail z danymi do założenia lokaty - obeszło się bez reklamacji :)

   "2. Premia pieniężna zostanie przekazana przez Organizatora w terminie do dnia 10.02.2015 r."

   Usuń
  2. A jaki jest podatek belki od tej premii?

   Usuń
 15. strona już nie działa, przynajmniej u mnie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...