niedziela, 21 grudnia 2014

Plus bank oferuje 4% na elokacie czy to początek batalii o wołominiaków?


BFG od piątku rozdaje kasę po zniszczonym wołominie. Wielu dawnych Wołominiaków już odebrało swoją kasę z PKO i zaparkowało ją w jakimś innym "bezpieczniejszym miejscu". Część czytelników donosi jednak,, że... nie ma ich na liście deponentów.

Czytając Wasze liczne relacje dochodzę do wniosku, że tylko ja miałem problem ze zrealizowaniem przelewu z PKO o czym pisałem w specjalnym raporcie na PP1. Natychmiastowa reklamacja telefoniczna przyniosła jednak skutek i ostatecznie środki trafiły chwilowo w lepsze miejsce.

PKO zapewniało, że w trosce dobro klientów każe przyjść nam po świętach. Po mojej wizycie wniosek jest jeden: to nie o nasze dobro im chodziło, a o dobro klientów PKO. Obsługa Wołominiaków trwa bowiem znacznie dłużej od PKOwców ze względu na totalne zagubienie konsultantek w oddziale.


Nic dziwnego, w końcu to na oczach wszystkich obecnych konsultantki naradzały się co robić i wachlowały w te i we wte siedmiostronicowym instruktarzem jak zrobić przelew zagraniczny z wołomina na konto PKO.

Pewnie dlatego kazano nam przyjść po świętach, by biedne kasjerki w święta znalazły czas by studiować w chonkowym zaciszu jak zrobić przelew. Wiadomo było jednak, że w Wołominie klientela jest nieco bardziej zorientowana w prawdziwym świecie finansów, SKOK Wołomin nie opowiadał bowiem nigdy bajek o Detektywie Oszczędku w Krainie Naiwnych.

Cóż kiedyś takie bajki czytałem w PKO stojąc w kolejkach, teraz korzystam z agencji PKO i nie tracę czasu na bajki o których opowiadałem wam w artykule Detektyw Oszczędek na tropie lutowych obligacji. Kto lubi takie bajki może sięgnąć po Brawo Bank, ale ostrzegam, że gazeta dla nastolatków Brawo stoi na wyższym poziomie.

Wróćmy jednak do tematu. Odzyskaliśmy już naszą wołomińską kasę i co dalej? Wydawać by się mogło, że banki zaczną batalię o wołomińską kasę, w końcu ponad 2 miliardy jest do zgarnięcia. A to przecież niemało.


Propozycja dla Wołominiaków

Jako pierwszy odezwał się Plus bank, który do tej pory nie grzeszył lepszymi stawkami. Ofertę na 4,00%-4,10% opisałem już w piątek. Teraz pojawiła się nowa propozycja eLokaty też na 4,00%.

Największą zaletą jest brak górnego limitu. Banki zwykle 4,00% obwarowują licznymi haczykami, warunkami, kontami, kartami, wpływami od pracodawcy i czym tylko się da. Ale jak widać dla chcącego nic trudnego.

A więc wygląda to na ukłon w stronę Wołominiaków o wiele lepszy niż marne 2,50% na które chce nas nabrać PKO. Ale w bajki PKO nikt nie wierzy i kto ma trochę oleju w głowie bierze co jego i wychodzi bo wie, że wszędzie dobrze tylko nie tam, gdzie kazano nam przymusowo przyjść.

Czy to najlepsza oferta? Na pewno nie, w końcu 4,30% daje SKOK Nike, o czym pisałem w artykule Gdzie po SKOK Wołomin. Być może propozycja Plus banku to początek batalii o Wołominiaków, i inne banki będą rywalizować nawet z Kasą Zwycięzców?

82 komentarze:

 1. Oferta dobra, ale proces obsługi dziwny. Zgodnie z regulaminem, pieniądze na opłacenie wniosku powinny dotrzeć na podany rachunek w ciągu trzech dni roboczych, jednak NIE WCZEŚNIEJ niż następnego dnia roboczego po złożeniu wniosku. To oznacza, że prawdopodobnie lokata opłacona od razu po złożeniu wniosku spowoduje zwrot pieniędzy na konto.

  Dodatkowo, jak już wpłacimy pieniądze tak, aby dotarły następnego dnia roboczego, to na potwierdzenie założenia lokaty poczekamy do kolejnego dnia roboczego. Niby niegroźne, ale sam przetestowałem najgorszy wariant - wniosek złożony w czwartek, pieniądze wyszły w piątek, a potwierdzenie dostanę... w poniedziałek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwaga! Z dokumentu: "Taryfa prowizji i opłat dla osób fizycznych w PLUS BANK SA:: Przelew na rachunek bankowy prowadzony w obcym banku z rachunku lokaty terminowej - 4,00 PLN.
   Czy ktoś to widział???

   Usuń
 2. Czy otwarcie elokaty w Plus banku jest równoznaczne z otwarciem rachunku, czy otwieramy tylko lokatę?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu jeszcze o tej lokacie http://stefczykradzi.pl/
  Na podstawie tego wnioskuję że jednak jakiś haczyk zastawiono ot chociażby to: "Bank zastrzega sobie prawo do odmowy otwarcia rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej bez podania przyczyny" za dużo też zgód to jest dla mnie nieco podejrzane, a może to ja już za bardzo przewrażliwiony jestem?
  Mam nadzieję że i konkurencja się ruszy i teraz pojawi się naprawdę coś ciekawego, tak jak napisano, banki mają się o co bić.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://appfunds.blogspot.com/2014/12/gdzie-ulokowac-wieksza-kwoteotowke.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Założyłem dzisiaj lokatę 3m/4% i w dniu jutrzejszym mam zamiar przelać środki po godzinie 12.00. Czy zatem zostanie spełniony poniższy pkt regulaminu zakładania lokat?
  Cyt. nie wcześniej niż w następnym dniu roboczym po godzinie 12.00 i nie później niż w ciągu 3 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o otwarcie lokaty internetowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A masz dzisiaj dzień roboczy? Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, tylko przeczytaj odpowiedź ze zrozumieniem.

   Usuń
 6. Przelej we wtorek 23.12 bo za 3 m-ce 22.03.2015 masz niedzielę (jeden dzień bez oprocentowania środków!)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dlaczego przelew po 12 godz?
  Chyba ważne jest, że po 12 dotrze przelew do Plus Banku?
  Więc można przelać wcześniej.
  Po 12 może być zaksięgowany następnego dnia więc jest w plecy w dzień.
  Tak myślę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Odsetki ważne ,ale po sprawie Wołomina warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Uświadomiłem sobie jak mało jest pieniędzy w BFG. Co będzie jak upadnie większa instytucja niż Skok Wołomin?
  Polcan, czy możesz napisać artykuł o sile banków w Polsce?
  Szukałem w necie informacji o wypłacalności ale nie znalazłem żadnych konkretów. Nie publikują współczynników wypłacalności.Jest informacja ,że w 2014 roku 3 banki są pod kreską z czego jeden szczególnie nisko.Nie wiadomo który.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dochodzę do przeciwnych wniosków. A skąd BFG weźmie potrzebną kasę pisałem już w osobnym artykule.
   A co do banków wystarczy popatrzeć, który dostaje reprymendę od KNF, fm bank, getin...

   Usuń
 9. Anonimowy21 grudnia 2014 17:46 masz tutaj odpowiedz. http://independenttrader.pl/268,czy_twoje_pieniadze_sa_bezpieczne_w_bankach_w_polsce.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję o coś takiego mi chodziło.Szkoda tylko,że w tabelkach nie więcej banków.

   Usuń
 10. Nie sądzę aby banki miały się bić o forsę Wołominiaków. Wiadomo, że muszą gdzieś upchnąć swoją krwawicę i na pewno nie w materacu.
  Sceptyczny Sebastiano z pozdrowieniami dla Wszystkich czytających.

  OdpowiedzUsuń
 11. neobank 4% na 3 m od 1000 do 1 mln

  OdpowiedzUsuń
 12. Przechodziłem dzisiaj koło rajfajzena polbanka i zauważyłem takie hasło: lokata na 5% na 3 miesiące...

  OdpowiedzUsuń
 13. neobank 4% na 3 m od 1000 do 1 mln - dla nowych klientów - niestety.

  OdpowiedzUsuń
 14. W TOiP PlusBanku znalazłem coś takiego: 'Przelew na rachunek bankowy prowadzony w obcym banku z rachunku lokaty terminowej" - 4 PLN. Czyżby bank pobierał opłatę na koniec trwania lokaty tak ja to robi BZ WBK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najprawdopodobniej tak, ale 4 zł to i tak nie dużo przy takim oprocentowaniu tej lokaty. Już kiedyś pobierano mi opłaty za przelew zwrotny i były one wyższe. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Mnie zapewniano (w rozmowie z pracownicą Banku), że przelew zwrotny (z eLokaty) jest bezpłatny (tak, jak w innych bankach).

   Usuń
  3. W takim razie czego dotyczy ta opłata 4 zł?

   Usuń
  4. 4zl dotyczy oplaty za przelew z konta ROR.

   Usuń
 15. Wypłaciłem kase z BFG w piątek o 16, jeszcze nie dostałem kasy na konto? Czy ktoś jeszcze nie dostał?

  OdpowiedzUsuń
 16. Lokata jest odnawialna tzn. że się odnowi po upływie deponowania środków i pieniądze nie wrócą automatycznie na rachunek z którego zostały przekazane z oprocentowaniem obowiązującym w dniu jej odnowienia. Czyli aby wycofać pieniądze z lokaty trzeba ją zerwać a zerwanie lokaty może nastąpić po osobistym stawiennictwie w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokatę zakładasz jako nieodnawialną i po sprawie

   Usuń
  2. można wybrać wariant nieodnawialny

   Usuń
 17. Próbowałem dzisiaj dodzwonić się do Plus Banku. Przez 20 minut automat nawijał, że jestem w kolejce. Na rozmowę z konsultantem się nie doczekałem. Nie lepiej sprawa wygląda z formularzami kontaktowymi na stronie banku - ani na zadane pytanie dot. lokaty i kosztów przelewu ani na wniosek o kontakt telefoniczny nie doczekałem się odzewu...

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy komuś przyszło potwierdzenie otwarcia lokaty? Jeżeli tak, to po jakim czasie o wpłaty?

  OdpowiedzUsuń
 19. Robiąc przelew na elokatę w Plus Banku kogo należy wpisać jako odbiorcę? Swoje imię i nazwisko? A co "tytułem" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem na infolinię i kazali wpisać jako odbiorcę swoje imię i nazwisko, w tytule zaś cokolwiek, np. "Lokata internetowa".

   Usuń
 20. Jeśli ktoś z was chce ulokować większą kwotę to polecam bank Santander mają lokatę na 3.4 procent na36 miesięcy bez konta osobistego zero formalności stałe oprocentowanie uważam że oni mają na ten czas najlepsze oferty.

  OdpowiedzUsuń
 21. najlepsze lokaty na ten czas ma bank Santander sprawdzcie.

  OdpowiedzUsuń
 22. Przelałem środki wczoraj ok. godz. 13.00 jak dotąd zero odzewu. W regulaminie mają, że potwierdzenie otwarcia lokaty dotrze najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po wpłynięciu środków na konto. Co zrobić jeśli będzie żadnego potwierdzenia ani nie zwrócą środków na konto w danym terminie? Po dodzwonieniu się po 15 min. konsultantka powiedziała, że nie ma możliwości sprawdzenia czy środki dotarły i na jakim etapie jest wniosek..jak na razie obsługa fatalna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jurto Wigilia dostaniesz prezent pod choinkę. Nie martw się ja też wczoraj przelałem . Na infolini powiedzieli że mają dużo wniosków i mam się uzbroić w cierpliwość.

   Usuń
  2. Bo to ich przerosło. Jestem w identycznej sytuacji co Ty.
   Trzeba czekać.

   Usuń
 23. Ok, to chyba nie ma powodów do obaw - dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 24. Zakładałem tacie wniosek 18-ego, 19-ego wieczorem puszczałem przelew z iPKO, a w pon. o godz. 15:30 dotarło potwierdzenie. Tylko co jest najdziwniejsze? W potwierdzeniu start lokaty zapisali na 18.12.14, a koniec 18.03.15 - czyli początek z dnia założenia wniosku, a nie z wpływu do nich pieniędzy! Dziwne, ale na naszą korzyść ;) Gorzej z moim wnioskiem: założony w 19-ego, przelew zrobiony wczoraj z mBanku, a potwierdzenia założenia lokaty jeszcze nie mam :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no to teraz już tak robić nie będą...

   Usuń
 25. Już po Wigilii a ja nadal nie mam potwierdzenia założenia lokaty mimo, że dosyć duże środki przelałem w poniedziałek po 13:00 :(

  OdpowiedzUsuń
 26. I już po tej lokacie. Dostępna jest teraz tylko dla posiadaczy u nich konta i to też ograniczona - bo w ofercie tylko do 28 grudnia :( Mimo to Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyżby byli lokatowcy z "SW" zapchali przelewami PLUS Bank ??
   polcan opisał fajną lokatę ludziska podchwycili i bank wstrzymał napływ gotówki. Ciekawe jaki ruch w stronę banku został wygenerowany przez te forum polcan może jakieś statystyki po świętach tak na wesoło :)

   Usuń
 27. 22 grudnia po 18stej puscilam przelew inicjujacy, 24 grudnia kolo 13stej dostalam potwierdzenie zalozenia lokaty :-)

  OdpowiedzUsuń
 28. Dalej nie mam potwierdzenia założenia lokaty . Czy oni mają klienta w nosie ?????

  OdpowiedzUsuń
 29. Środki na lokatę przelałem 23.12.2014 r. Do dzisiaj brak potwierdzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój przelew mieli 22 grudnia i do dzisiaj cisza, potwierdzenia brak. Jaki bank taka obsługa. Zobaczę od kiedy będą liczyć termin rozpoczęcia lokaty, czy tak jak stoi w regulaminie tj. od dnia wpłynięcia środków, czy od dnia uruchomienia lokaty. Bo terminu wysłania potwierdzenia już nie dotrzymali, regulamin mówi o najpóźniej drugim dniu roboczym po wpłynięciu środków na wskazane konto. Poczekam jeszcze do jutra i pofatyguję się osobiście ...

   Usuń
 30. Warto wybrać się osobiście aby się upewnić. Moja lokata została uruchomiona równo z wpłynięciem środków czyli 22 grudnia. Tych wniosków na lokatę wpłynęło kilkadziesiąt tysięcy i bank nie wyrabia z wysłaniem potwierdzeń. Trudno się dziwić, bo to była prawdziwa okazja.

  OdpowiedzUsuń
 31. Sprawa jest prosta PLUS BANK nie dotrzymał tego co jest napisane w regulaminie jak pieniądze dostali 22 grudnia to jak to możliwe że dziś 29 grudnia nie ma przelewu a oni nic sobie z tego nie robią, zablokowali środki na tydzień czasu (w moim przypadku to ponad 100 tysi.) i nie są w stanie potwierdzić czy mają pieniądze czy będzie lokata czy zwrot?!
  CO TO ZA BANK?!

  OdpowiedzUsuń
 32. Ja też jutro wybiorę się osobiście. Opiszę co i jak :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Nie macie co panikować. Są osoby, które przelały pieniądze i były pewne, że 22-ego były już u nich na koncie i do dzisiaj nic. Wiem z infolinii, że zalano ich wnioskami (i pieniędzmi na nie) i nie wyrabiają się z potwierdzeniami. Ale spokojnie, ja dziś wreszcie się doczekałem, a lokata pracuje od wpływu do nich pieniędzy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 34. Na infolini powiedzieli że mam poczekać do 01.01.2015 bo mają dużo wniosków. Ciekaw jestem co oznacza słowo dużo ? ?? wnioski chyba popychają z palca na piechotę.

  OdpowiedzUsuń
 35. Ja natomiast w dniu dzisiejszym (30.12) usłyszałem na infolinii że ze względu na ogromne zainteresowanie może się okazać że potwierdzenia będą wysyłane po 6 stycznia ze względu na święta (nowy rok i trzech króli) i dużo osób ma u nich urlopy - i teraz sami sobie podsumujcie jak został dotrzymany zapis w regulaminie że potwierdzenie wysyłane jest w następnym dniu roboczym! Po za tym skąd pewność że wpłacając pieniądze 22 grudnia oni zwrócą mi pieniądze po 6 stycznia bo coś się nie zgadza? Mam czekać całe święta, nowy rok, i kolejne święto bo było ogromne zainteresowanie?! Mogli sobie licznik zrobić tak jak BGŻ Optima czy Idea że mają ograniczoną liczbę lokat np. 9999 i tyle, a tutaj system z automatu wysyła numer konta i regulamin ale już zakładanie lokat robione przez kilka osób?
  Nie no porażka - pierwszy i ostatni raz dałem się złapać na jakiś pseudo-bank wolę niżesz oprocentowanie bez nerwów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez paniki. Jeśli wysłaliście kasę na numer podany we wniosku to ta kasa napewno tam jest i założona lokata też jest.

   Usuń
 36. Pofatygowałem się dzisiaj osobiście do placówki chciałem zapytać czy doszły środki i lokata została założona (przelew 22.12.2014 ). Nic się nie dowiedziałem - AWARIA SYSTEMU nie wiadomo kiedy usuną. podejdę jeszcze po 14

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj znac czy cos i co Ci odpowiedzieli w oddziale

   Usuń
  2. czy stacjonarna placówka jest w stanie potwierdzić wpływ środków na lokatę i wydać potwierdzenie?
   bo jak już mam jechać te kilkadziesiąt kilometrów...
   ehhh fajne zakończenie roku nie ma co...

   Usuń
  3. Tak, stacjonarna placówka ma możliwość wydrukowania stanu lokaty. Przelew wykonałem 22 w godzinach wieczornych, a lokata założona z dniem 23, więc wszystko ok, tylko ten niesmak z powodu braku potwierdzenia na maila.

   Usuń
  4. Dzisiaj nie udało mi się powtórnie pofatygować do placówki, Ale mam telefon jutro z rana zadzwonię i podjadę jeszcze raz. Dam znać co i jak. Ale skoro niektórzy dostają potwierdzenia to chyba trzeba się uzbroić w cierpliwość. Mam tylko nadzieję że z likwidacją lokaty nie będzie takiej Hecy

   Usuń
  5. 31.12.2014 Dotarłem w końcu do oddziału. Lokata założona przelew dotarł 23.12.2014. i od tego dnia pieniądze pracują . Dostałem wydruk z ich systemu. Mam nadzieję że zwrot środków będzie sprawny, czego sobie i wam wszystkim życzę.
   ps Pracownicy w placówce popijali kawę brak klientów, nie wiem dlaczego takie kłopoty z tymi potwierdzeniami skoro u nich taka sielanka :)

   Usuń
 37. nie ma to jak wyslac majatek zycia i czekac na potwierdzenie

  OdpowiedzUsuń
 38. plus bank zostaje antybankiem roku 2014!
  zero jakiegokolwiek kontaktu ze strony banku (mail, tel.),
  zero potwierdzenia otrzymania przelewu (czy pieniądze zaksięgowali), zero informacji o problemach technicznych jeżeli takowe wystąpiły a co wiąże się z brakiem wysyłania potwierdzeń założenia lokaty.
  Za takie potraktowanie klientów ten bank to jedno wielkie zero
  już nigdy więcej z nimi nie zamierzam współpracować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I zero za infolinię 49 gr/min brutto. Opłata za czas oczekiwania zjada w bardzo szybkim tempie odsetki.

   Usuń
 39. Atak Wołominiaków na Plus Bank i klapa. System zapchał się kasą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He He no jeszcze tylko komisarza tam brakuje :)

   Usuń
  2. Tam komisarz nie grozi, to interes "III RP'owy" :/ . Kasę trzyma Soloż-Żak...

   Usuń
 40. Nie wiem jak Wy ale ja sprawę traktuję bardzo poważnie jeśli do jutra nie otrzymam potwierdzenia zgłoszę sprawę na Policję, to nie pudełko zapałek w kiosku, a bardzo duże pieniądze i jeśli bank nie dotrzymuje zapisu w regulaminie i nie potwierdza przyjęcia pieniędzy lub założenia lokaty, nie chce ich zwrócić to jest już inna rozmowa, awarie systemu którego bank nie ogłosił nic mnie nie obchodzą.

  OdpowiedzUsuń
 41. Do wszystkich zaniepokojonych losem ich pieniedzy:
  Ja swoje wnioski oplacilem przelewami wykonanymi 29.12.2014 ostatnia sesja Elixir. Dzis odwiedzilem oddzial PlusBanku i bez jakiejkolwiek kolejki uzyskalem ustne potwierdzenie ze wszystkie przelewy dotarly w dniu przelewu i lokaty juz pracuja. Nie prosilem o wydruk bo to i tak bylby tylko swistek papieru - brak e-podpisu.
  Jednoczesnie dowiedzialem sie, ze pomimo iz lokaty zakoncza sie 30.03.2015 czyli o 1 dzien pozniej nizby to wynikalo z obliczen, zapewne z uwago na to ze 29.03.2015 wypada w niedziele.
  Zakladam wiec, ze bank robi uklon w strone klienta i nie kisi bez oprocentowania srodkow przez tzw. dni swiateczne na koncu lokaty.
  Pani w odziale potwierdzila za ilosc wnioskow jest przeogromna.

  OdpowiedzUsuń
 42. Ktoś nie pomyślał kiedy robić promocję. Ja już wypełniłem i zachęcam innych: https://www.knf.gov.pl/dane_wspolne/Serwis_konsumenta/pomoc/skarga_na_bank.jsp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypełniłem także - uważam za skandaliczne zachowanie plus banku - należy się im kara za coś takiego,
   dla świętego spokoju wybieram się do stacjonarnej placówki w celu potwierdzenia że otrzymali pieniądze.

   Usuń
 43. A co jeśli np 6 stycznia wyślą info o nie zatwierdzeniu lokaty i zwrócą przelew, ciekawe co w takim wypadku ze stratą ewentualnych odsetek które byłyby wypracowane przez te 2 tyg?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bank w regulaminie nic nie napisał o czasie w jakim zwróci pieniądze w razie nie założenia lokaty i to jest kpina,
   - zresztą napisali o czasie dostarczenia potwierdzenia załorzenia lokaty ale ani słowa o tym co w przypadku braku potwierdzenia należy zrobić, że na przykład zgłosić się do stacjonarnej placówki bądź napisać meila na który i tak nikt nie odpowiada od tygodnia

   Usuń
 44. Ufff... potwierdzenie przyszło dziś o 15ej. Data wniosku 22 grudnia, przelew 23go. Trochę nerwów to kosztowało...

  OdpowiedzUsuń
 45. Przed chwilą za pośrednictwem strony internetowej banku próbowałem wysłać reklamację ale zostało to zablokowane ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nas się pytasz, czy próbowałeś wysłać reklamację?

   Usuń
 46. 31.12.2014 zmuszony brakiem reakcji plus banku poprzez internet i telefon wybrałem się w godzinach porannych do placówki stacjonarnej (kosztowało mnie to jedyne 60 km w jedną stronę i stratę czasu) w banku PUSTO pracownicy znudzeni bez problemu wydrukowali mi potwierdzenie z systemu że lokata założona 22.12 a przelew dotarł 23.12 i tyle, miało być wszystko internetowo a wyszło jak wyszło czyli strata czasu, nerwów i pieniędzy na podróż i wydzwanianie na infolinię na której gra muzyczka nikt nie odbiera a koszt 0,49gr za minutę.
  Kto nie dostał potwierdzenia na meila a chce mieć pewność w 100% założenia lokaty i tego że środki dotarły pozostaje wizyta w placówce stacjonarnej niestety.....
  Pozdrawiam i Szczęśliwszego Nowego 2015 roku

  OdpowiedzUsuń
 47. pieniądze wysłane 23, wniosek złożony 22 grudnia i dalej nic... Poczekam do tego 6 stycznia ale 2 tygodnie bez potwierdzenia to żart.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja otrzymałem dopiero wczoraj nic się nie martw wysyłają :)

   Usuń
 48. a ja mam wielki problem z reklamacją i z wypłatą - , miałam zmieniane dane osobowe(ślub)w pko złożyłam reklamacje , bfg ją rozpatrzył pozytywnie ale kasy nie może wypłacić bo bank jej nie przesłał do bfg i tak wykonałem już wiele tel. i sprawa stoi w martwym punkcie już 2 tyg. - może ktoś mi doradzi co mam robić , chodzi o maksymalną kwotę

  OdpowiedzUsuń
 49. W dalszym ciągu nie ma potwierdzenia....

  OdpowiedzUsuń
 50. 21 grudnia 2014 chciałem założyć lokatę na 3 miesiące,ale nie dało się zaznaczyć opcji "lokata nieodnawialna";po prostu pola "Tak" i "Nie" były nieaktywne i nie reagowały na kliknięcia.Zrezygnowałem z założenia tej lokaty,bo musiałbym jechać kawał drogi do najbliższego oddziału,żeby zerwać lokatę,która uległaby odnowieniu.Czy ktoś z Was miał podobne problemy?Czy macie na umowie napisane,że lokata jest nieodnawialna?

  OdpowiedzUsuń
 51. Wypłata kasy z skok Wołomin -czy komuś udało się odzyskać kasę w ramach reklamacji dokonanej przez pko, reklamacja dotyczyła zmiany danych osobowych( ślub ), ja już czekam trzy tygodnie . BFG reklamacje rozpatrzył pozytywnie ale kasy nie może wypłacić bo prawdopodobnie bko ją jeszcze nie zwrócił do bfg i tak mnie zwodzą ,kwota maksymalna 400000, tracę na odsetkach , kredyt ni spłacony a oni mają to gdzieś , - morzę koś ma jakiś pomysł jak na nich wpłynąć

  OdpowiedzUsuń
 52. U mnie to samo mamy 9 stycznia, kasa przelana 23 grudnia i brak jest potwierdzenia. Czy orientuje się ktoś czy można zrezygnować z tej lokaty bez wizyty w oddziale (przebywam obecnie za granicą więc wizyta w oddziale nie wchodzi w rachubę)? Na pewno nigdy więcej nie chce mieć do czynienia z tym bankiem.

  OdpowiedzUsuń
 53. Wczoraj dostałem potwierdzenie, lokata otwarta 23 grudnia więc spokojnie, wysyłają w dalszym ciągu...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...