czwartek, 4 grudnia 2014

100 zł premii za założenie konta w ING


W ostatnim roku namnożyło się nam znów ciekawych promocji. Już nie tylko mBank rozdaje swoim byłym klientom 100 zł, o czym pisałem wczoraj. Do zabawy w mikołaja dołącza też Bank Śląski, który też stówkę przygotował dla chętnych do wzięcia udziału w najnowszej promocji konta z lwem. 

Czy ING też zmienił tak bardzo swój stosunek do nowych klientów, ze pozwala wszystkim, kto nie ma konta z lwem, powrót do jaskini króla  zwierząt? Nie do końca, ING nową promocję przeznacza dla klientów, którzy nie mieli tutaj konta od początku tego roku.

A więc nie jest tak źle. Jak ktoś zamknął konto w roku ubiegłym, może się znów załapać na nową promocję i zgarnąć kolejną stówkę. Szykuje się zatem kolejny powrót, bo to jedna z tych promocji, wobec której trudno przejść obojętnie:)

Co zatem muszą zrobić uprzywilejowani czyli ci co zdążyli wyczyścić swoje konta jeszcze w roku ubiegłym? Czas na zgłoszenie udziału w promocji jest jeszcze trochę potrwa ona bowiem do 15 stycznia 2015. 
Promocję przedłużono do 15 lutego 2016.

100 zł piechotą nie chodzi a łatwo je dostać
 
Na założenie konta, bankowości internetowej oraz wyrobienie sobie karty debetowej jest czas do 16 lutego przyszłego roku, wniosek zaś o konto z premią można złożyć tutaj. Ową kartą trzeba będzie dokonać płatności kartą na 1000 zł więc jak nietrudno policzyć cashback jest tutaj na poziomie 10%, czyli dwa razy mniejszy od mBanku.

Dwa razy dłużej też trzeba posiadać to konto. Według regulaminu wypłata premii nastąpi do 15 lipca 2015, a więc najpóźniej do tego dnia musimy posiadać jedno z dostępnych  kont czyli Direkt, Klasyczne, Student, Komfort lub VIP. 

Co ciekawe nie ma tutaj wymogu by dokonywać regularnych płatności co miesiąc do czego zdążyliśmy przywyknąć. Mamy do 15 czerwca, czyli na miesiąc przed ostatecznym terminem, zrobić płatności kartą na tysiąc złotych i jeśli ten warunek spełnimy dostaniemy premię.

Nie trzeba kombinować z przelewami ani innymi dodatkowymi warunkami, które utrudniałyby nam życie. Ba, co więcej ING zapewnia także, że owe 100 zł to stówka netto czyli na rękę. W paragrafie 4 czytamy bowiem coś takiego:
Bank ustanawia dodatkową premię na pokrycie podatku, jeśli taki wystąpi.

Słowem fajna promocja z której warto znów skorzystać, jeśli ktoś odsiedział już swoje. Tym bardziej, że fajnie się komponuje z mBankiem. Tam można robić zakupy w grudniu i styczniu, zaś od lutego robić je kartą z ING i zgarniać bonus tu i tam.

Dla chętnych link do otwarcia konta z premią 100 zł.

Jak zwykle na koniec regulamin promocji 100 zł za otwarcie konta dla dociekliwych.

22 komentarze:

 1. Jeśli po ostatnim zamknięciu konta nadal działa mi bankowość elektroniczna ING to rozumiem, że otwieram KONTO Z LWEM Direct w bankowości elektronicznej zamawiam kartę i to wszystko. Czy dobrze myślę ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Promocja fajna ale kartę trzeba mieć aktywną do czasu wypłaty premii czyli nie do końca ten cashback jest tutaj na poziomie 10%, raczej coś koło 5%. Regulamin mówi że dostamiemy premię jeśli
  będziemy posiadaczami otwartego w ramach Promocji Konta oraz Karty na dzień wypłaty
  premii, tj. 15.07.2015 r.

  OdpowiedzUsuń
 3. Małe, ale istotne wymaganie - "nie złożyli sprzeciwu wobec przetwarzania ich danych w celach marketingowych."

  Dodatkowo, należy pamiętać, aby wydawać miesięcznie przynajmniej 200 zł za pomocą karty debetowej. W przeciwnym wypadku, zostanie naliczona opłata wynosząca 7 zł (w każdym miesiącu).

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego nie da się założyć konta? Przycisk na stronie ING nie działa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz zgłoszę usterkę i dam wkrótce odpowiedź.

   Usuń
  2. Dostałem informację, że na formularzu jest 7 przycisków do założenia konta i wszystkie z nich (poza kontem firmowym) prowadzą do tego samego formularza.
   Nie działa tylko przycisk trzeci. Można jednak korzystać z pozostałych, te bowiem też są podpięte do konta z premią.

   Usuń
  3. Polcan w pierwszym poście pytałem o założenie konta z poziomu bankowości internetowej może tak być ? Dowiedz się proszę.

   Usuń
  4. Myślę, że tak. Chociaż dla pewności warto zapytać się konsultanta banku.

   Usuń
  5. Działają już wszystkie przyciski do założenia konta w linku.

   Usuń
 5. Nie czytałem regulaminu, ale z artykułu i powyższych komentarzy wynika, że optymalnie należy otworzyć konto i wyrobić kartę między 01 a 16 lutego, płacić od tego momentu po 200zł/mc i złożyć wypowiedzenie konta i karty 16.07.2015.
  Uwzględniając dodatkowo miesięczny okres wypowiedzenia wynika, że aby nie ponieść dodatkowych kosztów, musimy wydać kartą łącznie: 200 x 7miesięcy = 1400zł. (chyba, że można zastrzec kartę już 16.07.2015 - wówczas =1200)
  MD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszych trzech miesięcy musisz wydać 1000zł w kolejnych miesiącach po 200zł

   Usuń
 6. Locata swiontetrzna w Kasie Polskiej. 5% na 12 miechuf oprocentowanie stale suma dowolna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Minimalna kwota lokaty wynosi 1.000 zł a maksymalna 20.000 zł" to o to chodzi?

   Usuń
  2. Ja tam tylko widzę wabika na 20k lecz opłaty członkowskie aż 205zł, a wyciągnie się od 3% do 4% w 2015r w bankach czyli: 20tys x 0,015 więcej x 0,81 - 205zł = 38zł "zysku" nad bankami :)

   Usuń
  3. Kolego "suma dowolna" to raczej dla ucznia lub studenta. Dla innych 20k to bardzo duże ograniczenie...

   Usuń
 7. To się nazywa SKOK na KASĘ:

  Z dniem 22 grudnia 2014 r. SKOK Kopernik zostanie przejęty przez bank Pekao. Bank otrzyma od BFG co najmniej 150 milionów zł darowizny czyli tyle wynosiła cała strata SKOKu. Pekao w prezencie dostaje aktywa, członków, całą sieć, i organizację SKOKu.

  http://stefczykradzi.pl/203-pekao-przejecie-skok-mikolaja-kopernika

  OdpowiedzUsuń
 8. Za marne 100 zł nie opłaca się utrzymywać konta i karty przez pół roku z wymogiem wydania kartą co miesiąc 200 zł bo jak nie to opłata 7 zł. Poprzednie edycje promocji były lepsze, po wyrobieniu 1000 zł zamykało się kartę i czekało na premie.Więc w sumie wychodzi tej promocji nieco ponad 15 zł na miesiąc. A to zamarło żeby się fatygować.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak z innej beczki, czy ktoś otrzymał już maila od comperiabonus o przyznaniu premii 55+5 zł za otwarcie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konta w Meritum Bank oczywiście :)

   Usuń
  2. Dziś zaksięgowano 55 PLN na moim koncie.

   Usuń
 10. Mam pytanie czy wypłaty pieniędzy podczas zakupów "cashback" wlicza się do transakcji, tzn, czy wypłacając tą metodą 1000 zł spełni się warunki. W regulaminie zakazane jest tylko wypłaty z bankomatów. Nie do końca wiem co to są mikropłatności opisane w regulaminie. Dzięki za szybką odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...