środa, 24 grudnia 2014

Wesołych świąt


Jak się wczoraj okazało Idea bank nie pozwala na drugą lokatę Wielki Powrót. Zamiast tego zaproponował nam Lokatę na Czas, która ostrzegała, że pora ewakuować się z środkami z Idea banku na czas.

Lokata na Czas czyli Wesołych Świąt
Powyższa reklama jaka towarzyszyła tej lokacie, mówi sama za siebie. Jak widzimy nawet Mikołaj zasnął przy tak nudnym oprocentowaniu.  Więc przemilczymy ile ono wynosiło, bo już dziś go nie ma i nie straszy niewinnych ochłapami.

By zdążyć z życzeniami dla wszystkich czytelników FpG oraz PP3


Zamiast więc zwykłego komentarza z przymrużeniem oka, dziś życzę Wam wszystkim

 Wesołych Świąt
oraz wszystkiego co najlepsze 
w życiu prywatnym i zawodowym


23 komentarze:

 1. Dzisiaj dotarł do mnie tablet z promocji Karty Kredytowej w Citi Handlowym. Według regulaminu miał być w styczniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z okazji urodzin Jezusa życzę wszystkim czytelnikom żeby w Niego uwierzyli i w przyszłości zmartwychwstali do życia wiecznego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych, spokojnych i rodzinnych świat dla Marcina i wszystkich zaglądających na to forum :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich czytelników najlepszego bloga o finansach a szczególnie dla byłych już, niestety, wołominiaków .
  Polcan!
  Specjalne życzenia składam Tobie i Twojej Rodzinie. Wszystkiego najlepszego, wielu łask bożych i ciągłej opieki Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja mam pytanie, mam konto branżowe w ideabanku i zakładam tam lokatę np. 1 dzień na 10k z oprocentowaniem 4% i trochę mnie zaczęło zastanawiać ponieważ nie widzę aby był pobrany podatek od kwoty odsetek. Czy możliwe że oni podają już oprocentowanie netto? Jak to mam rozumieć? Na infolinii gość powiedział że podatek jest pobierany. Ale czy przypadkiem jako firma nie muszę sam rozliczać dochodu jaki uzyskałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podatek od lokat jest pobierany ryczałtem, a płatnikiem jest wg przepisów bank.

   Usuń
 6. Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wesołych Świąt.

  PS. dziś Idea daje godne 3,5 % :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A więc o 0,50 pp za mało, by było godne omówienia w tym roku.

   Usuń
 8. Mam pytanie do osób, które założyły lokatę internetowa w plus banku.
  Ja przelew zrobiłem 21grudnia popołudniu 22 grudnia napewno juz był na ich koncie...
  Dzisiaj jest 24 a ja dalej nie mam pojęcia czy lokata została otwarta...
  Czas leci a odsetki uciekają.. Jakie sa wasze doświadczenia?

  Również chciałbym życzyć pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich czytelników i dla Ciebie Polcan:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew zrobiłem 22 grudnia też nie mam potwierdzenia. Może dzisiaj dotrze a jak nie to po świętach dopiero :(

   Usuń
  2. Jestem w jeszcze gorszej sytuacji - wniosek z 18 grudnia, pieniądze wyszły poranną sesją 19 grudnia, a potwierdzenia nie ma do tej pory mimo, że ludzie piszą, że dostają potwierdzenia otwarcia lokat opłaconych w tym tygodniu.

   Usuń
  3. Chciałem was pocieszyć odnośnie lokaty w plus banku , podobnie jak wy przelew zrobiłem 22 i nic, info linia niedostępna , poszedłem do placówki i okazało się że lokata jest w systemie od 22 , tylko z potwierdzeniami na maila nie mogą się wyrobić . Najlepszego wszystkim .

   Usuń
  4. Mój przelew mieli na pewno 22 grudnia, a potwierdzenia założenia lokaty nie raczyli jeszcze wysłać. Zapewne zawaleni są wnioskami ...

   Usuń
 9. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Wczoraj o godz. 18:58 otrzymałem potwierdzenie lokaty internetowej z Bank Plus. Przelew środków wysłałem w poniedziałek o 7:00. Drugi przelew na inny wniosek, wysłałem o tej samej godzinie a potwierdzenia nie ma. Data od kiedy założona jest lokata u mnie 22.12.2014r., czyli od chwili wpłynięcia środków do banku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Meritum wypłaciło dziś pod choinkę premię 55zł z promocji z Comperią.
  Wesołych Świąt
  MD

  OdpowiedzUsuń
 11. Szczęśliwych, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym,
  pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia.

  Aby wszystkie Wasze marzenia i nadzieje na tę bliższą i dalszą przyszłość doczekały się szczęśliwej realizacji.
  FX

  OdpowiedzUsuń
 12. Wesołych świąt dla Polcana i wszystkich czytelników, szczególnie stałych. Jedynka właśnie zaczęła nadawać "Opowieść wigilijną". Polecam, szczególnie jak ktoś za bardzo wczuł się w oszczędzanie :-).
  YKS

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, tak jak Wy założyłem dwie lokatę w Plus Bank, na drugi dzień udałem się do placówki w celu sprawdzenia czy została zaakceptowana gdyż potwierdzenia nie dostałem. Tak jak podejrzewałem, wszystko zostało prawidłowo zaksięgowane i pomimo braku zwrotnych maili do dnia dzisiejszego lokaty hulają od 22.12. Dlatego nic się nie martwcie!. Zdrowych, spokojnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 14. Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla Wszystkich forumowiczów oraz nadziei, którą dają te Święta dla byłych członków SW, którzy walczą o odzyskanie swoich pieniędzy ponad limit BFG...

  OdpowiedzUsuń
 15. Co jest z e- lokatą w Plusbanku? Żadnego potwierdzenia przelewu
  i założenia lokaty. infolinia niedostępna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jesteś pierwszy nie ostatni z takim problemem i w tym całe szczęście. Dużo ludzi czeka na potwierdzenie . Może w styczniu się doczekamy :)

   Usuń
 16. Mamy styczeń a potwierdzenia brak.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...