środa, 31 grudnia 2014

Zabawy czas zacząć czyli FpG na pudle z nadziejami w nowy rok


To był bez wątpienia ciężki rok. Z roku na rok jest zresztą z bankowymi promocjami coraz ciężej, trzeba więc szukać okazji w nowych miejscach. Świat na szczęście ciągle się zmienia i obfituje w tyle pomysłów, że rolą bloga jest przede wszystkim wyławianie najciekawszych i prezentowanie ich tutaj.

Czytelnicy w mailach i komentarzach już podsyłają nowe pomysły na kolejne wpisy. Oczywiście pojawią się one już w nowym roku. Dziś jednak mamy sylwester, czas więc by zapomnieć o wszystkich trudach roku i uczcić go, bez względu na to jakim był i z nowymi nadziejami powitać nowy.

A skoro mamy ostatni dzień w roku, to zabawy czas zacząć


Blogi stają się coraz bardziej popularne. Widać to nie tylko po rosnącej liczbie wejść, ale także po rosnącej liczbie propozycji współpracy jakie dostaję. To dzięki nim mam możliwość docierania do różnych ciekawych alternatyw do banków jak chociażby pamiętne zarabianie smartfonem.

Jedną z takich propozycji z tego roku była oferta dołączenia do serwisu zblogowani. Mamy tam zgromadzone w jednym miejscu blogi z różnych dziedzin. Serwis jest stale rozwijany i jedną z nowości jakie tam wprowadzono jest ranking blogów.


Źródło: zblogowani.pl

Jakież było moje zdziwienie, kiedy sprawdziłem sobie jak ten ranking wygląda. Okazało się, że FpG figuruje tam od września tego roku i to od razu na pierwszym miejscu. Zaś w kolejnych miesiącach nie schodził z podium.
wrzesień - 1 miejsce: 607 pkt
październik - 3 miejsce: 660 pkt
listopad - 2 miejsce: 568 pkt

O miesiąc dłużej jest na zblogowanych blog podstawowy czyli PP3. Miłe to wyróżnienie, w pewnej mierze dopingujące do dalszej pracy i wyszukiwania dla was najlepszych ofert na rynku, niekoniecznie tych bankowych.

W nowym roku życzę Wam jak najwięcej takich okazji, unikania masowo pojawiających się bankowych opłat, a przede wszystkim zbierania wisienek. Te będą zawsze się pojawiać, bowiem w dzisiejszym świecie trzeba coś więcej by przyciągnąć do siebie klienta, a to przecież cel główny instytucji finansowych. 

Na koniec przypominam, że tylko do dziś aktualne są promocje: 100 zł w mBanku dla wszystkich wracających wisienkowców oraz 50 zł bonusu w Idea bank za lokatę na 5%.

13 komentarzy:

 1. Moje gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Grudzień będzie n nr 1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałeś rację:)
   W grudniu FpG znów został liderem z 1151 punktami
   Drugie miejsce ma PP3 z 798...

   Usuń
 2. No - od kilku lat miałem przeczucie, że to najlepszy blog o oszczędzaniu :)
  Cieszę się i gratuluję !

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Tobie Marcin i wszystkim czytelnikom bloga pomyślności w nowym 2015 Roku.
  Dzięki Tobie w tym roku zakupiłem po raz pierwszy obligacje oraz zacząłem na "masową skalę" zakładać i likwidować konta. Dzięki twoim poradom i wskazówkom oraz innych osób z bloga udało się zarobić parę groszy do pensji.
  Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłym roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja z innej beczki. Chciałem przed chwilą odnowić lokatę ping-ponga w idea banku a tu niespodzianka w postaci komunikatu "Przepraszamy, trwa aktualizacja systemu IDEA BANK. Uprzejmie informujemy, że od godziny 18:00 dnia 31.12.2014 do godziny 09:00 dnia 01.01.2015 z uwagi na prace konserwacyjne mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z Bankowości Elektronicznej Idea Banku. Zlecenia płatnicze zlecone do wykonania we wskazanym okresie zostaną wykonane z datą waluty 01.01.2015. Za niedogodności przepraszamy" Patrzę w tej chwili na zegarek to do godz. 18.00 jeszcze sporo czasu brakuje. Być może Idea Bank liczy czas wg aktualnych wskazań zegara nie w Polsce ale np. w Japonii. Dobry sposób na dodatkowy zarobek dla banku kosztem odsetek klientów jeśli dla wygody tego banku aktualny czas przyjmowany jest z dowolnego zakątka świata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po twoim wpisie sprawdziłem i faktycznie miałeś rację.
   Ale przed chwilą sprawdziłem i działa. Co prawda wszystko ładuje się dłużej, ale ostatecznie po dwóch próbach udało mi się dziś założyć Ping Ponga.

   Usuń
  2. Tyle, że obecnie ma ona status przetwarzany, a nie założony...

   Usuń
 5. Stary,właśnie wszedłem na tamte blogi .Stwierdzam,że oba razem wzięte nie są warte nawet połowy Twojego.Ranking jest do kitu.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) Poziom tutaj się raczej nie zmieni, bez względu na to jakie miejsce blog będzie zajmować w rankingu.

   Usuń
  2. No i trzymaj taki poziom, można jedynie kosmetyczne zmiany dodać ułatwiające poruszanie się po blogu,

   Można dodać dla lepszego szukania kategorie postów np. jakiego banku akurat dotyczy artykuł (wiem ze jest opcja szukaj ale kategorie po banku i artykuły z nim wiązane wydaje mi się że jest bardziej szybsze znajdowanie promocji jakie występują/występowały w danym banku)

   I druga opcja która nieraz ułatwia sprawę, zwiększenie po prawej stronie z 5 do 10 lub więcej ostatnich komentarzy na blogu, nieraz ktoś daje ciekawy komentarz do starego artykułu a te 5 komentarzy to się szybko powstają na nowych tematach :) a nie każdy codziennie zagląda na blog.

   Usuń
 6. Gratulacje - pozycja w rankingu jak najbardziej zasłużona.

  OdpowiedzUsuń
 7. W pełni zasłużone (zawsze krótko choć wyczerpująco),jestem fanem Twoich poczynań.Szczęśliwego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...