poniedziałek, 31 sierpnia 2015

100 zł cashback darmowe bilety do kina 25% rabatu do teatru i nie tylko


Niedawno pisałem o promocji fajnego konta w BPH, w której bank rozdaje dwa darmowe bilety do kina. Okazuje się, że takich promocji konta jest coraz więcej. Banki bowiem widzą, że samym gołym kontem przyciągnąć nowego klienta jest bardzo trudno.

Najnowsza promocja konta z darmowymi biletami do kina pojawiła się w zarówno w PKO jak i Inteligo. Zresztą bilety do kina to nie jedyna zachęta. Do tego banki dodają 25% zniżki do Teatru Polskiego czy też 20% bonusu za doładowanie w Orange.

A przecież dodatkowo można zgarnąć jeszcze 100 zł, jeśli skorzysta się z polecenia. W dalszym ciągu po kod polecającego można zgłaszać się na maila marszr1@gmail.com, zaś co trzeba zrobić by te 100 zł zdobyć, opisałem w artykule 150 zł do podziału.


1. Dwa darmowe bilety do Cinema City
Warunek jest prosty: należy doładować za minimum 30 zł telefon na kartę. Tyle tylko, że trzeba to zrobić poprzez aplikację IKO, zaś doładowanie dotyczy tylko operatora Orange. Promocja potrwa do 16 września 2015 lub do wyczerpania puli. Pulą zaś jest 2500 wejściówek.Link do założenia konta za zero w PKO


2. 25% mniej za bilety do Teatru Polskiego
Oba banki promują używanie swojej aplikacji IKO nie tylko dla zwolenników kina, ale także i teatru. Tyle tylko, że nie dotyczy to każdego teatru, lecz teatru im. Arnolda Szyfmana w Warszawie.


Teatr jest z pewnością mniej popularny od kina, więc tutaj promocja będzie trwać znacznie dłużej bowiem do końca tego roku, lub do wyczerpania puli. Pulą jest 1000 wejściówek.


3. 20% taniej za doładowania Orange
Kto doładowuje komórkę w Orange, może nie tylko zgarnąć bilety do kina, ale także zyskać bonus w postaci 20% więcej. Dotyczy to płatności od małej kwoty 10 zł, za którą dostajemy bonus o wartości 2 zł, przez 30, 40, 50, 100 a nawet 200 zł, za którą dostaniemy oczywiście 40 zł bonus.


Coraz więcej promocji z IKO ale z ograniczeniem co do operatora

4. 100 zł za polecenie konta w Inteligo
Dla przypomnienia za założenie konta z polecenia w Inteligo można zgarnąć także 100 zł jeśli zapłacimy kartą na kwotę 200 zł oraz aplikacją IKO za 10 zł. Daje to imponujący cashback w wysokości blisko 50%. A co więcej będzie można później także polecać konto innym na czym też można dodatkowo zarobić.
 
Zarobić może polecający i polecony:)


Jak widzimy, za każde wpisanie we wniosku formularza kodu polecającego jest możliwość podziału zysków kwoty 150 zł: polecający zarobi 50 zł, zaś polecony 100 zł. Ta promocja IX edycji Mam Inteligo potrwa do 5 października 2015. Jak zwykle po kod można zgłaszać się na maila marszr1@gmail.com


Wydawać by się mogło, że PKO nie musi dbać o napływ nowej klienteli bonusami, bo i tak ma najwięcej kont. A jednak świetne oferty, jak opisywana w piątek 4% na koncie oszczędnościowym w Raiffeisen, spowodują zapewne, że część klienteli odpłynie. Muszą więc wymyślać coraz więcej nowych promocji, by zatrzymać przy sobie obecnych klientów i zdobyć nowych.

Ponieważ w artykule mowa aż o 4 promocjach jednocześnie, zainteresowanych odsyłam do szczegółów w regulaminie każdej z nich
Regulamin promocji 150 zł do podziału w Inteligo

Regulamin promocji Doładuj z IKO i idź do kina z Orange
Regulamin promocji Płać z IKO 25% mniej za bilety do naszego teatru
Regulamin promocji 20% więcej za doładowania aplikacją mobilną 


PRZYPOMNIENIE:
Tylko do dziś można jeszcze zakładać konto w ING w promocji w której zgarnąć można 100 zł opisaną w artykule tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...