czwartek, 6 sierpnia 2015

3,50% do 300 tys zł na Zyskomacie dka każdego w nowej ofercie Expandera


Expander dość ostro w tym roku walczy o nowego klienta i robi to skutecznie. Poprzednia oferta Lokaty na Lato wyprzedała się przed czasem, trudno się jednak dziwić skoro była to najlepsza oferta na rynku.

Od dłuższego czasu promują tutaj także wszędobylską lokatę na 7%, którą omawiałem na PP3. Ta oferta jest jednak przeznaczona dla osób, które zgadzają się na lokatę połączoną ze strukturą. Potencjalnie może to dać duży zysk, ale nie musi, stąd ta oferta nie jest aż tak popularna jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

O wiele ciekawsza jest trzecia propozycja o nazwie Zyskomat. Omawiałem ją już wiosną tego roku, gdy była nowością na rynku. Wakacje to jednak czas powrotów dobrych ofert. Robią to banki, robią to spółki emitujące obligacje i firmy doradcze typu Expander.

 
Powrót fajnej oferty w Expander:)

Zyskomat jak widzimy nie dość że daje dość porządne 3,50% jak na dzisiejsze realia, to dodatkowo pozwala porządnie zaszaleć z kwotą. Minimum to 20.000 zł, ale maksimum to już aż 300 tysięcy, co zadowoli osoby które kombinują mocno co zrobić z większą ilością gotówki.

Omawiana w poprzednim artykule oferta Toyoty jest bardzo dobra, ale pozwala jedynie na 49.000 zł na 3,00%. Druga lokata Depozyt plus dość mocno zaniża stawkę bo do 2,60% więc nie jest już tak opłacalny. Ofertę ratuje jednak przyzwoity bonus na 140 zł.

Niestety Zyskomat pozwala jedynie na jeden miesiąc. Ale przy większej ilości gotówki nawet tak krótki okres czasu ma znaczenie, jeśli oprocentowanie jest wyższe od najlepszych lokat. Tym bardziej, że w przeciwieństwie do poprzedniej lokaty jest to oferta dla każdego i nie trzeba być ich nowym klientem:)

Tutaj założysz polisolokatę Zyskomat bez dodatkowych produktów na 3,50%.

Warto tutaj nadmienić, że tak naprawdę jest to polisolokata czyli coś podobnego co cały czas oferuje Aviva. Tam co prawda mamy aż 4,40% + ubezpieczenie do wyboru gratis, ale pozwalają nam tylko na max 20.000 zł przy dwóch miesiącach.

Najważniejszy jest fakt, że w obu przypadkach nie ma żadnych dodatków, żadnych struktur ani funduszy, które potencjalnie mogą zmniejszyć zysk. Polisolokaty są w miarę ok więc fajnie, że takie oferty wracają.

7 komentarzy:

 1. To jest oferta na nowych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście nie. To oferta dla wszystkich:-)

   Usuń
 2. Warto dodać, że na wypłatę środków trzeba kilka dni poczekać, co zaniży oprocentowanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę zaledwie miesięczny okres depozytu. Czy to oferta tylko dla nowych klientów?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czemu piszesz, ze jest to plisolokata, o żadnej lokacie w opisie tego tworu nie ma mowy
  (Oferta w formie 1-miesiecznej polisy ubezpieczeniowej na życie i dożycie ze składką jednorazową na poziomie od 20 tys. zł do 300 tys. zł.), poza tym oferuje to nie bank, ale jakaś spółka z ograniczona odpowiedzialnością
  [Advisors Sp. z o. o.] Ambergold też był chyba taka spółką :) Oczywiście żadnego BFG. Na dodatek trzeba tracić pół dnia na dojazd do ich siedziby ! I to za marne 3,5% na 1 miesiąc
  Dno, Dno i kupa mułu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również bez BFG nie wchodzę w to badziewie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma BFG, jest UFG? Czyli gwarancja na 50% środków, ale nie więcej niż 30 tys. €? Polcan, proszę byś wzmiankował o tym :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Przypomnę komentarz z poprzedniego opisu oferty:
  Polisolokaty nie są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Gwarancji udziela Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. W przypadku problemów z wypłacalnością zwracają tylko 50% pieniędzy z polisolokaty, maksymalnie kwotę odpowiadającą 30 tys. euro.
  Źródło informacji: https://www.ufg.pl/web/guest/gwarancje-na-wypadek-upadlosci-w-ubezpieczeniach

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...