czwartek, 13 sierpnia 2015

Nowa promocja Lubie To konto w BPH z darmowymi biletami do kina


Ustanowienie zarządcy komisarycznego w SK banku wywołało znów panikę wśród klientów największego banku spółdzielczego w Polsce. I to na tyle wielką, że klienci wołomińskiego banku zaczęli już ustawiać się w kolejce by wypłacać pieniądze

Trudno mi zrozumieć panikę jaką wywołała decyzja KNF. Wszak po to trzyma się kasę w banku na wypadek tego typu okoliczności. Niektórzy jednak wolą dmuchać na zimne i wolą po prostu ewakuację na bezpieczniejsze rejony bankowości.

Gdzie zatem są teraz nowe promocje? Najnowszą zaproponował BPH czyli ten bank, który w pierwszej połowie tego roku miał bez wątpienia najciekawszą ofertę konta Lubie to. Teraz wprowadzono tutaj nową promocję.

Samo Lubię To konto naprawdę da się lubić. To jedno z nielicznych kont na rynku, które nie wymaga przelewów by było darmowe. Szukałem kruczków, nie znalazłem. Pytałem w oddziale, potwierdzono ten fakt. Nie robię żadnych przelewów, sprawdzam co miesiąc konto i nie ma za to żadnych opłat.

Tak kolorowo nie ma nawet w Millennium. Konto 360 stopni też należy do jednych z najlepszych na rynku, ale jeśli ktoś zapomni o przelewie, będzie musiał zapłacić za jego posiadanie. 

Dodatkowy bonus do fajnego konta

Wróćmy jednak do nowej promocji w BPH, która potrwa do 11 września 2015. Jak zwykle dotyczy ona oczywiście nowo otwartych kont, czyli dla nowych klientów banku. Tyle że warunkiem przyznania nagrody jest konieczność założenia konta internetowo przez dedykowany link i zamówienie wizyty kuriera.

Tutaj założysz konto w BPH w nowej promocji Kino dla mobilnych.

Jakie zatem są wymagania by dostać owe dwa bilety do Cinema City? BPH nigdy nie był jakoś szczególnie wymagającym bankiem. Potwierdza się to po raz kolejny, bowiem wystarczą jedynie trzy przelewy za pomocą aplikacji mobilnej. To wszystko:)

Warunek więc banalny, należy jednak pamiętać, że mamy na to 30 dni od momentu otwarcia konta. To i tak dużo zważywszy fakt, że przelew można zrobić jeden po drugim na dowolną kwotę.

Po spełnieniu tego warunku nagrodę czyli kod wymienialny na film 2D dostaniemy w ciągu 30 dni. Kod ten musi być wymieniony tylko w kasie biletowej w kinach sieci Cinema City w terminie do 28 lutego 2016.

Konto Lubie To to z pewnością jedne z najlepszych na rynku. Co więcej bank nie robi żadnych problemów przy zamykaniu konta, nawet jeśli mamy tam jakikolwiek środki! Po ponownym otwarciu konta, zobaczymy tam znów kasę, której nie zdążyliśmy wypłacić. To chyba jedyny bank w Polsce, który tak robi:)

Regulamin promocji Kino dla mobilnych w BPH.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...