piątek, 28 sierpnia 2015

Podwojenie odsetek na koncie do 4% za wypełnienie ankiety + konkurs z wygraną na 500 zł


Pamiętacie świetną promocję Raiffeisena w pierwszej połowie 2015 roku, w której można było założyć niezwykle atrakcyjną lokatę na 6%? Wygląda na to, że mamy powtórkę tamtej akcji, bowiem do zgarnięcia są całkiem fajne, ponadprzeciętne bonusy. 

Żeby mieć możliwość założenia tej atrakcyjnej lokaty, trzeba było najpierw wypełnić prościutką ankietę. Teraz sytuacja jest podobna, bo znów trzeba najpierw wypełnić ankietę. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze oficjalnie o który bank chodzi, dziś wiadomo już na start, że to ten sam bank.

Ankieta znów jest banalna, składa się bowiem zaledwie z sześciu pytań typu tak/nie. Co nam daje wypełnienie takiej ankiety na dedykowanej stronie? Bank tym razem gwarantuje podwojenie odsetek na Koncie Wymarzony Cel:)Najciekawsze jest to, że Raifek nie robi problemu starym klientom. Ankietę mogę wypełniać tak nowi klienci, jak i ci, którzy skorzystali z wiosennej promocji z Comperią. Kto więc zamknął konto w Raifku, może znów wrócić po lepszy zysk.

Podwojenie odsetek pozwoli na bardzo atrakcyjne oprocentowanie konta, wyższe aniżeli konkurencja. Prawdopodobnie będzie to długoterminowe minimum bloga FpG, które dziś rzadko pojawia się w ofercie. Bank gwarantuje je do końca roku 2015, więc tym razem warto wypełnić ankietę szybciej niż później. Wypłata zaś podwojonych odsetek nastąpi do 15 stycznia 2016.

Tak wygląda nowa ankieta Raiffeisena

Nowe konto nosi nazwę Wymarzony Cel. Bank zakłada zatem, że konto służyć będzie do oszczędzania na określony cel i sugeruje wakacje z rodziną, skok ze spadochronem lub kurs japońskiego. 

Tutaj możesz wypełnić ankietę gwarantującą podwyższenie odsetek na koncie

Co ciekawe szczegóły zostaną ujawnione dopiero 7 września w mailu jaki dostaniemy od Raiffeisen, co widzimy na poniższym schemacie działania opisywanej dziś promocji.Konkurs - Twój Wymarzony Cel
Poza podwojeniem odsetek, Raifek proponuje także udział w konkursie Twój Wymarzony Cel w którym do wygrania jest 10 nagród po 500 zł każda. Aby wziąć w nim udział, poza wypełnieniem ankiety należy opisać lub zrobić zdjęcie wymarzonego celu.

  Jak zwykle w tego typu konkursach bank będzie brać pod uwagę najbardziej oryginalny opis, lub najciekawsze zdjęcie. Zatem ludzie kreatywni mają fajne zadanie i mogą podjąć wyzwanie i pomarzyć co byłoby dla nich wymarzonym celem.

Kto zamiast opisu wybierze zdjęcie, powinien pamiętać, że powinno to być zdjęcie w formacie png, jpeg, jpg lub pdf przy czym wielkość pliku powinna wynosić maksymalnie 5 MB. Powyżej tego rozmiaru zdjęcie nie będzie brane pod uwagę.

Oferta Specjalna ma potrwać do 30 września 2015 lub nawet dłużej. Ale w tym przypadku, w przeciwieństwie do innych promocji specjalnych, warto to zrobić wcześniej. Pozwoli to bowiem na podwyższenie zysku i nie trzeba będzie korzystać z ofert najlepszych kont w Millennium czy Optimie. 

Na koniec zwyczajowo zostawiam regulamin nowej promocji w Raiffeisen.


Ciąg dalszy: Znamy już szczegóły akcji Raiffeisen z 4% na koncie

82 komentarze:

 1. Link nie działa

  Na koniec zwyczajowo zostawiam regulamin nowej promocji w Raiffeisen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem taką informację na maila i podmieniłem link na działający. Od 15 minut powinno już działać, i u mnie na firefox otwiera się już dobrze.
   Ten sam regulamin można znaleźć po kliknięciu link prowadzący do wypełnienia ankiety.

   Usuń
 2. Czyli standard, obecni jeszcze klienci są wyłączeni z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście tym razem też mogą:)
   Wystarczy po prostu wypełnić ankietę.

   Usuń
 3. Jaką kwotę można ulokować na koncie?

  OdpowiedzUsuń
 4. dwa pytania.
  Pieniądze muszą być na koncie do 31,12,2015, wówczas będzie naliczenie odsetek, wypłata nastąpi 15,01,2016. Co będzie się działo z kasą przez te dwa tygodnie?
  Drugie. Czy można wpłacać częściej niż raz w miesiącu ? Będą mi się kończyć lokaty w IDEI (kilka w miesiącu) i chciałbym przerzucać do raifa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasę sobie wypłacisz jak nie będziesz chciał. W końcu na zwykłym koncie oszczędnościowym wypłacasz sobie w dowolnym dniu miesiąca, a bank wypłaca odsetki ostatniego dnia miesiąca.
   Każdy bank lubi jak mu się dopłaca kasę, z tym nie powinno być problemu:) Nie lubi, gdy się ją wypłaca.

   Usuń
  2. Jedna wypłata lub przelew w miesiącu, nawet do obcego banku 0 zł, każda następna 20 zł. W sumie możemy uzyskać do końca 2015 roku oprocentowanie w wysokości 4%. Stopa referencyjna na chwilę obecną NBP wynosi 1,5%*1 plus oprocentowanie bonusowe 0,5%. Razem daje na koniec każdego miesiąca 2%. Ponadto, takie same odsetki otrzymamy jednorazowo, już wypłacone na Konto Wymarzony Cel, za okres od IX-XII 2015r., czyli oprocentowanie równa się 4%. Oprocentowanie jest zmienne, uzależnione od stopy referencyjnej NBP i zmieniane po 2 miesiącach od ogłoszenia.

   Usuń
  3. A spodziewasz się, że będzie niższe? Póki co nic na to nie wskazuje:)

   Usuń


  4. Jerzy28 sierpnia 2015 19:40

   Jedna wypłata lub przelew w miesiącu, nawet do obcego banku 0 zł, każda następna 20 zł.
   -------
   limit dzienny w moim panelu wynosi 50K
   Jak go się zmienia i gdzie jest limit jednej operacji ?
   Czy ten limit dotyczyć będzie także konta z ankiety?

   Usuń
  5. Zgodnie z TOiP Raiffeisen Bank limit dzienny operacji dla kanału internetowego jest tylko 50 000 zł. Limit dla jednorazowego przelewu realizowanego przez
   Centrum Telefoniczne to 200 000 zł. dla każdego konta bankowego (wymarzonego, lokacyjnego, Wymarzony Cel). Zmienić się nie da.

   Usuń
  6. Limit da się zmienić przez infolinię, ale na max 200k. Wyższe przelewy realizowane są bezpłatnie w oddziale. Na infolinii mówią też, że jak ktoś ma ponad 200k, to może zrobić kilka przelewów i napisać reklamację na opłatę.

   Usuń
 5. "Co ciekawe szczegóły zostaną ujawnione dopiero 7 września w mailu jaki dostaniemy od Raiffeise"
  No dobra a jak się okaże 7 że konto jest płatne, albo że trzeba spełnić kilka warunków kartą? Nie wiadomo co znowu wymyślą banksterzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie ok i nie trzeba będzie płacić kartą.

   Usuń
  2. A skąd Polcan masz takie informacje jeżeli szczegóły zostaną ujawnione dopiero 7 września?

   Usuń
  3. Jak widzę z komentarzy już wyciekły.

   Usuń
 6. Zmiennemu oprocentowaniu dziękuję, lepiej mieć stałe i mniej danych sprzedać o sobie, 1% mniej lub 0,5% to nie jest gra warta świeczki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no nie wiem przy zainwestowaniu 200000 masz 500 zł więcej

   Usuń
  2. i co ci da 500zł więcej? będziesz bogatszy? żeby to było na dłuższym dystansie np. rok albo dwa to można by przytulić pare zł.

   Usuń
  3. I ma żałować tych 500 zł, że dostanie praktycznie za nic?

   Usuń
  4. Uczestnik – Klient, który spełni jednocześnie następujące warunki:
   a) w terminie od 24 sierpnia 2015 r. do 6 września 2015 r. włącznie, wypełni kompletnie formularz zamieszczony na stronie internetowej www.wymarzonycel.pl, w tym:
   i. zaakceptuje Regulamin oraz
   ii. wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikowania się na odległość, komunikacji elektronicznej, z wykorzystaniem
   podanych danych kontaktowych, od Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz
   iii. wyrazi zgodę na prowadzenie przez Raiffeisen Bank Polska S.A. działań marketingowych drogą telefoniczną na wskazany przez Uczestnika numer telefonu, a po wypełnieniu formularza zatwierdzi jego treść naciskając przycisk „Wyślij”,
   b) w terminie od 7 września 2015 r. do 30 września 2015 r. włącznie, złoży oświadczenie o zamiarze zawarcia umowy o Konto Wymarzony Cel, zgodnie z instrukcją podaną w wiadomości elektronicznej przesłanej do Uczestnika na podany w formularzu adres e-mail i umowa ta zostanie skutecznie zawarta (przy czym osoba, która nie posiada w Banku Konta Osobistego, jednocześnie skutecznie zawrze umowę o Konto Osobiste będące w ofercie Banku).
   Również nie zamierzam sprzedawać im swoich danych i być nękanym telefonami ich marketingowców tylko po to aby zamrozić kasę na kilka miesięcy na niewiadomy jeszcze procent.

   Usuń
  5. nie no niech bierze w końcu dane osobowe nie są darmo więc jakiś bonus musi być :)

   Usuń
  6. Dane osobowe kosztują zaledwie... 2 złote, więc bonus w tym przypadku jest sowity. Zresztą dla wielu z nas bonus jest darmowy, bo oferta nie jest dla nowych:)

   Usuń
 7. Do ideału jeszcze trochę brakuje... Jeżeli ktoś chce ulokować np. 400K, a najbliższy oddział ma w odległości 100 km: 200K wypłaca 4.1.16 (zakładam, że wtedy oprocentowanie wynosi 1,5%, a w każdym razie poniżej Optimy) i dylemat: drugie 200K wypłacić następnego dnia (z haraczem 20 PLN), czy poczekać miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tutaj sprawa jest przecież oczywista. Obliczasz sobie o ile więcej zyskasz na innym koncie do końca miesiąca i jeżeli będzie to więcej niż 20 złotych to oczywiście wypłacasz. Przy takiej kwocie raczej będzie opłacało się zapłacić te 2 dychy za przelew.

   Usuń
 8. Z regulaminu:
  Bank nalicza Oprocentowanie bonusowe na Koncie Lokacyjnym „Konto Wymarzony Cel”, o którym mowa w „Tabeli oprocentowania, opłat, prowizji i limitów transakcyjnych w Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna dla: Konta Osobistego, Konta Lokacyjnego oraz Limitu zadłużenia w Koncie Osobistym”, według zmiennej stopy procentowej, określonej w Tabeli, w danym miesiącu kalendarzowym, gdy na danym Koncie Lokacyjnym „Konto Wymarzony Cel” Klient spełni wszystkie następujące warunki:
  1) w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym miesiąc naliczenia Oprocentowania bonusowego na Koncie Lokacyjnym „Konto Wymarzony Cel” dokonano wpłaty gotówkowej lub innego zlecenia płatniczego, w wyniku którego konto zostało zasilone kwotą w łącznej wysokości co najmniej 1 PLN, przy czym płatnikiem zlecenia płatniczego nie może być Bank;
  2) w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym miesiąc naliczenia Oprocentowania bonusowego na Koncie Lokacyjnym „Konto Wymarzony Cel” nie zanotowano wypłat gotówkowych oraz innych zleceń płatniczych obciążających ww. konto.
  Czy dobrze rozumiem, że aby nie stracić oprocentowania bonusowego nie można wykonywać żadnych przelewów z tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz co miesiąc dopłacać przynajmniej złotówkę a jednocześnie do stycznia nie wolno nic wypłacić.

   Usuń
  2. A to ciekawe."płatnikiem zlecenia płatniczego nie może być Bank" Domyślam się że chodzi o raffi bank,ale jednoznacznie to nie brzmi.

   Usuń
  3. Tu chodzi o to, że muszą to być środki wpłacone przez klienta, a nie np. odsetki dopłacone przez bank.

   Usuń
 9. Komisja Nadzoru Finansowego ustanowiła zarząd komisaryczny w kolejnej spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej - SKOK "Arka" w Dąbrowie Górniczej - poinformowała komisja w komunikacie. :

  http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/knf-wprowadza-zarzad-komisaryczny-w-skok-arka-w-dabrowie-gorniczej,572443.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobrze, że ,,trzymają się'' swojego regulaminu. Zdjęcie do konkursu miało nie przekraczać 5MB wybrałem więc takie o rozmiarze 3,5MB, a tu mi wyskakuje komunikat, że moje wstawione jest ZA DUŻE i proszą o nie przekraczające 1MB! Ktoś z Was miał podobnie? Jeśli już na etapie wypełniania formularza robią pod górkę, w dodatku niezgodnie ze swoim regulaminem - to boję się o resztę... :(

  OdpowiedzUsuń
 11. "1A. Konto Wymarzony Cel prowadzone jest wyłącznie dla Klientów posiadających dowolny rodzaj Konta Osobistego w PLN za wyjątkiem Konta Oszczędzającego". Które konto jest najprostsze/najkorzystniejsze (prawdopodobnie posłuży wyłącznie do stycznia 2016)?

  OdpowiedzUsuń
 12. niby nie da się zrezygnować z karty do konta już teraz w banku? Czy można to potwierdzić ? to dodatkowa opłata 3 zł.mc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie można tego potwierdzić. Dostałem informację, że do momentu wysłania maila przez bank, czyli do 7 września, nie jest to jasne określone.
   Innymi słowy bank jeszcze może pewne punkty zmienić w regulaminie i dopiero wersja mailowa będzie dla nas wiążąca.

   Usuń
  2. No to fakt. Ankietę można wypełnić a potem konkretnie się zobaczy. Przecież nie ma obowiązku korzystać z tej oferty, jeżeli uznamy ją za nieopłacalną.

   Usuń
 13. Jak wprowadzą obowiązek posiadania karty i opłatę za nią to gra może okazać się niezbyt warta świeczki. I tak już kapitał w miesiącu wrześniu pracuje tylko na 3%, W okresie od 1 do 4 stycznia nie pracuje bo Nowy Rok, później wolna sobota i niedziela, bezpłatna wypłata odsetek możliwa dopiero w lutym. Polcan jak masz wpływ to przekaż do kierownictwa Wilhelma, że lokatowcy umieją liczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać po komentarzach:) Przekażę uwagi dalej.

   Usuń
 14. Czy można będzie wypowiedzieć tzw. dostęp do kanałów zdalnych i załatwiać dalsze sprawy w placówce banku. Tym samym, czy będzie można zlecić w styczniu 2016 klasyczny przelew w placówce banku na kwotę powyżej 50.000 zł ? No bo po co komu internetowy dostęp do KO, który jest de facto lokatą terminową z obowiązkiem comiesięcznych zasileń. Jak znam swój rachunek do wpłat, to po co mi dostęp internetowy do tej oryginalnej lokaty. Klient potrzebuje jedynie dostępu do finalnego, jednorazowego przelewu na koniec programu. Wymarzone cele są wówczas różne, w zależności od zgromadzonego kapitału na sam koniec. To logiczne, nie prawdaż. Potrzebna jest praktyczna instrukcja jak wypłacić jednorazowo na koniec kwotę powyżej 50.000 zł. Czy pomysł z wypowiedzeniem dostępu do Internetu jest możliwy ?

  OdpowiedzUsuń
 15. Marcinie - informacyjnie - link do regulaminu nadal nie działa ale znalazłam go sam. Pytania - czy nie ma tu górnej granicy wpłat (oprócz zdrowego rozsądku :) ) i czy wpłata może być tylko jedna czy może być kilka do końca września. Jest to dla mnie ważne bo akurat we wrześniu kończy mi się kilka różnych lokat ...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No faktycznie, poprawiłem to raz jeszcze i u mnie pdf z regulaminem już działa. Mam nadzieję że u Was także.

   Moim zdaniem nie powinno być z tym problemu, a nawet gdyby jakimś cudem był, to wpłacisz środki w październiku, co już jest wręcz wymagane.

   Usuń
 16. De facto będzie to ok. 3,55% mając na uwadze fakt, że od 1-14 stycznia 2016 forsa nie będzie pracowała na Wasz rachunek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brałeś pod uwagę, że po nowym roku oprocentowanie będzie 0%?
   Nie przewidzisz dziś jakie będzie relne oprocentowanie, bo pewnie od nowego roku zmieni sie na standardowe. Ale na pewno nie będzie zerowe i środki będą pracować dalej.

   Usuń
 17. Forsę będzie można podjąć dopiero 14 stycznia. A od 1 stycznia do 14 nie będzie oprocentowane. I tu pies pogrzebany. 4% to chwyt, a wcale tak nie jest. Jeśli nie przewidzisz jakie będzie oprocentowanie po nowym roku to dlaczego mam brać pod uwagę 0%? Jak dla mnie to słaba oferta. Dalej będę jechał na krótkoterminowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy sam decyduje, gdzie lokuje. Dla mnie oferta jest bezkonkurencyjna na dzień dzisiejszy.

   Usuń
  2. Oferta jest na dzień dzisiejszy bardzo dobra. Za kilka dni poznamy szczegóły. Zapewne Autor bloga zechce napisać w tej sprawie dalszy komentarz. Proszę Pana o ewentualne uwzględnienie w nowym poście poruszonej już kwestii ograniczeń w przelewie jednorazowym do 50 tys.

   Dzięki rekomendacji na Blogu założyłem konto oszczędnościowe w BGŻ Optima. Jestem zadowolony. W dniu 24 IX mija chyba kolejny okres rozliczeniowy. Fajnie byłoby przekazać te środki na opisywany produkt oszczędnościowy. Brakuje jednak wygody w kwestii łatwej ewakuacji środków jednym przelewem.

   Usuń
  3. A gdzie jest mowa, że trzeba trzymać kasę do tego 14-ego? Nie przypadkiem do końca roku? Trzeba utrzymać konto do 15ego, ale chyba nie kasę na nim?

   Usuń
  4. @Anonimowy 16:13
   Oczywiście, że będzie komentarz po publikacji szczegółów. Zainteresuję się także limitami, choć sam większych kwot raczej nie będę wpłacał. Chociaż kto wie...

   Usuń
  5. No właśnie gdzie jest mowa że od 1 do 14 stycznia 2016 nie będą oprocentowane? Środki trzeba do końca grudnia trzymać, zlecam 1 stycznia przelew i czemu dopiero 14 ma być on na moim koncie?

   Usuń
 18. Witam, czy podwojone odsetki naliczone będą za każdy miesiąc osobno, czy na koniec za te kilka miesięcy razem?

  OdpowiedzUsuń
 19. Czytam blog jest Git! Po komentarzach dochodzę do wniosku że za 5 złotych dacie pokroić własną Matkę. Żydzi i dusigrosze. Wybierzcie się do burdelu zarobicie więcej.

  OdpowiedzUsuń
 20. Do "D": czy wypełniałeś ankietę?

  OdpowiedzUsuń
 21. No i mamy dzisiaj 7 września na karku a odzewu z banku brak. Dostał już kto jakie informacje jak mamy działać dalej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem informację, że szczegóły bank będzie rozsyłać dopiero jutro. Trzeba więc się uzbroić w cierpliwość.

   Usuń
 22. Dziękuję za informację :-)

  OdpowiedzUsuń
 23. Co dziwne próba złożenia wniosku wczoraj i dzisiaj o konto wymarzony cel kończy się fiaskiem, bank nie wie jeszcze gdzie jest problem:

  Nieudane wykonanie operacji

  Wykonanie operacji nie powiodło się. Przepraszamy za niedogodności, prosimy spróbować później lub skontaktować się z Centrum Telefonicznym.

  Numer błędu: xxxxxxxxxxxxxx
  Data wystąpienia: 2015-09-08

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja złożyłem wniosek przez internet wczoraj i wczoraj bez problemu otworzono mi konto celowe.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ale tu mowa jest o innej akcji niż złożenie wniosku o konto internetowe.

  OdpowiedzUsuń
 26. Robią postępy, formularz się otwiera ale nie da się zakończyć procesu otwarcia konta: Wniosek o otwarcie Konta Wymarzony Cel – potwierdzenie danych

  W formularzu znaleziono następujące błędy:
  W chwili obecnej nie jest możliwe złożenie formularza

  Rozczarowanie :( środki przeniesnione na raiff aby zaczęły pracować a tu zonk. Teraz lecą do innego banku bo widać że to potrwać może jeszcze kilka dni.

  OdpowiedzUsuń
 27. To jak to jest? jedni dostają maile w sprawie lokaty i konta a inni nie? Co jest grane?

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy ktoś dostał już maila, a jeśli tak to o której godzinie?

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy ktoś już dostał maila, jeśli tak to o której godzinie?

  OdpowiedzUsuń
 30. Wiadomość z infolinii.
  1. Maile będą wysyłane jutro.
  2. Ba być w nich link do założenia konta Wymarzony Cel (najprawdopodobniej).
  3. Założenie konta w inny sposób np. poprzez stronę www czy w oddziale UNIEMOŻLIWI podwojenie oprocentowania.

  Czyli czekamy cierpliwie !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pkt 3. trochę bez sensu, bo przeca 'starzy' klienci którzy mają już konto załapią się na dubeltowe oprocentowanie.
   Wkurzające są te warunki, zawracanie głowy poważnym ludziom. Po co to komu?

   Usuń
 31. Apropos dobrego oprocentowania to właśnie dzwonili do mnie z Open'a że mają 4,5% na 2M bez dodatkowych produktów ale tylko do 50K.
  Na razie czekam na Raiffeisen'a - zawsze to dłużej i bez limitów kwotowych...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Arek, omawiałem już tę ofertę na blogu.

   Usuń
  2. Ach - sorki Marcinie - już teraz widzę - nic Ci nie umknie co jest na rynku ...

   Usuń
 32. Też liczyłem na 4%, ale jak przeczytałem w internecie opinie o tym banku to się poważnie zastanawiam. Mam pytanie do tych, którzy już mają jakieś konto tam, czy obsługa jest tak fatalna jak piszą na forach?

  OdpowiedzUsuń
 33. Tak długie milczenie Raiffeisen Banku (brak obiecanych informacji) uważam za kompromitację...

  OdpowiedzUsuń
 34. Wydaje się że trzeba założyć konto wymarzony cel - i raczej bez wiadomości z banku będzie działać owa promocja na bonusowe % jest ale, jeżeli NBP obniży stopy do końca roku to % nie wyniesie 4% lecz stosunkowo mniej :) dzisiaj udało się wyklikać wniosek o otwarcie konta z poziomu zalogowania się do banku. Mimo informacji iż dokumenty przyjadą kurierem to na końcu informacja iż konto zostanie otwarte w ciągu 48h :) Myślę, że nie zrobi różnicy czy czekać mamy na e-mail czy samodzielnie otworzyć konto wymarzony cel ... gdyż nawet infolinia potwierdzała, że na tym koncie jeżeli spełnimy warunki to będzie bonusowo oprocentowaniem. Nie widziałem nigdzie wzmianki na forum istotniej że z konta nie możemy wypłacić ani 1 zł bo inaczej bonus nie zostanie wypłacony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonus na pewno otrzymasz, jak spełnisz regulaminowe warunki, lecz do podwojenia oprocentowania i bonusu do 15.01.2016r. uważam, że nie. Według mnie trzeba czekać na e-mail i instrukcje.

   Usuń
 35. No to czekamy dalej na rozwój wypadków :-)

  OdpowiedzUsuń
 36. Znów informacja, że maile będą jutro. Dla nowych klientów będzie link do założenia konta, dla obecnych ... trzeba oczekiwać na telefon który nie wiadomo kiedy będzie ... niestety. Odebranie telefonu i założenie konta w czasie rozmowy telefonicznej to jedyny sposób na podwojenie odsetek do 4% !!!
  Mam nadzieję, że do końca promocji zdążą zadzwonić :(

  OdpowiedzUsuń
 37. Bez podwojenia oprocentowania oferta jest nieatrakcyjna - nie warta uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 38. Dostałem takie cóś:
  http://lp.raiffeisenpolbank.com/wymarzony_cel_pre_no?affId=agora_pre&utm_source=agora_mail&utm_medium=e-mail_no&utm_campaign=prelaunch_wymarzonycel_no

  ALE jeśli dobrze zrozumiałem to biznes jest nieopłacalny.
  Dają 1,5% i co miech dodają 0,5%. Wychodzi mi 2% i ani słowa o podwojeniu odsetek.
  To jakiś pic albo ja ciemny jak tabaka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I po prawej stronie masz:

   Zgarnij podwójne odsetki
   Zawsze korzystne warunki
   Dodatkowe oprocentowanie

   W mailu też jest informacja:
   Wypełnij wniosek o kontakt w sprawie założenia Konta Wymarzony Cel
   Skontaktuje się z Tobą konsultant, który otworzy dla Ciebie Konto Wymarzony Cel
   Wpłacaj regularnie co miesiąc na Konto Wymarzony Cel co najmniej 1 zł
   Nie wypłacaj z Konta Wymarzony Cel żadnych pieniędzy do 31.12br.

   Także działaj, klikaj i czekaj na kontakt i podwójne odsetki ...

   Usuń
 39. O w mordę! "Skontaktuje się z Tobą konsultant, który otworzy dla Ciebie Konto Wymarzony Cel" - a ja tej informacji nie mam w mailu!

  OdpowiedzUsuń
 40. Olałem sprawę. Wciskają na chama kartę do konta a ja jej nie chcę.

  OdpowiedzUsuń
 41. Raiff chyba zwariował, wciska nam jakieś ubezpieczenia i inne śmieci a my jak barany mamy wyrazić na to zgodę. Chyba jednak pofatyguję się jutro do OF po tę odjechaną lokatę na 2 miechy 4,5%.

  OdpowiedzUsuń
 42. Hmm a ja poproszę o weryfikację jeszcze kogoś odnośnie otwarcia konta wymarzony cel w bankowości internetowej. Na infolini otrzymałem informację, że odsetki będą tak czy inaczej podwojone bez różnicy czy konto będzie otwarte przez internet czy konsultanta. Pomożecie?

  OdpowiedzUsuń
 43. Jednak musi to być konto otwarte przez telefon aby podwoić odsetki. Oczywiście jak ktoś otworzył przez internet to nic nie szkodzi. Takich kont można mieć kilka na różne cele.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...