wtorek, 18 sierpnia 2015

Ostatni dzwonek na lokatę Super Duet z bonusem 140 zł w Toyota bank


O dziwo zaprezentowany w ostatnim rankingu lokat nowy na FpG bank spółdzielczy w Chełmie, gdzie mamy rzekomo Perłę wśród lokat, jakoś nie wzbudził zainteresowania. Nazwa jak zwykle przesadzona, ale bankowi marketingowcy lubują się w takich egzegeracjach.

Prawdziwa perła wśród lokat to towar unikatowy, zwykle dostępny tylko czasowo. Tak jest w przypadku popularnej akcji Super Duet w Toyota bank, dostępnej tylko do dziś do północy, na dedykowanej stronie poświęconej promocji.

Mamy zatem ostatni dzwonek na założenie dwóch lokat w drugiej edycji. Pierwsza edycja była niewątpliwie hitem wiosny. Nic dziwnego, skoro do atrakcyjnych lokat dostajemy dodatkowo niemały bo rekordowy bon w postaci 140 zł. Sam raczej nie zakładam już lokat, ale każda reguła ma wyjątki.Druga edycja jest zwykle ostatnią
 A tutaj mamy taki właśnie wyjątek. Kto zatem może skorzystać tym razem? Mogą to być osoby, które przed dniem 4 sierpnia 2015, czyli dziś, nie posiadały ani konta Jedynego w Toyota bank, ani nie założyły jednej z lokat zaliczanych do Super Duetu.

W zasadzie mamy powtórkę z rozrywki, gdyż musimy założyć te same lokaty co wiosną. Aby wziąć udział w promocji, musimy rzecz jasna skorzystać ze specjalnie dedykowanej strony, na której podajemy swojego maila.

Tym razem czasu nie jest dużo, gdyż promocja potrwa jedynie dwa tygodnie do 18 sierpnia 2015. Do tego czasu należy więc zgłosić chęć odbioru premii za założenie lokat. Po podaniu maila, wchodzimy na swoją pocztę i klikamy w link, który dostaniemy od organizatora promocji. Z tego linka zakładamy konto w Toyota bank.

Po założeniu konta należy założyć dwie lokaty: 
  • do 14 dni od założenia konta Jedynego należy założyć słynny Plan Depozytowy czyli lokatę na 80dni oprocentowanej na 3,00% na kwotę minimum 3.000 zł (uwaga, ostatecznym terminem na założenie lokaty jest 15 września 2015)
  • do 30 dni od uruchomienia pierwszej lokaty na 80 dni z 3,00% należy założyć drugą lokatę Depozyt Plus oprocentowanej na 2,60% na kwotę minimum 5.000 zł (uwaga: ostatecznym terminem na założenie drugiej lokaty jest 15 października 2015)
W sumie więc aby wziąć udział w promocji musimy posiadać 8.000 zł. Kto chciałby ulokować więcej powinien raczej większą kwotę włożyć na lokatę na 3,00%. Tutaj limit wynosi 49.000 zł.

Założenie lokaty to nie wszystko. Wymagany jest jeszcze dodatkowy warunek dotyczący likwidacji lokaty. I tak
  • Plan depozytowy czyli lokata na 3,00% musi być utrzymana do dnia zapadalności czyli całe 80 dni
  • Depozyt Plus czyli lokata na 2,60%  nie musi być utrzymana przez pół roku, wystarczy przetrzymać ją przez 4 miesiące by otrzymać bonus (ale wtedy utracimy prawo do odsetek)
Ostatni warunkiem jest utrzymanie Konta Jedynego. Te należy mieć do momentu wypłaty premii czyli do 4 marca 2016.

Link do dedykowanej strony, gdzie założysz lokaty z premią.

Samo info o otrzymaniu premii dostaniemy wcześniej na maila. Organizator obiecuje wysłać taką informację do 18 lutego 2016.  Należy pamiętać, że od tego momentu będziemy mieć tydzień czyli do 25 lutego czas na uzupełnienie danych potrzebnych do otrzymania premii. Jak zwykle poinformuję o tym na blogu, na wszelki wypadek, dla tych którym nie chce się pamiętać o takich sprawach.

Warto też przypomnieć o fakcie, że karta do konta jest niestety płatna 2,49 zł. I te koszta trzeba odliczyć od całkowitego zysku. Chyba że ktoś chce płacić kartą 400 zł by uniknąć tej opłaty.

Na zakończenie regulamin promocji Super Duet z premią 140 zł w Toyota bank.

1 komentarz:

  1. Lokata na 80 dni już mi się zakończyła Wczoraj założyłem ponownie . Ja wypłatę otrzymam w Grudniu.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...