wtorek, 5 lipca 2016

400 zł do nexterio.pl na aranżacje wnętrz za darmową kartę kredytową w Citi


Ileż to już sposobów wymyślił amerykański Citi by promować swoją kartę? Palców u rąk już dawno zabrakło, a oni wciąż wymyślają nowe. Bez wątpienia największą popularnością cieszyły się tablety do karty, ale ostatnimi czasy się to zmienia.

Rynek tabletami już się nasycił czas więc na nowe pomysły. W poprzednim miesiącu po raz pierwszy pojawiła się tutaj istotna nowość w postaci vouchera na 400 zł do sklepu komputerowego morele.net co opisywałem na PP3.

Widocznie pomysł był dobry, skoro w lipcu pojawia się podobna oferta. Tym razem znów mamy voucher na taką samą kwotę, ale do sklepu z pomysłami do domu i ogrodu nexterio.pl, co znów wydaje się ciekawszą opcją ze względu na możliwość wyboru tego co chcemy.

Kto może się załapać? Tutaj nic się nie zmienia od tego co było w przypadku vouchera do morele.net, ale i tak jest lepiej niż kiedyś. Dla przypomnienia amestię mają posiadacze kart w 2013 roku, gdyż warunkiem nowej promocji jest nie posiadanie żadnej karty od 1 stycznia 2014.

Nowa fajna promocja w Citi
Kto więc spełnia warunek oraz ma dochody na poziomie zaledwie 1200 zł może skorzystać z poniższego dedykowanego linka

Tutaj założysz darmową kartę kredytową wraz z voucherem na 400 zł do nexterio.pl

Do wyboru są co prawda dwie karty: World Master Card oraz Citi Simplicity, ale bez wątpienia ta druga jest lepsza, ze względu na brak jakichkolwiek opłat miesięcznych, co pozwala na czysty zysk w postaci 400 zł.

A co trzeba zrobić by zgarnąć voucher? Warunki są banalnie proste:
  • trzeba jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej
  • dokonywać zaledwie jednej transakcji kartą przez okres 12 miesięcy
Nie trzeba więc wydawać kilka tysięcy złotych jak to było jeszcze niedawno. Wystarczy wykonać w sumie tylko 1 płatności kartą na miesiąc. Bank wymusza posiadanie karty przez rok, więc wybór darmowej karty Citi Simplicity wydaje się być naturalnym wyborem.
 
Wyrażenie wymusza posiadanie jest tutaj trochę na wyrost. Kartę kredytową i to darmową mieć warto. W końcu korzystać można z darmowego okresu grace period, a na dodatek dokonywać darmowych płatności za rachunki. Rzadko kiedy oferta ma tyle korzyści, szkoda tylko, że ma ograniczenie co do nowych klientów.

Pomysły i inspiracje na aranżacje wnętrz

Oferta będzie ważna przez 3 miesiące do końca września. A czym jest ów sklep nexterio? To zupełnie inna propozycja od morele.net, tutaj hasłem jest pomysły i inspiracje na aranżacje wnętrz. Oferta jest więc bardziej skierowana do osób urządzających swoje mieszkanie, co pasuje do okresu remontów.

Tutaj założysz darmową kartę kredytową wraz z voucherem na 400 zł do nexterio.pl

Oczywiście kto woli sklep komputerowy morele.net i voucher 400 zł woli przeznaczyć na wybór tabletu, laptopa czy innego gadżetu, może w dalszym ciągu skorzystać z innej oferty Citi do tej samej karty ale powinien w tym przypadku skorzystać z innego linka widocznego poniżej.

Oferta vouchera na 400 zł za darmową kartę Citi do sklepu morele.net

Oczywiście promocje się wykluczają. Mamy więc do wyboru albo jedną albo drugą możliwość. 

Regulamin promocji darmowej karty Citi z voucherem na 400 zł do Nexterio.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...