poniedziałek, 4 lipca 2016

100 zł za Zośkę Pro na 3% w Idea bank w limitowanej akcji MoneyMania 7


Akcja specjalna w wakacje? Wydawać by się mogło, że w wakacje nie będzie super ofert godnych polecenia w ciemno. A jednak jest, mało tego, dotyczy drugiego konta typu Must Have, gdyż to bez wątpienia najlepsze konto oszczędnościowe na rynku.

A jednak pojawiła się taka akcja i to w Idea bank. Tym razem można zgarnąć 100 zł za założenie konta, i dotyczy to znanej z majowego opisu ZOŚKI PRO ze stawką 3,00% z którego korzystam jak tylko pojawiła się na rynku.

Chociaż wielu z moich znajomych już wyjechało lub właśnie się pakuje na wakacje, to jednak akurat teraz zaczyna się ta promocja i potrwa do 24 lipca 2016. Pytanie jednak kto może z tego skorzystać.

No właśnie tutaj jest pies pogrzebany. Wszelakie rankingi co do ilości kont wygrywa od lat PKO, ale jeśliby wziąć pod uwagę czytelników bloga, a więc ludzi dbających o swoje finanse, to sądzę, że bezapelacyjnie wygraliby niebiescy. 

I niestety w obecnej promocji bank wyklucza osoby, które miały cokolwiek w Idea bank. Nieważne czy konto, czy lokatę czy kartę, regulamin mówi bez żadnych ogródek dowolny produkt. Wykluczeni są nawet ci co złożyli właśnie wniosek o jakikolwiek produkt:(


Jeżeli są tacy wśród was, możecie skorzystać z linka dedykowanego tej akcji specjalnej, pozwalającego na rejestrację w promocji.

Tutaj weźmiesz udział w promocji konta Zośka Pro na 3% oraz premią 100 zł

Mało tego bank zrobił limitowaną akcję. Premię w wysokości 100 zł dostanie tylko 500 pierwszych osób, a więc tym razem warto się spieszyć z założeniem fajnego konta, a nie czekać na ostatni dzwonek.

Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkowe 100 zł do jednego z najlepszych obecnie kont na rynku? Zarejestrować się korzystając z promocyjnego linku, podać tam swój mail oraz złożyć wniosek z linka jaki przyjdzie na pocztę.

Następnie w terminie 21 dni od złożenia wniosku o rachunek oszczędnościowy konto Zośka Pro podpisać umowę o to konto i zasilić go na minimum 1000 zł. I to praktycznie wszystko: prosto, łatwo i przyjemnie. Premię za to dostaniemy do końca wakacji.


Warto tutaj przypomnieć dość nietypową rzecz jak na konto oszczędnościowe. Zwykle tego typu konta mają zaledwie jedną darmowy przelew wewnętrzny. Tutaj owszem też jest tylko jeden, ale mamy też np. dwa darmowe przelewy natychmiastowe. Omawiałem to szczegółowo w poście Miły gest z Idea bank dla posiadaczy kont.

Swoją drogą, gdy dowiedziałem się o Zośce Pro, od razu założyłem sobie to konto. Kto już ma konto idealne, założy je bez problemu na dwa kliki z poziomu bankowości internetowej. Tyle że tą drogą nie ma szans na premię 100 zł. Zresztą, kto posiada tu konto czy lokatę z góry nie dostanie premii.

Dla przypomnienia owe 3,00% będzie przyznane w przypadku, gdy będziemy równocześnie trzymać na koncie idealnym 10% wartości środków utrzymywanych na Zośce. Omówiłem to szczegółowo w osobnym artykule Porządki w Idea bank. Warto zajrzeć by poznać szczegóły.

Tutaj weźmiesz udział w promocji konta Zośka Pro na 3% oraz premią 100 zł

Podsumowując fajna akcja, ale niestety mocno limitowana i adresowana dla nielicznych. Tym bardziej, że znając życie nawet klienci Lion's banku będą tutaj wykluczeni.

Regulamin wakacyjnej akcji specjalnej 100 zł + 3% na ZOŚCE PRO w MM7

11 komentarzy:

 1. Idea zmienia zasady na Zośce Pro.Kto teraz otworzy konto ma już tylko 1 darmowy przelew wewnętrzny a pozostałe są po 5 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmiana od 28 czerwca czyli zrobiona w ubiegły wtorek. Jeden darmowy wewnętrzny był i przedtem, istotny jest fakt, że przelewy natychmiastowe są teraz płatne 5 zł, a były 2 darmowe...

   Usuń
  2. Opłata ta dotyczy nie tylko Zośka Pro ale właściwie wszystkich kont oszczędnościowych /Zyskowne, Zośka, Saver/

   Usuń
 2. No nie tylko.Wszystkie przelewy zewnętrzne były dostępne bez ograniczeń za 0 zł..Teraz każdy za 5 zł.Na szczęście dla kont otwartych przed wprowadzeniem nowego cennika zmiany obowiązują od 1 września.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy @2016.07.04_17:16: Moim zdaniem poprzednie zapisy w TOiP byly bledne - niemozliwym jest aby bank pozwala na bezplatne przelewy na zewnatrz banku a ograniczal ilosc bezpl. wewnatrz.

   Usuń
 3. Mam Konto Zośka PRO od 2 miesięcy. To konto jest problematyczne. Pomimo spełnienia przeze mnie warunków tj. 10% środków na Koncie Idealnym i 10-krotność na Koncie Zośka PRO, gdy wejdzie się w szczegóły Konta Zośka PRO bankowości internetowej, system pokazuje oprocentowanie nie 3% a 1,03%. Jakie będzie końcowe faktyczne oprocentowanie, dowiem się na koniec miesiąca. Wcześniej widniało oprocentowanie 1% i system, albo pracownik Banku zmienił na 1,03%. Błąd systemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za opis, zastanawiałem się nad założeniem ale skoro są problemy to na razie się wstrzymam. Ech, przydałaby się jakaś "zwyczajna" lokata na 3%, a nie takie przekombinowane cuda na kiju.

   Usuń
  2. Obserwuję oprocentowanie na Koncie Zośka PRO. Cały czas występują zmiany. Wczoraj oprocentowanie wskazywało 1,04%, dziś w szczegółach Konta, pokazuje 1,05%. Jakie oprocentowanie na koniec miesiąca będzie, okaże się 01.08.2016r.

   Usuń
 4. Jakaś biegunka zmian w TOiP nastała, bo Alior też coś rozesłał - z opisu wynika, ze zmiany na korzyść klienta, ale kto ich tam wie. Mam u nich konto internetowe z tej promocji lokaty na 4%, narazie nie zamykałem. Ciekawe co mnie czeka we wrześniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skorzystałbym z tej lokaty, ale w 2012 miałem tu lokaty, więc nic z tego.

   Usuń
 5. BOŚ również zmiana cennika.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...