piątek, 29 lipca 2016

Zgarnij premię II: 100 zł od Bankiera 100 zł od Fly 2,70% na koncie i do 3,50% na odnawialnej lokacie


Mimo wakacji i sezonu ogórkowego, wraca znów akcja specjalna o nazwie zgarnij premię. To już druga edycja specjalnej promocji, w której można zgarnąć nawet 2 bonusy jednocześnie z dwóch różnych źródeł:)

Jak zwykle nie ma tego typu akcji na stronie banku Millennium, gdyż jest to akcja specjalna z dedykowanym linkiem do rejestracji. Zostawiamy tam swój mail, po czym z linka jaki otrzymamy na podany mail rejestrujemy się w akcji.

Millennium wciąż promuje to co zwykle: swoje bardzo dobre konto, chociaż tym razem nie dodaje już ekstra premii od siebie. Za to podobnie jak w pierwszej, czerwcowej edycji zgarnij premię  dookoptowano dwóch innych premiodawców, a każdy z nich oferuje po 100 zł.


Niestety nie zmieniły się warunki dotyczące nowego klienta, jak to miało miejsce w opisywanej akcji z premią 100 zł w ING, gdzie skrócono okres karencji. Tutaj w dalszym ciągu nowy klient to taki, co nie miał konta w Millennium od 1 kwietnia 2015.

Tutaj założysz konto w Millenium z dwoma bonusami po 200 zł oraz premią 360 zł


1) 100 zł od bankiera za rejestrację
Kolejna premia jest typowa dla akcji specjalnych, a więc ważne jest by pilnować terminów.  Zebrane one są na poniższym obrazku.

I tak z linku rejestracyjnego można korzystać do 14 sierpnia 2016. Zaś najpóźniej do 21 sierpnia należy zawrzeć umowę o konto. By zgarnąć stówkę wystarczy przez dwa wakacyjne miesiące spełnić warunek aktywności na koncie. 

Terminy nowej akcji specjalnej
2) Kupon na 100 zł od fly.pl
Nietypowy jest trzeci punkt, a więc możliwość zdobycia dodatkowych kuponów na fly.pl Co ciekawe nie trzeba spełniać dodatkowych warunków, wystarczą te opisane w punkcie pierwszym.Kupon na 100 zł do fly można wymienić na wybrane usługi turystyczne dostępne w ofercie fly a prezentowane na stronie wczasy.fly.pl. Będzie on ważnydo 30 grudnia 2016. Słowem fajna akcja specjalna, w której po raz drugi biorą udział aż trzy firmy. Fajnie by było, gdyby i inne banki zaoferowały dodatkowe premie z dwóch różnych źródeł.

Jedno z najlepszych kont na rynku

Zresztą konto w Millennium warto posiadać nawet gdyby nie było tych dodatkowych bonusów. Mamy tu przecież 2,70% na koncie oszczędnościowym do kwoty 100.000 zł i tylko dla tego oprocentowania sam założyłem tutaj konto na początku tego roku.

A jak się okazuje to nie jedyne zalety. Jak pisałem niedawno, mamy tutaj bodaj jedyną na rynku odnawialną lokatę mobilną. W każdym innym banku jest to tylko jednorazowy prezent, tutaj odnowiłem już ją po raz trzeci. A przecież mamy tutaj 3,00% z możliwością podkręcenia do 3,25%. Nie mówiąc o dalszym podrasowaniu do 3,50% na yb.

Jedyny na rynku odnawialny wabik

Od wielu lat konto w Millennium jest wśród moich TOP 3 i nie opuszcza podium odkąd zacząłem z niego korzystać. Kilka razy już zamykałem tutaj konto, ale odkąd jest możliwość odnawiania mobilnej, co omawiałem w osobnym poście, zostałem na dłużej.

Alternatywny link do założenia konta w Millennium z mojego polecenia

Mało które konto można polecić z czystym sumieniem. Na koniec przypomnę, że w Millennium trwa jeszcze tylko do niedzieli inna promocja, którą omówiłem niedawno na PP3 w artykule 60 zł na start oraz dotkowe premie bez limitu.

Regulamin II edycji zgarnij premię z Bankiem Millennium

6 komentarzy:

 1. dobrze by było, żeby zamiast tego idiotycznego bonu (zwanego szumnie 100zł) można by dostać jakąś lokatę np. na 4%. Ten bon to coś takiego, jak robią niektóre firmy np. rozdając maszynkę do golenia za 1 zł a później sprzedają nożyki do niej za 100 zł szt. Niech ktoś mi powie ja wykorzystać te niby darmowe 100 zł od Fly nie dopłacając do tego "interesu" ani grosza ze swoich? Czy da się to jakoś spieniężyć? Lub kupić jakąś wycieczkę u nich za 100 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz tu konto na 2,7% i masz lokatę na 3,25% co mało który bank daje. Na dodatek masz bonus 100 od bankiera. Ja zakładałem dla samego konta oszczędnościowego, gdy nie było innych dodatków.
   Tę stówę do Fly otrzymujesz praktycznie bez żadnych warunków. To raczej oferta dla tych co lubią jechać na wakacje na własną rękę obniżając koszt przelotu.
   Nawet i bez tych 100 zł do Fly to jedna z najlepszych propozycji konta na rynku. Jedyny minus to fakt, że nowy klientów znów ma ten sam termin, który z każdą promocją się wydłuża...

   Usuń
 2. Polcan popraw tytuł, żeby nie wprowadzać w błąd zainteresowanych. Nie ma już lokaty mobilnej w Millenium w RR do 3.50% lecz do 3,25%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że nawet nie czytałeś treści artykułu, bo tam jest mowa o podrasowaniu do 3,50% dzięki yb:)

   Usuń
 3. Mam problem. Wrzuciłem kasę na konto oszczędnościowe, a dopiero później doczytałem, że jeśli nie udam się do placówki to mam limit na przelewy 5k. Jestem teraz za granicą i nie mogę tego zrobić. Czy ktoś miał taki przypadek i wie co mogę w takiej sytuacji zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 4. Znalazłem wyjście: zamknięcie konta spowoduje przelanie całości bezpłatnie na wskazane konto. Bye bye Millenium!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...