niedziela, 24 lipca 2016

Ostatni dzwonek na 100 zł premii za Zośkę Pro na 3% w Idea bank na MoneyMania 7


Idea bank musi być niezwykle popularny, skoro nie znalazło się 500 nowych klientów na super ofertę Money Manii 7. Tylko tyle osób mogło bowiem skorzystać z oferty, która kończy się już dziś o północy.

Oferta dotyczy bodaj najlepszego obecnie konta na rynku. Zaś tylko do dziś można zgarnąć 100 zł za jego założenie. Chodzi o znanej z majowego opisu ZOŚKĘ PRO ze stawką 3,00% z którego korzystam jak tylko pojawiła się na rynku.

Jedyną wadą promocji jest fakt, że bank wyklucza osoby, które miały już cokolwiek w Idea bank. Nieważne czy konto, czy lokatę czy kartę, regulamin mówi bez żadnych ogródek dowolny produkt. Wykluczeni są nawet ci co złożyli właśnie wniosek o jakikolwiek produkt:(


Jeżeli są tacy wśród was - a z faktu że oferta trwa do ostatniego dnia wynika, że takich osób jest niewiele - możecie skorzystać z linka dedykowanego tej akcji specjalnej, pozwalającego na rejestrację w promocji.

Tutaj weźmiesz udział w promocji konta Zośka Pro na 3% oraz premią 100 zł


Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkowe 100 zł do jednego z najlepszych obecnie kont na rynku? Zarejestrować się korzystając z promocyjnego linku, podać tam swój mail oraz złożyć wniosek z linka jaki przyjdzie na pocztę.

Następnie w terminie 21 dni od złożenia wniosku o rachunek oszczędnościowy konto Zośka Pro podpisać umowę o to konto i zasilić go na minimum 1000 zł. I to praktycznie wszystko: prosto, łatwo i przyjemnie. Premię za to dostaniemy do końca wakacji.


Warto tutaj przypomnieć dość nietypową rzecz jak na konto oszczędnościowe. Zwykle tego typu konta mają zaledwie jedną darmowy przelew wewnętrzny. Tutaj owszem też jest tylko jeden, ale mamy też np. dwa darmowe przelewy natychmiastowe. Omawiałem to szczegółowo w poście Miły gest z Idea bank dla posiadaczy kont.

Swoją drogą, gdy dowiedziałem się o Zośce Pro, od razu założyłem sobie to konto. Kto już ma konto idealne, założy je bez problemu na dwa kliki z poziomu bankowości internetowej. Tyle że tą drogą nie ma szans na premię 100 zł. Zresztą, kto posiada tu konto czy lokatę z góry nie dostanie premii.

Tutaj weźmiesz udział w promocji konta Zośka Pro na 3% oraz premią 100 zł

Dla przypomnienia owe 3,00% będzie przyznane w przypadku, gdy będziemy równocześnie trzymać na koncie idealnym 10% wartości środków utrzymywanych na Zośce. Omówiłem to szczegółowo w osobnym artykule Porządki w Idea bank. Warto zajrzeć by poznać szczegóły.

Regulamin wakacyjnej akcji specjalnej 100 zł + 3% na ZOŚCE PRO w MM7

9 komentarzy:

 1. Te 2 przelewy natychmiastowe na pewno jeszcze obowiązują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z ostatniej analizy wynika, że dla kont otwartych po 28 czerwca już niestety nie:(
   Jutro będę testował przelew natychmiastowy, ale konto otwierałem wiele lat temu.

   Usuń
  2. Obowiązują dla starych kont do 31.08.2016r. przetestowane.

   Usuń
 2. Ja przy teście zrobiłem jeden wewn. i jeden zewn darmowo, przy kolejnych pokazywało mi opłatę w wysokości 5 zł. Natychmiastowe też pokazuje opłatę. Zatem sam już nie wiem jak to jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ubiegłym miesiącu zrobiłem dwa natychmiastowe, oba były darmowe.
   W tym miesiące zrobiłem 3 darmowe: jeden wewnętrzny, jeden zewnętrzny, trzeci w oddziale, jutro spróbuję z natychmiastowym.

   Usuń
  2. Zrobiłem, ale:
   Nie da się robić przelewów natychmiastowych do Eurobanku oraz BOŚ. Przeszedł za to do Millennium, co jest mało satysfakcjonujące ze względu na limity jakie bank narzuca.

   Prowizja za przelew natychmiastowy z Zośki Pro 0 zł:)

   Usuń
 3. Idea bank musi być niezwykle popularny, skoro nie znalazło się 500 nowych klientów
  ---------
  bardzo dobre podsumowanie :-) Sam założyłbym to konto, nawet bez premii 100zł, gdyby Czarnecki w końcu zrozumiał, że regulaminy pisze się dla ludzi w języku polskim, bo to co jest teraz to nieudolne tłumaczenie z hebrajskiego pewnie przez google translator :-). Regulamin ma mieć kilka punktów, bez żadnych odnośników, zrozumiały dla przeciętnego gimnazjalisty. Niestety tak nie jest, a klienci coraz bardziej świadomi dokładnie wiedzą,że ten pan to zwykły fryzjer owieczek, którym wydaje się, że załapali się na okazję życia :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaryzykowałam i złożyłam wniosek o konto Zośka Pro z dedykowanego linku, mimo że nie byłam nowym Klientem.Nie miałam co prawda w IB konta, ale zakładałam od kilku lat lokaty. Jakie było moje zdziwienie, gdy dzisiaj wpłynęło 100 zł na konto, czyli niezgodnie z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać warto ryzykować, szczególnie jeśli się nie ma nic do stracenia:) Też skorzystam z takiej okazji ns przyszłość.
   Gratuluję.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...