wtorek, 2 lipca 2019

150 zł do Biedronki + 150 zł za wynagrodzenie na koncie w Santander


W niedzielę zakończyła się promocja w Santander, a już na drugi dzień ruszyła nowa. Do zgarnięcia znów jest 150 zł do Biedronki, a do tego wciąż jest dostępny cały pakiet promocji, który pozwala na znaczny wzrost premii za otwarcie tutaj konta.

W dalszym ciągu bowiem trwa tutaj promocja premii za wynagrodzenie. W każdej edycji do zgarnięcia jest mniej bo drugie 150 zł, ale i tak wciąż warto, wszak to całkowicie darmowa kasa. Do tego mamy do 300 zł zwrotu za rachunki oraz 80 zł za polecenie.Kto może z tego skorzystać? Definicja nowego klienta wcale nie jest taka zła, w Santander wystarczy 12 miesięcy przerwy by wrócić po nowe premie. Data jest jednak sztywna, regulamin mówi, że nie można mieć tutaj konta po 1 lipca 2018.

Tutaj zgarniesz 150 zł do Biedry i szereg innych premii w Santander

Promocja z Biedronką ma potrwać do 31 sierpnia 2019. Santander nie kombinuje tak jak to robi Paribas, więc można się spodziewać, że powyższy link będzie aktywny przez całe wakacje.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 150 zł do Biedry? 
Premia jest podzielona na dwie części i każdą z nich zgarnąć bardzo łatwo.


1. 50 zł za założenie konta
Pierwsza premia jest za samo... założenie konta. Wystarczy skorzystać z dedykowanego linku takiego jak powyżej, zaznaczyć 4 zgody i otworzyć konto najpóźniej do 15 września 2019 o czym bank powinien poinformować smsem. Warunek więc to żaden:)

2. 100 zł za przelew
Druga premia też jest bardzo łatwa do zgarnięcia. W tym przypadku należy spełniać warunek aktywności konta, który w Santander sprowadza się do:
 • dokonanie przelewu na 1000 zł
 • wykonania 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę
Co więcej powyższych czynności nie trzeba robić cyklicznie. Wystarczy zrobić je jeden raz w terminie 30 dni od momentu otwarcia konta. Prosto, łatwo i przyjemnie. Obie nagrody przyjdą na konto najpóźniej do 31 października. 
3. 150 zł za przelew wynagrodzenia
A inne promocje? Na pewno warto skorzystać z promocji z przelewaniem wynagrodzenia w którym niedawno brałem udział. Od dłuższego czasu trwa III już edycja, ale niestety z każdą kolejną edycją bonus jest mniejszy do zgarnięcia, kto wie czy w w kolejnej znów nie będzie mniej. 

Nowa edycja potrwa nieco krócej. Przystąpić do niej można do 31 lipca 2019, ale warunki przystąpienia są o wiele trudniejsze niż wcześniej.

Dlaczego trudniejsze? Bowiem bank wyklucza osoby, które w okresie 1 kwietnia 2018 do 5 maja 2019 posiadali jakiekolwiek konto osobiste w Santanderze. Innymi słowy kto posiada świetne konta 123 jest wykluczony, a nikt chyba nie zamyka ror o najwyższej stawce na rynku. 4. 80 zł za jedno polecenie bez limitu
Dodatkowo można tutaj zarabiać na polecaniu innych osób. To trzecia niezależna promocja, która potrwa jeszcze dłużej bowiem do 30 września 2019. Można zatem zgarnąć 150 na start, dodatkowo zgarnąć 150 za przelew wynagrodzenia oraz dodatkowo polecać znajomym zdobywając za każdego z nich po 80 zł.

Warto tutaj podkreślić, że zarówno polecony jak i polecający zarabiają równo po 80 zł co jest uczciwym podziałem. Nie każde banki tak premiują, w Getin przykładowo więcej dostaje polecający niż polecający, w innych zaś bankach zarabia tylko polecający. Co musi zrobić polecony by obaj zgarnęli po 80 zł?  
W sumie tylko dwie rzeczy:
 • raz zalogować się do apki Santandera
 • zrobić zakupy na 300 zł kartą debetową, mobilną lub blikiem
oba warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym polecony założył konto.

Tutaj zgarniesz 150 zł do Biedry i szereg innych premii w Santander

Podsumowując jest dość ciekawie, można bowiem za jednym zamachem zgarnąć kilka bonusów jednocześnie. A przecież dodatkowo można zgarniać kasę za płatności za rachunki co robię już od dobrych kilku lat.


1. Regulamin promocji Mam konto jakie chcę z premią 150 zł
2. Regulamin promocji Polelcam bank - edycja IV

22 komentarze:

 1. Tak z ciekawości napiszę :
  Inflacja w czerwcu wyniosła 2,6 proc., wobec 2,4 proc. w maju
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Inflacja-powyzej-celu-NBP-Co-oznacza-jej-wzrost-7699713.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Od dziś system pokazuje 1,10% na koncie Idealnie prostym w IB wiec moja kasa odpływa. Polcan miał rację, to tylko system się nie aktualizował wczoraj. Nie ma siły , IB nie wytrzyma takiego odpływu kasy , który teraz następuje z racji na brak sensownych lokat. Pytanie jaki docelowy cel ma ten kurator, bo przeciez to się skończy znowu kredytem pomostowym z NBP, albo na wprost resolution , umorzeniem akcji i obligacji i po prostu likwidacją banku. Jak dla mnie to wszechskandal czasów jak załatwiono banki Leszka Cz. Dla nas wisienkowców to kataklizm. Ja wymienię moje PLNy na dolary i pochowam w słoikach , zanim zaniosę na 0,5% do jakiegoś PKO. I nie, nie kupię mieszkania w tej bańce , która obecnie jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Pytanie jaki docelowy cel ma ten kurator, bo przeciez to się skończy znowu kredytem pomostowym z NBP, albo na wprost resolution , umorzeniem akcji i obligacji i po prostu likwidacją banku."

   Odpowiedź jest dość prosta. To aktualna polityka kuratora, który ma zadanie uszczuplić w tym banku nasze oszczędności - na poczet przyszłego przejęcia IB przez nowo powstały twór - bank BFG. Jeśli z dnia na dzień oprocentowanie KO spada prawie 3-krotnie to oczywiste jest, że takie marne KO pójdą "do odstrzału" i właśnie o to m. in. w tym chodzi. Jak najmniej kasy w lokatach na dobry %, kont i produktów w banku przeznaczonym do przejęcia.

   Usuń
 3. Ptaszki ćwierkają że następny bank może być w kłopotach. Oczywiście nie takich jak IB i GB, ale czarne chmurki zbierają się nad Aliorem wiec może w tym banku pojawią się wkrótce jakieś okazje dla wisienkowiczów bo bank ma prawdopodobnie dużo zagrożonych kredytów. Dziś rezygnacje złożył vice-prezes banku. Kurs na giełdzie spada nieuchronnie do historycznego minimum. Swoja drogą. Jeszcze w 2017 Alior przedstawiany był jako innowacyjny bank z prezesem wykręcającym świetne wyniki w księgowych kajetach. Szast-prast w okolicach 2018 prezes-cudotwórca znika a po czasie okazuje się że bank jest w opałach. Skąd my to znamy? Pytanie kiedy w końcu takich ludzi zacznie ścigać prokuratura bo to kolejny przypadek gdy psychopaci w garniturach robią problemy a potem trzeba po nich porządek robić. Getin, IB, teraz Alior - wszystko ofiary ryzykownej strategii prezesów. I co? I nic - gdyby nie Getback to szef IB tez siedziałby gdzies na Malediwach a nie w areszcie.
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @MM
   To nie jest tak do końca, że to wina ryzykownej strategii prezesów. Ryzyko jest wpisane w preambule branży finansowej. Brak jej podejmowania jest błędem, bo zredukuje potencjalną sumę bilansową i wyniki. A zresztą załóż jakąkolwiek firmę , która zatrudnia choćby 50 ludzi i zobaczysz , że Ty jako prezes masz kontrolę tylko nad małą częścią procesów w firmie, reszta sukcesu lub porażki to zwykły fart , dobra/zła koniunktura w gospodarce, zyskowna niezadeptana nisza , albo szczęście/pech co do zatrudnionych ludzi , a przede wszystkim dostęp do finansowania. A jak zaczyna się sypać, to gruchnie lawinowo i co ciekawe jest szukanie kozła ofiarnego czyli prezesa. W bankowości w Polsce są dzisiaj wymagane nierealnie surowe wskaźniki kapitałowe, które spełniają z automatu tylko państwowe molochy, a te mają dostęp do nieograniczonej kasy z NBP. Do czego to doprowadzi ? Do krachu systemowego, wcześniej czy później. Wpierw Leszek Cz., a zaraz Alior. Zwalanie wszystkiego tylko na prezesów jest po prostu za płytkie. Getback to też nie jest tak, jak przedstawiają to określone media, ale to inny temat.

   Usuń
  2. Ależ oczywiscie winni są prezesi i zarząd. Prześledź sobie historię getina co tam wczesniej prezes wyrabiał i skad się wzięły kłopoty LC. O IB nie pisze bo tu już wiele napisano. W Lehmanie winien był prezes i nikt inny bo reszta wykonywała polecenia tego psychopaty. Prezesi dokładnie wiedzą co się w ich bankach dzieje i jaką strategie prowadza poszczególne działy. Co się z prezesem Lehmana stało? Dostał wielomilionową odprawę i za karę ktoś mu obił mordę na ulicy. A dlaczego tak jest? Dlatego że gdy rząd będzie karał menedzerów to zaraz ci znajda sobie nową robotę. Być może w innych krajach wiec nie opłaca się karać takich ludzi choć są jakieś granice.
   A w Aliorze to posypało się głownie przez bankructwo Kani a i zapewne sa inne kwiatki w portfelu skoro prezes się wymienił sam i gazety piszą o potencjalnych kłopotach
   MM

   Usuń
 4. czy ktoś mi podpowie jak mam założyć lokate standart w TB po podpisaniu umowy ramowej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W systemie masz pustą lokatę którą zasilacz. W jej szczegółach masz numer rachunku bankowego (numer umowy) na który dokonujesz wpłatę.

   Usuń
 5. Pytanie dla posiadaczy konta w CA.
  Jak wiadomo w tym banku miesiąc jest liczony dla każdego indywidualnie. Przykładowo jak założyłem konto 18 czerwca, to miesiąc liczy mi się do 17 lipca i w tym czasie należy wykonywać płatność kartą.
  Pytanie jak się to ma do darmowych przelewów z KO. Jeśli zrobiłem przelew z KO na ror 2 lipca, to kiedy mogę zrobić następny darmowy przelew? Dopiero w sierpniu czy już po 17 lipca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polcan indywidualnie to jest tylko cykl rozliczeniowy, dotyczący oprocentowania i opłat. Płatność bezgotówkowa kartą min. 1 raz w miesiącu kalendarzowym, nie ma nic wspólnego z cyklem rozliczeniowym, również 1 przelew darmowy z KO w miesiącu kalendarzowym, tak jak winnych bankach.

   Usuń
 6. Bank Santander ma nowe konto oszczędnościowe na 1. 5 do 100 tys

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie w temacie. 20.07.2019r. Szukam najtańszego ubezpieczenia OC dla pojazdów osobowych. Jeśli ma ktoś dane, proszę o informacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma inaczej dlatego też warto skorzystać z porad jakie napisałem w ubiegłym roku o OC. To było niby dawno, ale porady są nadal aktualne. Link masz poniżej:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2018/07/gdzie-po-najtansze-oc.html

   Usuń
 8. Złe wieści z obozu Getin, od jutra na lokacie na nowe środki będzie można liczyć max na 2,10%:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Koniec, Ende, Fine, The End...sensownych lokat :(
   ja mówię, że będziemy Banki Leszka wspominać jeszcze latami, a choćby dzis RPP zadecydowala o stopach procentowych i ich znowu nie podnieśli, pomimo presji inflacyjnej...jest już realny ubytek siły nabywczej pieniądza. Powoli zaczyna mnie to irytować, bo my oszczędzający jesteśmy karani za oszczędność, a kredytobiorcy się zadłużają za pieniądze NBP to i nasza kasa jest zbędna bankom. Chory system. To musi gruchnąć. Co robić Polcan ? Wymyśl coś ;)

   Usuń
  2. Niestety masz rację. Mało tego, RPP zapowiedziała brak zmian nawet do końca 2020 roku, więc w bankach tym bardziej nie będzie potrzeby podnoszenia stawek na lokatach. Większość banków kasy ma aż nadto i nie mają potrzeby by brać od nas więcej.

   Usuń
 9. Witam, w sprawie promocji Credit Agricole na 300zl za przeniesienie konta i trzy przelewy.

  Możliwe jest aby w ramach tej promocji nie podawać do wiadomosci banku CA danych mojego pracodawcy jesli tego nie chce? Mozna na przyklad podac trefne dane a przelew na 1000/3000 zlecic innej osobie? Czy bank sie bedzie czepial?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ponoć mobilna Getinie będzie o jutra na 2,5%...

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest 3%, ale kwota 10 000 zł pozostała.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gdyby ktoś potrzebował to zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (edycja IV trwająca do 30 września 2019 r.): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 13. co się dzieje z promocją santandera z tego tematu?
  dostał ktoś vouchery do biedry za założenie konta, pieniądze za przelew wynagrodzenia?
  z programu poleceń dostałem kasę.
  KK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odpowiem sam sobie - jestem przekonany że zakładałem konto z linku z tego tematu, a dzisiaj po rozpatrzeniu reklamacji dowiedziałem się, że nie dostanę voucherów do biedry bo nie użyłem jednego z 4 dedykowanych linków wymienionych w regulaminie. :(
   nauczka - czytać dokładnie każdy regulamin.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...