piątek, 12 lipca 2019

Pol'and'Rock z kartą festiwalową - 140 zł z mBank w promocji wakacyjnej


Wakacje to między innymi okres licznych festiwali i zabaw. Nic dziwnego, że banki podpinają się pod takie imprezy by przyciągnąć nowych klientów oferując im przy okazji kasę na start.Gdyby się przyjrzeć uważniej tej ofercie, można zauważyć że to stary znajomy w nowym przebraniu dopasowanym do wakacyjnych trendów. To de facto kopia oferty opisywanej jeszcze w czerwcu, pod nazwą V edycja eKonta z premią.

 
Niestety promocja wciąż ma jedną wadę: ciągłe wydłużanie warunku nowego klienta. Można zgarnąć premię, jeśli nie posiadało się tutaj konta od prawie 2,5 roku a ściślej od 1 stycznia 2017. To co inne banki modyfikują, mBank uparcie nie chce zmienić, a szkoda.

Tutaj łatwo zgarniesz 140 zł za darmowe konto w mBanku

Promocja ma potrwać do 9 sierpnia 2019. Czasu niby dość i co prawda mBank raczej nie kombinuje ze skracaniem terminów, ale nigdy nie wiadomo do końca kiedy promocje się zakończą. Kto się załapie, premię zgarnie jednak na pewno.

Pod warunkiem rzecz jasna, że spełni warunki. A warunki są dość nietypowe. Bank premiuje bowiem... szybkość przelewu, a przynajmniej tak to nazywa w swoim regulaminie.


Co trzeba zatem zrobić by zgarnąć premię. Została ona podzielona na dwie części:

100 zł za szybki przelew
To dość nietypowy warunek, bo spotykam go po raz pierwszy. Bank daje nam 7 dni od otwarcia konta na dokonanie przelewu na 1000 zł. To szybko jeśli brać pod uwagę wymagania innych banków, wieki jak na przelew.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie przelew to codzienność i zrobić go można praktycznie w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Warunek to więc praktycznie żaden, a dla stówki z pewnością warto to zrobić.

Dodatkowo bank wymaga 5 płatności kartą/Blikiem/telefonem na dowolną kwotę z którą nie trzeba się aż tak spieszyć. Czas mamy do końca miesiąca, przy czym nie mogą one zostać anulowane do 15 dnia kolejnego miesiąca. 

Co ciekawe przy okazji nowej odsłony tej promocji bank przygotował nową kartę płatniczą. Zaprojektował ją Jurek Owsiak i zawiera ona logo Pol'andRock widoczną na powyższym obrazku, zaś jej ilość jest limitowana. Na czas pisania tego artykułu zostało jeszcze 7575 sztuk tych kart.

40 zł na deser
Dodatkowe 40 zł nie jest obwarowane dodatkowymi warunkami. Trzeba spełnić jeszcze raz to co wyżej w kolejnym miesiącu czyli:
 • 1 przelew na 1000 zł
 • 5 płatności kartą/Blikiem/telefonem na dowolną kwotę
Nie ma tu już pośpiechu, chociaż trudno tu mówić o pośpiechu, jeśli na czynność której wykonanie zajmuje zwykle jedną minutę mamy tydzień czasu:) Kasę za wykonanie dostaniemy w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Tutaj zgarniesz 140 zł za darmowe konto w mBanku

A konto? Jest na szczęście darmowe, zaś karta jest darmowa po dokonaniu tylko jednej płatności kartą. Staje się to coraz bardziej popularne, tak jest wszak w najlepszych bankach czyli Millennium czy Getin. 
Do konta można dodać sobie usługę wielowalutową, dzięki temu unikniemy kosztów przewalutowania przy płatności obcą walutą. Wynika z tego, że oferta nie ogranicza się tylko do festiwalu u nas, ale do dowolnego na całym świecie.


Podsumowując fajna promocja jak na mBank, ale niestety brak krótkiej karencji. Na festiwalu nie zabraknie zapewne takich co będą szpanować nową kartą z mBanku dedykowaną tej imprezie.

Regulamin promocji eKonto z premią V edycja

9 komentarzy:

 1. A tymczasem Leszek Czarnecki nie odpuszcza. Chce pozwać KNF oraz BFG o działanie na szkodę Idea bank oraz Getin
  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/afera-knf-leszek-czarnecki-pozwie-polska-o-miliard-euro/gknm8tr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tonący brzytwy się chwyta. W końcu stracił miliard i teraz za wszelką cenę będzie próbował coś ugrać. A, że klimat wobec Polski jest taki, a nie inny, to będzie próbował.
   Przypomnę tylko, że wykonanie poprzedniego "wyrok" tego Trybunału w Sztokholmie (ABRIS vs Polska) został zawieszony przez tamtejszy Sąd Najwyższy. Przesłanką do zawieszenia było: duże prawdopodobieństwo zmiany wyroku po wniesieniu odwołania przez Polskę.

   Usuń
 2. Hejka jakie sa obecnie oferty zawrotnej w Idea Bank i przy przelewie di jakiego banku,

  pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 3. 2,7 % na 3M - przelew do Millenium !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tylko nadzieję, że nikt dysponujący kwotą mniejszą niż 100tys. zł nie decyduje się zostać w IB przy takiej propozycji. Jak odpłynie im trochę kasy z Wiosennych - to może się tam ktoś obudzi.

   Usuń
  2. Myślę że jednak dużo osób decyduje się zostać w IB ponieważ jest to najlepsza lokata na rynku. A nie wszyscy są zwolennikami KO gdzie trzeba spełniać dodatkowe warunki. I poza tym dla tych którzy przebywają za granicą KO nie jest dobrym rozwiązaniem.

   Usuń
  3. Lenistwo nie popłaca. Wkrótce rozłożę wszystko co mam na KO w Getin na 3 banki gdzie jeszcze można wyrwać 3% a Ideę spisuję na straty.

   Usuń
  4. "Myślę że jednak dużo osób decyduje się zostać w IB ponieważ jest to najlepsza lokata na rynku."

   Lepsza jest tylko ta na nowe środki, ale i tak wolałbym KO - bo te 2 najlepsze na rynku mają naprawdę banalne warunki do spelnienia ;)

   Usuń
  5. Jak dla mnie nie ma alternatywy. Mam ewentualnie Millenium. W innych bankach już byłem.
   Swoją drogą na maila przesyłają inny regulamin niż widnieje na www podczas
   zakładania lokaty. Plik jest zatytułowany "Regulamin .... lokata zawrotna 2,2%". Treść wydaje się też inna ale % jest ok.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...