środa, 10 lipca 2019

350 zł do zgarnięcia za promocję Bezpiecznie w sieci w Paribas


Z kolejną promocją ruszył Paribas i trzeba przyznać, że daje coraz więcej. Obecnie do zgarnięcia jest już 350 zł, które można zdobyć w dwóch pulach po 200 oraz 150 zł. Co ciekawe kolejny raz skrócono tu karencję, która jest rekordowo krótka:)Tak krótkiej karencji właściwie nie pamiętam. Zwykle waha się ona od roku do dożywocia w zależności od banku. Paribas sukcesywnie to skraca, onegdaj mieliśmy tu przecież 3 lata, skrócone do 2 lat potem do roku. Od dziś karencja wynosi tylko 9 miesięcy. Regulamin podaje sztywną datę braku konta po 31 października 2018.

Tutaj zgarniesz 350 zł za założenie konta w Paribas

Aktualizacja 16 lipca:
Dostałem takie info '

Informujemy, że wbrew wcześniejszym informacjom okres karencji dla nowego Klienta, niezbędny do tego by założone konto promocyjne BNP Paribas zostało zaakceptowane do rozliczenia, wynosi 12 miesięcy.
Okres karencji dla samego Klienta, który chce przystąpić do promocji, wynosi z kolei 9 miesięcy, zgodnie z komunikatem na LP
Jak to u Francuzów mamy kolejną limitowaną akcję, więc wątpliwe jest czy powyższy link będzie aktywny do 28 lipca 2019. Bank przewidział tylko 2500 wniosków, które zwykle wyczerpują się przed czasem więc kto pierwszy ten lepszy.Co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł?
Umowę ramową o ror wraz z kartą otwartą na eŚwiat należy zawrzeć najpóźniej do 4 sierpnia 2019. Później w każdym następujących 4 miesięcy: sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie należy wykonać w sumie dwie czynności:
 • 3 przelewy z ror
 • transakcje kartą na kwotę 300 zł
a więc warunek aktywności na koncie jest dość typowy i z pewnością każdy może go spełnić bez problemu.
Nagrodę podzielono na dwie części. Za aktywność sierpniowo-wrześniową dostaniemy 200 zł już w październiku. Analogicznie za kolejne dwa miesiące aktywności drugą nagrodę w wysokości 150 zł dostaniemy jeszcze w grudniu tego roku.

Tutaj zgarniesz 350 zł za założenie konta w Paribas

Oferta ma tylko jedną wadę. Karta do konta kosztuje 6 zł miesięcznie, ale z pewnością lepiej dostać większą premię i zapłacić za kartę niż zgarnąć tylko 150 czy 200 zł jakie do niedawna były do zgarnięcia w Paribas.Regulamin promocji 350 zł do zgarnięcia - Bezpiecznie w sieci
Tabela opłat i prowizji w Paribas

22 komentarze:

 1. polcan, mam w IB lokaty kończące się 2 sierpnia. Jeśli 1 sierpnia dosypię grosza do IB i założę na tym samym koncie lokaty na nowe środki to nowe lokaty będą na %%% nowych środków pomimo, że następnego dnia czyli 2 sierpnia wypłacę stare do zera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak nie działa. Banki same sobie ustalają datę względem której będą uważać środki za nowe. W IB jak pamiętam od dawna jest to 20 dzień poprzedniego miesiąca, czyli wyzerować powinieneś saldo 20 lipca.

   Usuń
  2. Uważam, że możesz założyć lokatę na nowe środki, jeśli nie zmieni się nic od 20.07 do 01.08.

   Usuń
  3. Koledze chyba chodzi o coś innego. Ja zrozumiałem, że 1 wpłaca nowe środki, zakłada lokatę a drugiego likwiduje kończącą się poprzednią lokatę i wyprowadza te środki z banku. Boi się, że obniżą mu oprocentowanie nowej lokaty. Nie ma obawy. Jeśli założy Ci Idea lokatę na nowe środki, to jeśli nawet zlikwidujesz pozostałe lokaty i wypłacisz pieniądze, to ta lokata pozostaje na dotychczasowych warunkach. Oczywiście jeśli chciałbyś je wpłacić ponownie, to pod uwagę brane jest saldo z 20 dnia poprzedniego miesiąca i taka wpłata nie będzie uważana za nowe środki.

   Usuń
  4. Jeżeli 1 sierpnia wpłacisz nowe środki i założysz lokaty na nowe środki to 2 sierpnia oczywiście możesz wycofać środki z zakończonych lokat i wszystko będzie ok

   Usuń
  5. Tak myślałem ale dzięki za upewnienie. 1sierpnia zakładam nowe, a 2 sierpnia zabieram kończące się stare.

   Usuń
  6. Czyli jeśli komuś skończyłaby się lokata 19 lipca i przelał te środki do innego banku, to kiedy można wrócić ze środkami aby założyć lokatę na nowe środki ? 1 sierpnia ?

   Usuń
  7. "Czyli jeśli komuś skończyłaby się lokata 19 lipca i przelał te środki do innego banku, to kiedy można wrócić ze środkami aby założyć lokatę na nowe środki ? 1 sierpnia ?"

   Dokładnie tak, jak wrócisz z tymi środkami i założysz lokatę 1 sierpnia, a stan pozostałej kasy w IB się nie zmieni - będą zakwalifikowane jako te nowe ;)

   Usuń
  8. Wrócić możesz już 21 lipca i założyć np. lokatę beztroską a 1 sierpnia ją zerwać i założyć lokatę na nowe środki

   Usuń
  9. "Wrócić możesz już 21 lipca i założyć np. lokatę beztroską a 1 sierpnia ją zerwać i założyć lokatę na nowe środki"

   Niby tak, ale przy obecnym % na Beztroskiej w porównaniu do innych KO - kompletnie mija się to z celem.

   Usuń
  10. Tutaj chodzi o zaledwie 10 dni. Więc przy kwocie nawet 400 tysięcy zł możesz zyskać góra 13 zl więcej.

   Usuń
  11. "Wrócić możesz już 21 lipca i założyć np. lokatę beztroską a 1 sierpnia ją zerwać i założyć lokatę na nowe środki"
   O dzięki ! Tak właśnie zrobię.

   Usuń
  12. "Tutaj chodzi o zaledwie 10 dni. Więc przy kwocie nawet 400 tysięcy zł możesz zyskać góra 13 zl więcej."

   Jak to policzyłeś? Na niedawno odpalonej promocji KO w Getin mam 3,2% do 400 tys. zł. Mi z wyliczeń wychodzi, że dla maksymalnej kwoty - to około 15zł dziennie różnicy - czyli 150zł przez te 10 dni, a to już chyba coś ;)

   Usuń
  13. Tak mój błąd. 13 zł dziennie wychodzi różnicy dla 3% :)

   Usuń
  14. "O dzięki ! Tak właśnie zrobię" Ja bym Ci jednak proponował wcale nie wyprowadzać środków z IB tylko od razu spróbować założyć lokatę zawrotną na 2,7%,chyba lepiej Ci się to opłaca. A poza tym 1 sierpnia lokata na nowe środki może mieć już mniejsze oprocentowanie.

   Usuń
 2. Polcan mylisz się w tym wypadku. Anonimowy będzie mógł założyć lokatę no nowe środki..

  OdpowiedzUsuń
 3. polcan uzasadnia dobrze mechanizm nowych środków tylko nie doczytał mojego pytania lub też ja mało precyzyjnie je zadałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, Twój przypadek dotyczy nowego miesiąca. Ważne, że dla Ciebie środki będą nowe:-)

   Usuń
 4. Lokata mobilny w Getinie pierw spadek z 20 na 10 tys. teraz z 4 na 3% :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadna nowosc - tak jest juz od kilkunastu dni...

   Usuń
 5. Jeszcze Milleniem obniży od 20 lipca Ko z 2,7% na 2% i portal można zamykać. He, he.
  Przez ostatnie 19 lat było z oprocentowaniem środków różnie. Było tak, że dolary US były max. oprocentowane na śmieszne 0,5%, a teraz można ulokować nawet na 2,5%. Tak samo ze złociszem. Za miesiąc, pół roku lub max. rok dojdzie do jakiegoś zawirowania na rynku bankowym, że banki będą prosić aby przynieść gotówkę. Pieniądz nie lubi próżni, bo tylko na zawirowaniach wszyscy zarabiają.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wracając do tematu, jeżeli posiadam aktywny dostęp do systemu, który nie został zamknięty przy zamykaniu konta w 2017 r. to czy mogę uczestniczyć w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...