piątek, 12 lipca 2019

400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi


Po dłuższej przerwie wraca promocja całkowicie darmowej karty w Citi, za której wyrobienie łatwo będzie nam zgarnąć aż 400 zł na zakupy do popularnej Biedronki.  A ten sklep jakoś od początku cieszy się największą popularnością u nas.
Kto może z tego skorzystać? Citi nas nie rozpieszcza tak jak Paribas, który notorycznie skraca karencję. Amerykanie tym razem za nowego klienta uznają osoby, które nie miały karty kredytowej w Citi po 1 stycznia 2017, a więc nieco ponad 2,5 roku.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Promocja ma potrwać dość długo bo do 3 października 2019. Tak zresztą jest z większością promocji w tym banku, wystarczy mieć dochody na poziomie 1200 zł od minimum  3 miesięcy by bank przyznał nam taką kartę.Co trzeba zrobić by zgarnąć cztery stówki?
To co zwykle jest w każdej promocji. Citi wymaga spełnienia dwóch warunków banalnego i typowego:
 • zalogować się do bankowości/apki
 • zrobienia zakupów na 2000 zł
Logowanie to w przypadku kredytówek obowiązek. Chcemy je mieć całkowicie za friko, a tak jest tylko w przypadku gdy spłacamy w terminie całe zadłużenie. By sprawdzić jakie jest zadłużenie i kiedy najpóźniej mamy to oddać musimy się zalogować, więc ten warunek spełnia się samoczynnie.

Drugi warunek jest już typowym warunkiem polegającym na płaceniu otrzymaną kartą. Kwota jest co prawda dość duża, ale mamy dużo czasu na spełnienie tego warunku. Bank daje termin do końca 3 miesiąca następującego po tym w którym dostaniemy kartę. Innymi mamy ponad kwartał na wydanie dwóch tysiaków kartą.


W zamian w serwisie Citibank online najpóźniej 60 dni po otrzymaniu wiadomości o spełnieniu warunków dostaniemy nagrodę. Będzie nią e-kod na kwotę 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka, który będzie ważny przez 6 miesięcy.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Najlepszą kartę kredytową w Polsce ostatecznie sobie zatrzymałem na stałe przez fakt, że jest darmowa, a często brakuje mi środków na drugiej karcie w T-mobile. Szczególnie teraz gdy mamy okres wakacyjny i zwykle wydajemy więcej niż zwykle.Na koniec warto przypomnieć, że podobną kwotę 400 zł za tę samą kartę można zdobyć do allegro. Promocja potrwa tylko do końca lipca zaś przypomniałem o niej na PP1 - szczegóły znajdziecie tutaj. Tam wystarczy wydać mniej by zdobyć taką samą nagrodę:)

Regulamin oferty 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi


17 komentarzy:

 1. Mobilna w GB kończy mi się 27 VII na 20K . 27 VII założe na 10 K kolejną czy jeśli te pozostałe 10 K przeleje na KO będą traktowane jako nowe środki i będą na 3 %. Czy ktoś już to przerabiał w praktyce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak forsa trafi na ROR to załóż sobie tę mobilną. Pozostałą część najlepiej przelej na konto zewnętrzne a następnie z tego konta od razu na konto oszczędnościowe jako nowe pieniądze i luz.

   Usuń
  2. Nie ma żadnego znaczenia czy najpierw przeleje na konto zewnętrzne. Nie wpływa to na spełnienie warunku nowych środków.

   Usuń
  3. To już kompletnie zgłupiałem. To znaczy, że jak przeleję pieniądze, jakiekolwiek, na KO, to się nie załapuję na nowe środki? To po kiego KO?

   Usuń
  4. Istotne jest badanie salda nowych środków, a nie kombinacje z przelewami.

   Usuń
  5. Bank właśnie liczy na to że wielu po prostu się w tym pogubi. I rzeczywiście tak jest i bank na tym zarabia. Trzeba być bardzo czujnym.

   Usuń
 2. Właśnie to przerabiam. Niedawno Przelałam resztę na KO i z opisu wynika że są to nowe środki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zależy którą edycję KO masz uruchomioną. Jeżeli tą ostatnią to nie będą to nowe środki ponieważ saldo dla nowych środków jest sprawdzane 11 czerwca i tu nie spełniasz warunku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zrobiłem tak: po zakończeniu mobilnej forsa zgodnie z moją dyspozycją trafiła na Ror następnie z roru wpakowałem 10 000 na kolejną mobilną a resztę na konto oszczędnościowe.Wszystko mam zapisane jako stan nowych środków.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli lokata mobilna została założona po dniu badania salda nowych środków na KO to tylko wtedy spełniasz warunek nowych środków. Jeżeli została założona przed to warunku nie spełniasz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podam mój przykład.
  Jestem jeszcze w XVII edycji w której stan wyliczenia salda początkowego przypadł na 27 stycznia. Data mojego startu na KO to 1.3. Wszystko co mam na tym koncie z niedawną resztówką z mobilnej traktowane jest jako nowe.
  Nadmienię, że facet z infolinii jest innego zdania wbrew faktom. Tak więc nie traktujcie wszystkiego co Wam wciskają jako jedynie słuszną prawdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie mobilną zakładałeś po 27 stycznia .

   Usuń
  2. Zgadza się, pod koniec marca.

   Usuń
 7. Jutro idem zamykać konto wymarzone bnpparibas

  OdpowiedzUsuń
 8. Citi jest u mnie na czarnej liście za 8 procent za Revoluta. 720 zł poszło w piach. Niech im stanie w gardle, ja stamtąd uciekam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...