niedziela, 21 lipca 2019

Dalej 2,70% na koncie oszczędnościowym w Miillennium i to na dłużej


Ładną niespodziankę zafundował nam kolejny raz Millennium. Od dziś nie tylko mamy dalej 2,70% na sztandarowym koncie oszczędnościowym, ale dodatkowo bank wydłużył czas trwania, który do tej pory zawsze wynosił 92 dni.

W komentarzach robiliście ostatnio zakłady czy Portugalczycy zafundują nam obniżkę, a jeśli tak to do jakiego poziomu. To oczywiście efekt powolnego wykluczania Idea bank, który w najbliższych tygodniach będzie mieć znaczący odpływ gotówki.


Tymczasem Millennium nie tylko utrzymał kolejny raz swoją stawkę 2,70% ale także wydłużył nam czas trwania promocji. Niewiele bo o 8 dni, ale zawsze to nieco dłużej, a 100 dni łatwiej zapamiętać niż dotychczasowe 92.

Tutaj do 26 lipca bardzo łatwo zgarniesz do 300 zł w Millennium na start

Nowa 15 już edycja promocji potrwa tym razem do 7 września 2019. Warto jednak przypomnieć, że kto nie ma jeszcze konta w Millennium ma okazję dodatkowo zgarnąć do 300 zł powoli kończy się bowiem promocja konta z premią na start. Mamy już jednak ostatni dzwonek, bo promocja potrwa tylko do najbliższego piątku 26 lipca.Millennium pozostaje więc dalej fajnym bankiem, na który trudno narzekać. Akurat w przyszłym tygodniu kończy mi się promocja KO w Getin, na początku sierpnia kończą mi się lokaty w Idea bank, więc będę musiał wyzerować wszystkie środki w bankach Czarneckiego. 

Na szczęście są inne opcje i jedną z nich jest nieużywany już od dawna Millennium. I coś czuję, że tym razem wrócę do tego banku z częścią środków:)

Regulamin promocji 15 edycji KO Profit w Millennium

29 komentarzy:

 1. Miejmy nadzieję że IB również utrzyma zawrotną na 2,7% przy przelewie do Mille.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli klient wyzeruje konto oszczędnościowe w Getin i w Milenium to musi co miesiąc wykręcać jedną transakcję i przelewać 1000 zł na Ror mając zerowy stan środków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak co do kart. U mnie w Milli mam zawsze na ten cel jakiś 1 zł nadwyżki ponad limit w koncie. Natomiast w Getin przelewam sobie 1 zł i tego dnia funduję sobie za to jogurta;)
   Co do przelewu to w Milli jest to obowiązkowe (mnie akurat przez kolejny rok to nie dotyczy), zaś w Getin nie jest (chyba, że korzystasz z opcji z rocznym kontem na 3,5%).

   Usuń
 3. Co muszę zrobić abym nie musiała, tak jak Ty, przez rok nie dokonywać obligatoryjnego przelewu do Millennium? Nudne to i można się niechcący walnąć a nie lubię zaprzątać sobie głowy byle czym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest tak, że jestem jakoś specjalnie zwolniony. Po prostu mam w Millennium limit w koncie, który wykorzystuję darmowo przez rok. Limit oczywiście należy zwrócić, a bank traktuje to jako wymagany przelew. Kwota jest oczywiście o wiele większa, bo pobieram zawsze cały limit, ale to akurat nie ma znaczenia bo 1000 zł to minimum, a może być więcej.

   Usuń
  2. Dzięki za wyjaśnienie.

   Usuń
 4. z regulaminu wynika że można mieć kilka kont profit i korzytsać z promocji na każdym z nich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko w jaki sposób je otworzyć ??

   Usuń
  2. Nie ma tego wynalazku z badaniem salda wszystkich kont jak w Getin?

   Usuń
  3. Może mi ktoś ten par. 3 Regulaminu promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”, łopatologicznie wyjaśnić?
   § 3.
   1. Można korzystać tylko z jednej Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie.
   2. W przypadku wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na tym Koncie Oszczędnościowym Profit, której okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego zakończy się najpóźniej dnia 6 września 2019 r., po zakończeniu obowiązywania tej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit rozpocznie się Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach edycji 15 Promocji.
   3. Jeżeli Klient jest posiadaczem więcej niż jednego Konta Oszczędnościowego Profit, może uczestniczyć w Promocji na każdym z nich, z zastrzeżeniem ust. 1. Wówczas Łączne saldo, Łączne saldo progowe i Nowe Środki wyliczane są osobno dla każdego Konta Oszczędnościowego Profit.

   Usuń
  4. Mozliwe ze chodzi o poprzednie konta oszczednosciowe, w czasie gdy promka nazywala sie 'Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym' (bez profit). Jak promocja Profit się pojawiła, pytałem czy mozna zalozyc sobie osobno to konto profit (jakies rok-dwa temu?). Babka przy ladzie mowila 'jak najbardziej'. Z czasem moje konto oszczednosciowe (zwykle, bez profit) zmieniło nazwę po zmianach regulaminów albo po aktywacji promocji profit. Może taka babka przy ladzie z magicznymi portugalskimi uprawnieniami może dalej takie coś zrobić w systemie. Teraz to juz raczej poniewczasie, ale pewnie kilku takich się uchowało :)

   Usuń
 5. wynika z tego że mozna mieć kilka kont Profit

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "wynika z tego że mozna mieć kilka kont Profit"

   Niestety nie można. To wprowadzający w błąd zapis regulaminu, który już dawno zgłaszałem na infolinii i jak widać nic z nim nie zrobiono i dalej dezinformuje on klientów.

   Usuń
 6. Ja trochę z innej beczki.
  17 lipca przelałem większą kwotę pieniędzy na konto oszczędnościowe w Getin na nowe środki - edycja XXI, która trwała do 21 lipca. Niestety nie naliczają mi środków promocyjnych mimo, że powinienem się załapać na tą edycję promocji ponieważ ostatnie zasilenie tego konta było 13 lutego (w szczegółach konta mam info o oprocentowaniu zgodnym z tabelą oprocentowania). Napisałem przez bankowość internetową wiadomość, gdzie w odpowiedzi otrzymuję informację, cytuję: Promocja nie została dotychczas uruchomiona, ponieważ w momencie wpłaty środków skorzystanie z oferty specjalnej nie było możliwe. Co robić w tej sytuacji, pisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie taką samą sytuację, uruchomiłem nawet nowe konto oszczędnościowe, nic to nie dało. Więc zrezygnowałem po dwóch dniach, przelałem środki do IB jako nowe na 2,80%. Nie pisałem reklamacji, nie chce mi się użerać z GB

   Usuń
  2. A czy nie chodzi u Was o odhaczenie wszystkich, podkreślam wszystkich wymaganych do tej promocji zgód marketingowych?

   Usuń
  3. W moim przypadku wszystkie zgody zostały odhaczone, tym bardziej, że już kiedyś korzystałem z konta oszczędnościowego na nowe środki i obyło się wtedy bez żadnych problemów.

   Usuń
  4. czyli KO Getin jest tylko jednorazowy strzał?

   Usuń
  5. W moim przypadku dokładnie tak było....

   Usuń
 7. Getin zostawia 3%, ale max 200k

  OdpowiedzUsuń
 8. no to lipa bo myslałem zonie załozyć w Getin konto i przerzucać kasę między kontami : mąż/żona ale jak piszecie że to działa tylko raz to kiszka

  OdpowiedzUsuń
 9. Kończy mi sie promocja w Getinie,czy bank przewiduje jakieś propozycje dla klientów którzy wypłacają środki ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jak będziesz już przelewał środki do innego banku - to zaproponują Ci coś (niestety oboecnie, zazwyczaj nic godnego uwagi)

   Usuń
  2. Jutro zeruję konto w Getin, więc dam znać jaką dostanę propozycję.

   Usuń
  3. Ja zerowałem w sobotę,propozycja GB to 2,2% na 3 miesiące i 1,9% na 6 miesięcy.

   Usuń
 10. Polcan potwierdzasz że KO w Getin to jednorazowy strzał jak pisali daj koledzy wyżej i nie mozna już wrócić na kolejną edycję promocji na KO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzić mogę jedynie to co sam przetestuję. Do Getin udało mi się wrócić po dobrą stawkę 3,5% która właśnie mi się kończy, więc konto na pewno nie było jednorazowe. Nie oznacza to jednak, że tak będzie zawsze.
   Kolejny raz zamierzam wrócić pod koniec sierpnia jak wrócę z urlopu, pod warunkiem oczywiście, że oferta będzie taka sama(lub lepsza) jak u konkurencji, a co do tego też nie ma pewności.

   Usuń
 11. ale regulamin zabrania powrotu na kolejne edycje KO Getin?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "ale regulamin zabrania powrotu na kolejne edycje KO Getin?"

   Nie zabrania i nigdy nie zabraniał - bo sam biorę udział już w kolejnej edycji. Musi jednak upłynąć pewien okres od zakończenia się Twojej poprzedniej promocji i tak dala obecnej - ta najnowsza wyklucza tych, którym promocyjny okres zakończył/y się od 22 lipca do 18 sierpnia.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...