czwartek, 4 lipca 2019

Kolejna odsłona 140 zł za otwarcie konta w ING w dwóch wersjach


ING to bez wątpienia najbardziej konserwatywny bank na rynku. Tutaj nic się nigdy nie zmienia oprócz dat. Dalej więc do zgarnięcia na start jest 140 zł, tak jak było w poprzedniej edycji i każdej poprzedniej jaką pamiętam.

Nic dziwnego, ING to potentat, który o dziwo nie musi dbać o klienta bo Ci i tak tutaj siedzą. Znam wielu ludzi, którzy jakoś nie kwapią się by zamknąć tutaj konto, dlaczego pozostaje wciąż zagadką. Czas więc na odświeżenie wpisu o tej promocji.Kto zatem może z tego skorzystać? W nowej kwietniowej odsłonie definicję nowego klienta ustawiono na 1 kwietnia 2018. Jak widać w porównaniu do poprzedniej edycji promocji karencję przesunięto odpowiednio o 3 miesiące, co jest niewątpliwie na plus.

Tutaj zyskasz nawet 140 zł za otwarcie w promocji konta w ING

Uwaga: od kwietnia 2019 czyli od startu poprzedniej promocji w powyższym wniosku na drugim kroku istnieje konieczność załączenia skanu dowodu osobistego.

W przeciwieństwie do innych banków w ING wszystko jest przewidywalne. Kolejna edycja promocji konta potrwa jak zwykle przez 3 miesiące, czyli do 30 września 2019. Do tego dnia będzie zatem czynny powyższy link rejestracyjny.

Do wyboru mamy Konto Direct, Komfort oraz dla młodych Konto Mobi. Dodatkowo do wybranego konta należy otworzyć Konto oszczędnościowe. Daje jak zwykle 2,50% gwarantowane przez 4 miesiące dla kwoty do 100.000 zł w promocji Bonus na Start.

Jak zgarnąć 140 zł w ING? Jak zwykle inne wymagania mają dorośli, a inne ludzie młodzi.

Warunki dla osób powyżej 26 roku życia
 
1. Nagroda główna - 100 zł
Pierwsza część nagrody - czyli 100 zł jest bardzo łatwe do zdobycia. W przypadku konta Direct wystarczy bowiem do 2 grudnia 2019 wykonać transakcje za min. 1000 zł - kartą wydaną do niego lub BLIKIEM. 

2. Nagrody dodatkowe - 40 zł
Dodatkowe nagrody można dostać wykonując:
 • 3 transakcje BLIKIEM w internecie - 20 zł
 • 1 wpływ na konto od pracodawcy na minimum 1000 zł - 20 zł
Wykonać 3 płatności na internecie Blikiem nie jest trudno i warto to zrobić dla 20 zł. Problematyczne jest jedynie zlecenie pracodawcy przelewu do ING. 20 zł za tę czynność to moim zdaniem zdecydowanie za mało wszak CA daje za to aż 300 zł.

Dla przypomnienia WBK czyli obecny Santander daje obecnie 150 zł za przelewy od pracodawcy o czym pisałem kilka dni temu. Dwa razy więcej można zgarnąć w Credit Agricole  i to niezależnie od tego jakie osiągamy dochody + 50 zł na start oraz 3% na KO co jest obecnie bodaj najlepszą ofertą na rynku. ING daje tylko 20 zł i to zaledwie jednorazowo.

Warunki dla młodych:

Warunki dla osób poniżej 26 roku życia

1. Nagroda główna - 100 zł
Konta dla młodych nosi nazwę Konto Mobi zapewne po to by zachęcić ich do mobilnego korzystania z internetu. Jak zwykle młodzi mają łatwiej, nie muszą oni kombinować ile już wydali i czy przekroczyli wymagane 1000 zł.

Młodzi czyli osoby do 26 roku życia muszą zrobić co najmniej 10 transakcji dowolną kartą wydaną do konta lub BLIKIEM. Nie ma znaczenia jakie to będą kwoty, liczy się zaksięgowane 10 transakcji na koncie wykonanych do 31 października 2019 czyli o miesiąc wcześniej niż dla osób powyżej 26 lat.

2. Nagrody dodatkowe - 40 zł
Tutaj również warunki są nieco inne:
 • 3 transakcje Blikiem w internecie - 20 zł
 • 2 przelewy Blik do 2 różnych odbiorców na kwotę min. 5 zł - 20 zł
Pierwszy warunek jest ten sam, nie ma jednak wymogu przelewu od pracodawcy, gdyż z definicji młodzi niekoniecznie muszą pracować. Mogą więc łatwiej zgarnąć dodatkowe f20 zł robiąc dwa przelewy telefonem.Warto pamiętać, że do momentu wypłaty premii musisz utrzymać konto osobiste wraz z wydaną do niego kartą, a także konto oszczędnościowe, na które wpłynie premia 
 • do 10 października (jeśli spełnicie warunki do 30 września)
 • do 10 grudnia (w pozostałych przypadkach)
warto więc jak widać spełnić warunki szybciej. W przypadku konta Mobi premia wpłynie do 15 listopada 2019.

Tutaj zyskasz nawet 140 zł za otwarcie w promocji konta w ING

Podsumowując mamy znów kopie poprzedniej promocji w ING w której w miarę łatwo można zarobić. Pytanie jednak po co trzymać tutaj konto po zgarnięciu premii pozostanie dla mnie zagadką...


1) Regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort”
2) Regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Mobi”

17 komentarzy:

 1. Cześć, mam pytanie o promocję Alior - Kono Mocno Oszczędnościowe 2,5% do 100 tys. Aktualna promocja kończy się 25 lipca. Załóżmy, że tego dnia wpłacę na konto 50 tys i uruchomienie promocje, a następnego kolejne 50 tys. Czy wówczas całe 100 tys będzie pracować na 2,5%, czy tylko to 50 tys przelane 25 lipca? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie w temacie. Zauważyliście, że IB co prawda symbolicznie, ale podniosła % lokaty Nr 1? To tylko 0,1%, ale w końcu ruch w drugą stronę ;) Może zatem podniosą i tą Zawrotną?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ktoś mi może powiedzieć które dokładnie zgody marketingowe musza być wyrażone w Getinie aby załapać się na 3% na koncie oszczędnościowym? Czy wystarcza dwie pierwsze?

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwaga dobra wiadomość. Jeżeli ktoś posiada w GB lokatę mobilną na 4% to może teraz otworzyć drugą lokatę mobilną na 3%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby dobra wiadomość ale lokaty mobilne też wliczają się do badania salda zerowego i psują 'załapanie' się na kolejną edycję KO.

   Usuń
 5. A zła wiadomość to taka, że 3% dotyczy zaledwie 10 000 zł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tą drugą mobilną to chyba jednak lipa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro system pozwala to nie jest żadna lipa. Można mieć tylko jedną ale w danej edycji.

   Usuń
  2. W repertuarze lokat mobilnych mam tę na 3%, a skoro ją mam to oczywistą oczywistością jest, że mogę ją założyć o ile będę chciała mimo iż jestem aktualnie posiadaczką mobilnej na 4%.

   Usuń
  3. Cos nie tak z ta mobilna, ja mam jeszcze stara na 4% na 20tys i zadna nowa oferta mi sie nie wyswietla. Zapewne jak skoczy sie ta to bedzie tylko jedna na 3% i na 10 tys. Zwyczajnie obnizyli mobilna i pozegnalismy sie z 4%.

   Usuń
  4. Wszystko gra z mobilną. Niedawno skończyła mi się mobilka na 20 tys. zł i natychmiast założyłam kolejną ale już na 10 tys. zł 4%. Natomiast teraz mogę założyć kolejną też na 10 ale na 3%.
   Tak to działa Panie i Panowie.

   Usuń
  5. Jednak to był błąd systemu. Kilka godzin temu miałem ofertę tej mobilnej na 3% a teraz już jej nie mam. Sprawdźcie jak jest u was.

   Usuń
 7. oczywiście mam dwie mobilne, ale podobno juz sie połapali i nie mozna drugiej załozyć.
  https://www.fotosik.pl/zdjecie/137ecc7b6ae7b878

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem u mnie takiej opcji nie ma. Szkoda.

   Usuń
 8. U mnie była ale się zmyła.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...