środa, 3 lipca 2019

Od lipca premię w promocji można podkręcić do 1100 zł w Millennium: Rodzina 500+, Dobry Start 300+


Od 1 lipca można składać wnioski o świadczenia 500+ oraz 300+ na pierwsze dziecko. Co ciekawe nowe promocje można łączyć z trwającymi w efekcie osoby chcące założyć konto dla siebie oraz dziecka mogą zgarnąć w sumie aż do 1100 zł.

Od lipca zyski w Millennium można podkręcić
Mowa oczywiście o opisywanej niedawno promocji 300 zł w Millennium, warto więc zaktualizować ten wpis. Sama promocja co prawda zawiera teraz w nazwie 300 zł zamiast dotychczasowych 200 zł. Nie oznacza to, że o kasę jest trudniej - dalej dwie stówki przychodzą praktycznie za darmo, dodatkowa stówka jest obwarowana nowym warunkiem.

Wszystko tu w zasadzie jest bez zmian poza nowością w postaci ekstra 100 zł. W promocji mogą brać tylko osoby nowe, lub te które zamknęły konto po to by zgarnąć premię na start. Tak zresztą było w moim przypadku, szkoda bowiem było marnować darmowych 200 zł.

Tutaj łatwo zgarniesz nawet do 1100 zł w Millennium na start

Promocja ma potrwać do 26 lipca 2019. Millennium raczej nie bawi się w skracanie ofert jak to ma w zwyczaju Paribas czy Nest, ale regulamin mówi wyraźnie, że promocja może ulec skróceniu, jeśli weźmie w niej udział 15.000 osób. Nie sądzę jednak by tak się stało ze względu na brak karencji dla osób, które już zgarnęły premię.

Link zatem będzie czynny najprawdopodobniej do 26 lipca, zaś konto 360 stopni należy założyć najpóźniej do 31 lipca 2019. Do wyboru jak zwykle mamy zwykłe konto dla dorosłych oraz konto

Co trzeba zrobić by zgarnąć do 300 zł?1. 200 zł na start
Część pierwsza to kopia znana z poprzednich ofert promocyjnych. By zgarnąć diw stówki należy:
 • zainstalować apkę do 31 października 2019
 • spełnić warunki darmowości konta przez 3 miesiące
Pierwszy warunek zrobi nawet dziecko. Drugi zaś to zwykłe czynności jakie wykonuje każdy kto posiada konto w Millennium. Chodzi oczywiście o przelew własny na 1000 zł oraz jedną płatność kartą na dowolną kwotę.

Powyższe dwie czynności należy dokonać w miesiącach: sierpień, wrzesień oraz październik. Właśnie z tego powodu, że co miesiąc robiłem to za friko zamknąłem tutaj konto i wróciłem po miesiącu. Robiłem to samo co i tak bym robił, gdybym konta nie zamknął, a dodatkowo bank wypłacił za to 200 zł, więc na pewno było to warte zachodu:

Do końca wakacji można składać wnioski o 500+

2. 100 zł ekstra
Nowością w promocji jest możliwość zdobycia dodatkowej stówki. Dotyczy to jednak otwarcia dodatkowego konta 360 stopni Junior. Dotyczy to więc osób, które do końca wakacji założą dla swojego dziecka dodatkowe konto w tym banku.

Także w terminie do 31 sierpnia 2019 należy złożyć wniosek o świadczenie Rodzina 500+. Wynika z tego, że dodatkowa stówka przysługuje raczej dziecku, które już od najmłodszych lat może się uczyć zgarniać premię za aktywność w bankach:)

Dzieci by zgarnąć stówkę nie muszą się zbytnio męczyć. Wystarczy, że rodzic przeleje mu 100 zł na konto 360 stopni Junior w terminie do końca października 2019. Jeśli jednak dziecko będzie mieć powyżej 13 lat, to dodatkowo trzeba wykonać kartą płatność na dowolną kwotę. Może to być też płatność Blikiem.

Tutaj łatwo zgarniesz nawet do 1100 zł w Millennium na start

Mamy zatem powrót nieco zmodyfikowanej popularnej oferty. Millennium jak widać stawia na to, że całymi rodzinami będziemy zakładać konta. Skoro można na tym zarobić, to pewnie warto, tylko że w ten sposób dziecko pozbywa się raczej możliwości udziału w przyszłych ofertach z 200 zł dla dorosłych.Zainteresowani szczegółami o programach Dobry Start 300+ oraz Rodzina 500+ mogą zajrzeć na stronę poświęconą temu tematowi.

Regulamin promocji 300 zł z plusem w Millennium

14 komentarzy:

 1. Ale skąd 1100? W opisie jest mowa o 300zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 300 zł jest dostępne od czerwca, od lipca pojawiło się dodatkowo 500+ oraz 300+ na pierwsze dziecko. Jak zsumujesz to wyjdzie 1100 zł. Pisałem o tym w pierwszym akapicie. Pierwsze 300 zł można zgarnąć załapując się na promocję 300 zł, pozostałe 800 zł jest dostępne do końca wakacji.

   Usuń
  2. Ale żeby 500+ nazywać premią? XD

   Usuń
  3. Polcan rozumiem że 300zł to jest premia, którą otrzymam od banku za założenie kont a pozostałe 800+ to środki przysługujące na dziecko od Państwa -czy tak?

   Usuń
 2. Polcan masz kod polecający do getina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Pisałem w artykule o Getin, że zainteresowani kodem mogą pisać po ten kod na mojego maila marszr1@gmail.com

   Usuń
 3. Czy możecie mi przypomnieć, kiedy teraz w lipcu zerować konto w Millenium, żeby się załapać na najbliższą promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 19 lipca. Obecna promocja jest do 20 lipca który wypada w sobotę.

   Usuń
 4. Witam,

  Czyli jak byłem w Millenium i po otrzymaniu premii w ubiegłym roku zamknąłęm konto to mogę ponownie brać udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie, premia za otwarcie konta jest jednorazowa.

   Usuń
 5. w dniu dzisiejszym lokata zawrotna w idea bank przy przelewie do getinbanku 2,2%

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli po 20 lipca % konta oszczędnościowego w Millennium spadnie poniżej 2% to KO i cały rachunek idzie do zamknięcia, tylko gdzie uciekać????
  CZY grozi nam od 1sierpnia lub 1września zejście poniżej 2% na najlepszych lokatach terminowych?????

  OdpowiedzUsuń
 7. Ktoś kto ma obecną edycję KO w Millenium włączoną, może sprawdzić czy jest opcja rezygnacji z niej? Bo zapomniałem poprzednio konta wyczyścić i aktywowałbym tą na wszelki wypadek, gdyby miało się okazać, że kolejna edycja będzie już słabiej oprocentowana.

  OdpowiedzUsuń
 8. To 1100zł to jest 300zł z Millenium + 800zł od podatników?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...