sobota, 27 lipca 2019

Powrót rekordowej premii 1700 zł w akcji specjalnej Alior bank


Niby wakacyjny weekend, więc nic szczególnego nie powinno się dziać, a tymczasem mamy dwie odświeżone promocje. O pierwszej z nich dotyczącej popularnego Millennium piszę na PP4 dziś Millennium tutaj druga promocja.

Mowa o rekordowej promocji, która musi być bardzo popularna, skoro wraca dość często. Trudno się jednak temu dziwić, skoro do zgarnięcia są dwie premie o łącznej wartości... 1700 zł co jest rekordem. 


Jak się można łatwo domyślić jest to akcja specjalna w której część premii daje organizator, a część bank. Organizator, który zwykle daje banalne warunki, oferuje 200 zł. Resztę premii można zgarnąć w banku, który 1500 zł ma w standardowej ofercie swojego konta Biznes. Oferta jest bowiem przeznaczona dla firm.


Kto może z tego skorzystać. Według regulaminu z promocji wykluczone są osoby, które po dniu 23 lipca 2018 posiadały jakikolwiek rachunek firmowy w Aliorze dla danego numeru NIP. Innymi słowy jak zwykle karencja wynosi  tutaj rok. 

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Niniejsza akcja specjalna ma potrwać do końca wakacji 31 sierpnia 2019 i tym razem nie przewiduję by promocja miała zakończyć się wcześniej więc do tego dnia powyższy link powinien być aktywny. 

Oczywiście w linku rejestracyjnym wyrażamy odpowiednie zgody i zakładamy profil u organizatora tak jak to ma miejsce w przypadku znanych nam akcji specjalnych bankiera czy MoneyManii. Jak zwykle 30 dni mamy na podpisanie umowy o iKonto Biznes, najpóźniej do 30 września 2019.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?

Harmonogram akcji specjalnej

1. Premia od organizatora - 200 zł
Organizator jak zwykle ma śmiesznie łatwe warunki, a w zasadzie nawet nie warunki. Wystarczy tutaj użyć liczby pojedynczej, bowiem wymagany jest tylko jeden przelew i to na malutką kwotę 500 zł

Wymóg banalny, a mimo to mamy na to strasznie dużo czasu bo aż 2 miesiące od momentu otwarcia konta. Ci co lubią czekać na ostatnią chwilę będą mieć zatem czas na dokonanie przelewu do 30 listopada, pozostali co otworzą konto wcześniej odpowiednio krócej.

O premii organizator poinformuje najpóźniej do 12 grudnia 2019. Jak zwykle w przypadku akcji specjalnych mamy 5 dni na przekazanie swoich danych dla organizatora potrzebnych do wypłaty premii. 


2. Premia od banku - do 1500 zł
Druga premia to coś co w Aliorze jest od dawna. Opisywałem ją na PP4 blisko trzy lata temu i mimo upływu czasu nic się tutaj nie zmieniło, chociaż regulamin zaktualizowano. Zapewne zmieni się to wówczas, gdy Alior zniknie z rynku.

Miesięcznie można tutaj zgarnąć 125 zł, łatwo więc policzyć, że całe 1500 zł można zgarnąć po upływie jednego roku. Co trzeba zrobić by zdobyć tę kasę pokazuje poniższa tabela.


Tabela jest jednoznaczna i nie wymaga w zasadzie wyjaśnień z jednym wyjątkiem. W punkcie 5 mamy możliwość zwrotu 10 zł za płatności kartą na kwotę 500 zł. W tym przypadku należy pamiętać, że nie podlegają zwrotowi poniższe transakcje.


Za te płatności bank nie wypłaca premii

Swoją drogą ciekawy jest punkt 4, w którym bank premiuje przelew natychmiastowy. Niemal wszędzie trzeba za tę czynność wnieść dodatkową opłatę, natomiast melonik nagradza to kwotą 10 zł. Szkoda że nie ma tego w żadnym innym banku...

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Czas trwania promocji jest nieokreślony. Na dobrą sprawę to najdłużej trwająca promocja jaką pamiętam spośród licznych jakie tutaj opisuję. Kiepsko wygląda przy niej omawiana niedawno promocja konta firmowego w Nest, gdzie premia wynosi 'tylko' 400 zł:)


Regulamin promocji 200 zł za konto Biznes Alior Banku - edycja II
Regulamin promocji 1500 zł dla firm dla posiadaczy iKonto Biznes

4 komentarze:

 1. Czyżby tym razem nie było ograniczenia tylko dla osób fizycznych prowadzących JEDNOOSOBOWĄ działalność gospodarczą? Mogę założyć u nich to konto w promocji będąc wspólnikiem w s.c.? Konto będzie oczywiście firmowe m.in do przelewów do ZUS itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem odpowiedź:
   'Nie ma możliwości składania wniosku przez Internet przez spójkę cywilną. Ikonto jest dla JDG'

   Usuń
 2. Witam czy mozna sie dowiedziec jak wygladaja obecne oferty lokat/kont zawrotnych w Idea Banku i Getin Banku? Najlepiej wraz z bankiem docelowym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z IB na Millenium lok. zawrotna 2,70 % jeszcze działa, poza tym lekka lipa sie porobiła.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...