wtorek, 23 lipca 2019

400 zł bonusu oraz darmowy terminal płatniczy za założenie Biznes konta w Nest bank


Spośród kont firmowych z premią przedsiębiorcy mieli do tej pory dość mały wybór. Od dziś do grona banków premiujących założenie konta biznes dołącza także popularny Nest bank.

Do zgarnięcia w pierwszej tego typu promocji jest 400 zł. Z pewnością zawsze lepiej jest założyć nowe konto z premią na start niż samo gołe konto choćby było darmowe tylko dlatego, że jest nam akurat potrzebne. Taka okazja w Nest jest od dziś. 


Kto może skorzystać z tej promocji. Nest nie robi różnicy między Kowalskim czy firmą bowiem w obu przypadkach karencjach jest taka sama i wynosi 2 lata. Innymi słowy przerwa w posiadaniu konta musi wynosi 24 miesięcy.

Tutaj zgarniesz 400 zł w nowej akcji z kontem firmowym w Nest bank

Akcja ma potrwać teoretycznie do 10 sierpnia 2019 ale uwaga dostępna pula jest malutka wynosi bowiem zaledwie 200 sztuk. W Nest zresztą wszystkie akcje kończą się przed czasem, przed chwilą bowiem dostałem info, że akcja dla Kowalskiego z 200 zł kończy się dziś o 16:00 a miała potrwać do 31 lipca jak pisałem o tym dosłownie kilka dni temu

Dla czujnych na kilka godzin zostawiam więc link, który będzie nieaktywny po 16:00:)

Tylko do godziny 16:00 zgarniesz 200 zł w Promocji Wiosenny Bonus w Nest bank

Co trzeba zrobić by zgarnąć owe tytułowe 400 zł? Kto zdąży się zarejestrować w promocji przed wyczerpaniem dostępnej puli będzie mieć czas na założenie konta najpóźniej do 10 września 2019. Potem można przejść do zgarniania premii, która podzielona jest na dwie części.1. 300 zł na start
Przez kolejne 3 miesiące można zgarniać po stówce za te same, a w sumie banalne czynności wystarczą bowiem same przelewy, bez żadnych płatności kartą. I tak liczą się:
 • wpływ na konto w wysokości minimum 2000 zł
 • przelew do ZUS lub US
Powyższy warunek trzeba spełnić w każdym z kolejnych trzech miesięcy przy czym ostatnim miesiącem jest tutaj listopad. Do 31 listopada powinno więc być zaksięgowane  ostatnie powyższe dwa przelewy (lub więcej).

A kiedy kasa? Premia będzie wypłacana do 20 tego dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego. Czyli za warunki spełnione w sierpniu dostaniemy kasę na nasze konto firmowe do 20 września i tak dalej.2. 100 zł ekstra + darmowy terminal płatniczy na rok
Dodatkową stówkę można uzyskać w nieco inny sposób. W tym celu należy podpisać umowę o terminal płatniczy First Data, który znajduje się w ofercie Nesta. Jak się można domyśla bank oczekuje, że rozliczanie z terminala będzie wpływać na konto w Nest. Dodatkowo trzeba wyrazić zgody marketingowe co jest normą w każdym banku.

Tutaj zgarniesz 400 zł w nowej akcji z kontem firmowym w Nest bank

A samo konto? Nest to stosunkowo mały bank, więc musi mieć wszystko darmowe by przyciągnąć klientów co czyni go jednym z najatrakcyjniejszych banków na rynku. Darmowe tu jest wszystko nawet w przypadku konta firmowego co widać poniżej.

Darmowe jest tak prowadzenie konta jak i karta do niego. Za friko dochodzą nam też dowolne bankomaty oraz przelewy w tym te najważniejsze czyli do ZUS oraz US. Słowem tak jak lubimy:)


Regulamin promocji Biznes konto z premią 300 zł
Regulamin promocji Terminal płatniczy z Nest bank

13 komentarzy:

 1. Polcan możesz napisać w którym punkcie regulaminu jest informacja o tym, że mając konto osobiste nie można skorzystać z promocji? bo z tego co widzę, 2 letnia karencja dotyczy jedynie konta firmowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba wyraziłem się niejasno w artykule więc sprostuję.
   2 letnia karencja dotyczy tak kont firmowych jak i kont osobistych osobno. Innymi słowy nieważne czy masz firmę czy nie masz, karencja czyli przerwa w posiadaniu konta wynosi 2 lata.
   Nie miałem na myśli krzyżowania promocji czyli korzystania przez jedną osobę z obu czyli firmowego i prywatnego.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dzięki za ten komentarz. Artykuł pisałem na podstawie draftu jaki otrzymałem przed startem promocji. Widocznie w ostatniej chwili wprowadzono poprawki i teraz wystarczy przelew własny:)
   Oczywiście wprowadziłem poprawkę do wpisu.

   Usuń
  2. wystarczy przelew własny , czy musi być obcy .Panie na infolinii twierdzą ,ze tylko obcy

   Usuń
  3. Zadałem pytanie u mojego źródła i dostałem taką odpowiedź:
   'Regulamin definiuje wpływ: Wpływy na Rachunek Firmowy – suma Zleceń Płatniczych uznaniowych na Rachunku Firmowym, pomniejszona o wartość środków pochodzących z: (i) przelewów realizowanych pomiędzy rachunkami bankowymi (indywidualnymi lub firmowymi) Klienta w Banku lub z innych banków oraz (ii) kredytów oraz (iii) lokat.

   Zatem obawiam się, że tym razem wersja infolinii jest tą właściwa.'

   Usuń
 3. rozmawiałem przed chwilką i infolinią -Pani twierdzi że tylko wpływy zewnętrzne 2000

  OdpowiedzUsuń
 4. W temacie Idea Banku i jego lokat wiosennych sprzed 3 miesięcy na 3,5%.
  Lokaty automatycznie przedłużają się na kolejne 3 miesiące z oprocentowaniem 1,6%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na docelowe działanie kuratora

   Usuń
  2. "Lokaty automatycznie przedłużają się na kolejne 3 miesiące z oprocentowaniem 1,6%."

   Dlatego moje są zmienione na nieodnawialne i jak tylko zapadnie ich termin lecą do GB na KO 3,2% ;)

   Usuń
 5. @ Polcan
  a jak zmieniłeś w systemie swoje lokaty na nieodnawialne ?
  Mi chodzi o to, jak bez gadaniny z sierotami z oddziału IB, bo nastepny oddział u mnie 100 km ?
  Nie znalazłem takiej opcji w systemie.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyliłeś mnie z TomTomem, bo to on o tym pisał. Nie zwracam uwagi na to czy lokata jest odnawialna czy nie, dla mnie liczy się tylko data zapadalności. I tak tego dnia się loguję do bankowości a czy lokata już jest na koncie czy trzeba ją zerwać to już nieistotny szczegół, bo zrywanie lokaty to prosta sprawa. Koniec końców i tak środki wylądują poza bankiem na lepszej stawce.

   Usuń
  2. "Mi chodzi o to, jak bez gadaniny z sierotami z oddziału IB, bo nastepny oddział u mnie 100 km ?"

   Niestety bez "gadaniny" się nie obejdzie. Na szczęście tylko na infolinii i obecnie (w wakacje) połączenie następuje bardzo szybko ;) Zlecasz zmianę odnawialności podając konto, na które mają polecieć środki z zakończonej lokaty. Może to być Twój ROR w IB jak również jakikolwiek w innym banku. Można to zrobić np. wiedząc, że lokata zakończy się jak będziemy gdzieś na wyjeździe i podać od razu np. nr KO w Getin ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...