środa, 18 grudnia 2019

200 zł na Nowy Rok w Millennium oraz stałe 2,70% na KO


Black Friday i Mikołaj już za nami, przed nami zaś święta oraz Nowy Rok. Niestety nie ma już promocyjnych lokat dedykowanych tym okazjom do czego przywykliśmy w poprzednich latach. Są za to promocje kont na każdą tego typu okazję.

Każde święto wykorzystuje Paribas  do promowania swoich świąt, najnowszą ofertę Przedświąteczny szał omówiłem wyjątkowo na PP4. Od dziś zaś rusza  najnowsza oferta z okazji zbliżającego się Nowego roku ale oferentem tym razem jest Millennium.Niedawno mieliśmy tutaj promocję z biletami do kina, ale takie promocje nie cieszą się tak dużą popularnością jak premia w postaci przelewu na konto. Nic dziwnego że wraca premia w gotówce, zaś do zgarnięcia jest znów 200 zł, które jak zwykle nie jest trudno zdobyć.

Kto może brać w tym udział. Nie ma żadnych zmian w porównaniu do poprzednich promocji tego typu. Dalej może wziąć w tym osoba, która nie ma tutaj konta, ale zarazem nie zgarnęła premii za konto 360 stopni w poprzednich promocjach tego typu.

Tutaj zgarniesz 200 zł za założenie konta w Millennium

Powyższy link ma być aktywny tym razem dość długo jak na swoją nazwę bo nawet do 28 stycznia 2020. Pozostałe 3 dni stycznia mamy na otwarcie konta wraz z kartą debetową, która pozwala na darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów w kraju.

Millennium jest mistrzem w pisaniu krótkich acz treściwych regulaminów, najnowszy zawiera tylko jedną stronę. Nie jst to dziwne, bowiem Millennium to jeden z najbardziej przyjaznych banków na rynku.Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł na nowy rok? 
Niewiele. Wystarczy w 3 kolejnych miesiącach czyli lutym, marcu oraz kwietniu:
 • przelać sobie do banku 1000 zł 
 • wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
Bez żadnego kombinowania prosto, łatwo i przyjemnie.  Szkoda, że inne banki nie tworzą tak prostych regulaminów, w których wszystko jest jednoznaczne.

Konto wraz z kartą warto sobie zatrzymać do momentu wypłaty premii co ma nastąpić najpóźniej 29 maja 2020. Zresztą na dobrą sprawę konto w Millennium warto sobie zachować na stałe.

Tutaj zgarniesz 200 zł za założenie konta w Millennium

Dlaczego? To tutaj mamy najbardziej stabilną stawkę na koncie oszczędnościowym. 2,70% jest tutaj już od kilku lat i co więcej można je mieć non-stop. Wystarczy jedynie pilnować terminu zerowania salda o czym na blogu na bieżąco informuję przy starcie każdej kolejnej edycji tej promocji.


Jako jedyny bank w Polsce umożliwia nam precyzyjnie zerować konta. W pozostałych dwóch bankach, w których można stale mieć fajną stawkę musimy zerować saldo z kilkudniowym wyprzedzeniem  w różne dni tygodnia. W Millennium wystarczy zerowanie zawsze w piątek (lub opcjonalnie w sobotę, jeśli mamy taką możliwość) przed startem nowej edycji w niedzielę i powrót w poniedziałek by były one uznawane za nowe.

Konto oszczędnościowe jest stale w promocji. Premia na start niestety nie, więc warto zapolować na nią i założyć konto póki jest. Nie wiadomo bowiem kiedy powróci po nowym roku.


Regulamin promocji Zyskaj 200 zł na Nowy Rok w Millennium

22 komentarze:

 1. Czy premia 200 zł łączy się z programem poleceń? Tzn. czy osoba otwierająca konta z premią moze dodatkowo otrzymać pieniądze jeśli została polecona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Promocyjna strona nie zawiera pola do wpisania kodu polecającego co jest konieczne do identyfikacji, że konto zostało polecone.

   Usuń
 2. Uprzejmie informujemy, że od 26 lutego 2020 r. zostanie obniżone standardowe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego
  Profit. Wprowadzona zmiana wynika z sytuacji rynkowej – spadku wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowe może spadać, oby promocyjne było przynajmniej bez zmian.

   Usuń
  2. Jak spadnie standardowe to i cała reszta.

   Usuń
  3. Co to za herezje z tym spadkiem wskaźnika inflacji? Przecież inflacja rośnie i zbliża się już do 3%? Czy oni mają ludzi za idiotów?

   Usuń
  4. prognozuje ,ze tak 2.25% lub mniej niestety .

   Usuń
  5. A to już jest bezczelnosć. I GUS i banku. Juz nie chcę pisać o tym co to jest gusowski CPI ale jeśli ktoś twierdzi że inflacja spada to coż... Ona będzie wysoka w lutym ze wzgl na bazę z zeszłego roku która otarła się o deflację, ale tak czy siak bedzie to ponad 3% i nie inaczej w miesiacach następnych. Spadać to bedzie pod koniec roku.
   A ten kto płaci za śmieci, wode, czynsze, żywnosć to sam wie ile te GUS-ła inflacyjne są warte. na litość boską...70% ludzi tego kraju dalej koszyk ma złożony z żywnosci, leków i opłat za mieszkanie + usługi i to będzie się raczej zwiększać przy tych emeryturach i starzeniu się społeczeństwa. Nie wiem skąd ci ludzie biorą cudaków którzy robią takie zakupy że ceny im stoją prawie w miejscu. Samym ryzem żyją a po Polsce jeżdżą rowerami oszczędzając na usługach mechaników?
   Prawda jest taka że urzędy statystyczne liczą inflację tak aby jej nie bylo. Nie wyobrażam sobie co by się stało gdyby nagle musiano podnieść stopy procentowe w USA czy Niemczech do 4pp. Armageddon. Świat jest tak zadłużony że wzrost stóp jest po prostu niemożliwy i Gusy całego świata liczą jak liczą. Liczą że się wszystko nei rozwali bo na kłamstwie inflacyjnym trzyma się ta cała gospodarcza układanka oparta na drukowaniu pieniądza. Wyjmiesz inflacyjną cegiełkę i cały system się posypie.

   Usuń
  6. Banki takie jak Getin, czy Alior standardowe oprocentowanie, (żeby nie było obiekcji) zmienili wprowadzając nowe Konta Oszczędnościowe o innej nazwie. To rozwiązanie jest zgodne z prawem, lecz zmiana oprocentowania w oparciu o spadek wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych, gdzie wskaźnik ten rośnie jest niezgodne z Regulaminem Banku.

   Usuń
  7. oczywiście, że jest zgodne z Regulaminem. Bank nie jest głupi.. ale jest nieuczciwą praktyką rynkową, naruszenie zbiorowego interesu klientów.
   Proponuję skargę do KNF, reklamację do banku. Kiedyś w wypadku ideabanku zadziałało.. więc do dzieła.. Ja już wysłałem..

   Usuń
 3. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić taką kwestię. Rok bankowy trwa 360 dni a nie 365 (kazdy miesiąc dla bankierów ma 30dni i tak liczą rok). Czy przez te ostatnie 5 dni w roku odsetki od kasy na kontach nie sa oprocentowane? Muszę wycofać z funduszy kasę przed końcem roku bo to przecież nic nie pracuje przez tydzień a i tak ostatnio taka beznadzieja ze tylko tracę czas, ale nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę i zaparkować z kasą na nieoprocentowany rachunek. Nie wiem jak to jest z tymi dniami brakującymi w roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Skąd wziąłeś te 360 dni. Bzdura.Każdy miesiąc bankowy trwa tyle ile rzeczywisty. Jak masz lokatę to za lipiec masz naliczone odsetki za 31 dni a w lutym za 28 lub 29.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo tak jest - rok bankowy to 360 dni, ale chyba to nie oznacza że kasa nie jest nieoprocentowana przez 5 dni tylko to że oprocentowanie dzieli się na 360dni a nie na 365 (a wypłacane za pełne 365 dni) i wychodzi minimalnie wyższe. W skali roku wygląda to chyba tak
   np
   4%/360dni =0,011111% * 365 dni
   4%/365dni =0,010958% * 365 dni

   Czyli na dzień wychodzi że przy podziale na 360 dni mamy dziennie oprocentowanie o ~1,8% wyższe bo rok kalendarzowy trwa 365 (co realnie daje w tym wypadku mikrony)
   Wynika z tego że mamy ciut wyższe oprocentowanie niż wynika to z nominalnego oprocentowania. A to że rok bankowy to co innego niż kalendarzowy to prosto sprawdzić wklepując to hasło w Wikipedii.

   Warto wiec zakładac lokaty :-). Gorzej z kredytami bo tu się dokłada do interesu w takim rachunku i bank zarabia więcej niż traci na dodawaniu oprocentowania do lokat i dlatego machnął na to ręką. a dlaczego 360? łatwiej kiedyś było liczyć jak nie było tylu komputerów i systemów, w bankach na przełomie roku jest bałagan i kupa roboty ciekawszej niż martwienie się naliczaniem odsetek.

   Usuń
  2. Piszesz tu o tzw. "regule bankowej", którą w obecnych czasach (przynajmniej w odniesieniu do lokat) chyba mało który bank stosuje. Przynajmniej te, z którymi ja mam styczność przymuja do obliczeń ilość dni równą ich ilości w danym miesiącu. I to zarówno dla lokat jak i KO. Przyjmowanie, że każdy m-ąc ma zawsze 30 dni może być jeszcze stosowane w niektórych bankach spółdzielczych, ale też w to wątpię...

   Usuń
  3. Jakies herezje opowiadasz z tymi 360 dniami.
   We wszystkich bankach z ktorymi mialem dotychczas do czynienia rok ma 365dni.
   Oprocentowanie jest wiec dzielone ZAWSZE przez 365 dla obliczenia odsetek za 1 dzien (i mnozone przez ilosc rzeczywistych dni w miesiacu).

   Usuń
  4. W Polsce zgodnie z ustawą Prawo bankowe przy obliczaniu oprocentowania zakłada się, że rok ma 365 dni

   Usuń
 5. Ustawa, Prawo bankowe. artykuł 52.1./10/ 3. "Do obliczania należnych odsetek od środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku przyjmuje się, że rok liczy
  365 dni, chyba że umowa stanowi inaczej."

  OdpowiedzUsuń
 6. Własnie wyczytałem na wikipedii , że:
  "Lokata oprocentowana 4% w skali roku jest tak naprawdę oprocentowana w roku nieprzestępnym w wysokości: 365/360 x 4,0% = 4,06"
  I to są dokładnie pierdoły jakie czasami można wyczytać na wikipedii.

  OdpowiedzUsuń
 7. W Millenium jest możliwośc założenia lokaty urodzinowej poprzez wirtualną rzeczywistość oprocentowanie 3% max 10000zł na 1 miesiąc. Dostępna przez miesiąc od zakończenia urodzin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, założyłem niedawno:)
   Od dawna widnieje w rankingu lokat publikowanym co miesiąc na PP4.

   Usuń
 8. Czy po zerowaniu konta muszę zamykać te promocyjne konto? 16 grudnia zerowalem konto które promocyjna stawkę miało do 20 grudnia i niestety konto które się dzisiaj zaktualizowano uwzględnia wycofane pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówisz o Millennium profit konto? Nic ci nie da zamykanie konta. Chciałeś przystąpić do nowej promocji? Możesz przystąpić dopiero od 12 stycznia. Wyzeruj wszystkie konta najpóźniej 10 stycznia.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...