poniedziałek, 9 grudnia 2019

Rozszerzenie oferty 200 zł za konto w Pekao oraz 3% na KO przez pół roku


W październiku opisywałem fajną promocję, do której można się rejestrować do końca tego roku. Mowa o łatwych do zgarnięcia 200 zł w Pekao, co więcej konto to gwarantuje nam 3% przez pół roku na KO do kwoty 30.000 zł z czego na pewno warto skorzystać.

Nowością jaką teraz mamy jest rozszerzenie tej oferty o konto dla młodych. W obu przypadkach mamy ten sam regulamin, ale w przypadku konta dla młodych mamy osobny link dedykowany na rejestrację. Warto więc przypomnieć tę ofertę i rozszerzyć ją o młodych.

Oferta Pekao w wersji dla młodych
Pekao niczym Millennium robi krótkie przerwy między swoimi promocjami. Premie są jednak różne więc warto wstrzelić się w najwyższe z nich, a 200 zł to najwyższa kwota, którą niezwykle łatwo jest zdobyć.


Kto może z tego skorzystać? Pekao dopiero od niedawna stał się atrakcyjnym bankiem, więc tutaj wielu z nas będzie świeżakiem. Dla wracających jest wyznaczana data 1 stycznia 2018 po której nie można mieć tutaj konta by wrócić po premię.

Tutaj zgarniesz 200 zł w Pekao i założysz sobie KO na 3%

lub

Link rejestracyjny z 200 zł w Pekao w wersji dla młodych

Promocja potrwa jeszcze tylko do 31 grudnia. Warto tutaj podkreślić, że młodzi czyli osoby do 26 roku życia mają wszystko za darmo i nie muszą kombinować z apką by uniknąć opłat za przelewy, co jest ewenementem na naszym rynku.


W poprzednich promocjach było albo 100 zł jak we wrześniu, albo 200 zł jak w sierpniu. Teraz mamy obie opcje jednocześnie co widzimy na powyższym screenie.

100 zł za założenie konta w oddziale
Niższa stawka dotyczy osób, które do końca roku zdecydują się założyć konto w oddziale. Potem należy spełniać typowe warunki jakie stawia Pekao, które co ciekawe są łatwiejsze od niezwykle łatwych w Millennium. Dla przypomnienia należy:
  • zrobić przelew na 500 zł
  • zrobić jedną płatność kartą na dowolną kwotę
Stówkę dostaniemy szybko bo już do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta u żubra.200 zł za założenie konta za pomocą selfie
Większość z nas woli jednak zakładać konta bez wychodzenia z domu korzystając po prostu z netu. Można w tym celu skorzystać z promocyjnego linku zawartego w niniejszym artykule. Według informacji dostępnej po kliknięciu w przycisk Załóż konto online pojawia się informacja, że założenie konta potrwa 3 minuty.

Warunki z punktu pierwszego trzeba też będzie spełniać dłużej. Są jednak identyczne:
  • zrobić przelew na 500 zł 
  • dokonać jednej płatności na dowolną kwotę
powyższe warunki należy spełnić nie przez jeden lecz przez 4 miesiące.

Tutaj zgarniesz 200 zł w Pekao i założysz sobie KO na 3%

lub


Link rejestracyjny z 200 zł w Pekao w wersji dla młodych

Wybór jest więc chyba oczywisty. Dłuższy czas posiadania konta nie powinien nas martwić, skoro 3% na KO mamy gwarantowane przez pół roku. Nie będzie więc jałowego czasu trzymania samego roku i spełniania warunków bez dodatkowych korzyści.


Konto w Pekao warto założyć dla samego oprocentowania 3% oraz dodatkowo dla braku opłat za przewalutowania. Ale jak można dodatkowo zdobyć 200 zł to taka oferta staje się już ofertą typu must have.

Do niedawna martwił fakt znikającej liczby najfajniejszych banków. Cieszy więc za to fakt, że te banki które do niedawna nie były tutaj wcale opisywane nagle zaczęły robić się atrakcyjne i godne polecenia.

Regulamin promocji 200 zł za konto przekorzystne w Pekao
Tabela Opłat i Prowizji w Pekao

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...