piątek, 6 grudnia 2019

Tylko w ten weekend: 350 zł w promocji Mikołajki z bankiem


Rano opisałem ofertę Paribasa z 250 zł, a tymczasem po południu mamy już nową i to dedykowaną akurat dzisiejszemu świętu czyli Mikołajowi. Oferta jest o tyle ciekawa, że można w niej zgarnąć o 100 zł więcej aniżeli w promocji Premia na zimę.

Jak widać zamiast lokaty mikołajkowej do której przywykliśmy w latach ubiegłych w Getin czy Idea bank, mamy teraz konto z Mikołajem.  I co więcej oferta ta będzie ekspresowo krótka, ma potrwać bowiem tylko w ten weekend!


Definicje nowego klienta są te same: brak konta przez ostatnie 9 miesięcy, więc od razu przejdziemy do szczegółów.

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Mikołajki z bankiem

Powyższy link promocyjny ma być aktywny tylko do 8 grudnia czyli zamiast black weekend mamy santa clause weekend. Ale nawet to nie jest pewne, bowiem bank przygotował zaledwie 500 sztuk tej promocji co jest rekordem pod względem minimalnej ilości.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł?

1. Za samo otwarcie konta: 100 zł do H&M
Dodatkowa stówka w stosunku do rannej promocji polega na przyznaniu premii już za samo otwarcie konta. Na pewno miły gest ze strony banku. Ten mikołajkowy prezent  możemy wykorzystać w popularnej sieci sklepów H&M.2. Jak zdobyć pozostałe premie
Ta promocja nie jest dodatkiem do rannej promocji zimowej, gdzie za same przelewy można  zgarnąć 2x 125 zł. Jak widzimy na powyższym screenie mamy dwie premie po 100 zł oraz 150 zł i paradoksalnie na większą premię mamy mniejsze wymagania.

a) 100 zł za płatność kartą w styczniu
By zdobyć drugą stówkę musimy w styczniu wydać 250 zł. Nie jest to może dużo, ale zawsze jest to nieco bardziej upierdliwe od ilościowych wymagań. Trzeba bowiem liczyć czy już wydaliśmy 250 zł czy jeszcze trochę nam brakuje. 

Sprawa robi się prosta, jeśli robimy jednorazowy zakup na tę kwotę lub większą. Przypomnę, że sklepy nie robią problemu z dzieleniem dużej płatności na kilka kart. Jeśli robimy zakup np. na 300 zł można kartą Paribasa zapłacić 250 zł, a resztę inną kartą na której też mamy cashback.b) 150 zł za banalne warunki
W lutym jest dużo łatwiej. Mamy wykonać:
 • 5 transakcji bezgotówkowych kartą
 • zrobić wpływ na konto w wysokości 1000 zł
jak sądzę dla banku lutowe warunki są trudniejsze bo jest ich więcej. Sądzę jednak, że warunek przelewu to żaden warunek, a płatności okazyjne robią się same. W ten sposób lutowe warunki są o wiele banalniejsze od płatności kartą na 250 zł.

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Mikołajki z bankiem

Podsumowując mamy do wyboru albo łatwe warunki dla 250 zł opisane rano lub nieco trudniejsze dla 350 zł. Jak widać marketingowcy Paribasa lubują się w wymyślanie przeróżnych kombinacji, ważne jednak że są one do zaakceptowania i jest w czym wybierać.

Regulamin promocji 350 zł z okazji Mikołajki z bankiem Paribas

4 komentarze:

 1. Czy jako wpływ to musi być wynagrodzenie, Czy może być np przelew z konta z innego banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musi to być wynagrodzenie. Może to być dowolny przelew z innego banku za wyjątkiem Optimy, która należy do Paribasa.

   Usuń
 2. Wysyp promocji .Bitwa o klienta trwa czyżby bank miał kłopoty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę, Paribas to jeden z najbardziej stabilnych banków, a promocji zawsze jest tu dużo, bo to najbardziej aktywny bank w promowaniu swoich kont.
   Obie promocje nie ukazały się jednego dnia. Poprzednia promocja ukazała się w środę, ale w środę miałem już artykuł o Twisto więc zaplanowałem go na czwartek, ale wczoraj miałem tak zajęty dzień, że z publikacją zdążyłem dopiero dziś. Stąd można mieć wrażenie, że obie ruszyły dziś.

   Jak sądzę teraz możemy mieć stale tego typu oferty jak kiedyś z lokatami. Było konto na Black Friday, teraz jest konto na Mikołaja. Kto wie czy niebawem nie będzie konta na święta.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...