piątek, 6 grudnia 2019

250 zł za wykonanie kilku przelewów w promocji Premia na zimę w Paribas


W Mikołaja czas na nową promocję. Paribas zakończył przed czasem kilka omawianych niedawno ofert z premią, zaoferował jednak w zamian kolejną, w której można zgarnąć 250 zł i to w bardzo łatwy sposób wystarczą bowiem same przelewy.


Definicja nowego klienta nic się tutaj nie zmienia i bardzo dobrze, bowiem karencja jest wyjątkowo krótka. Dalej wynosi ona zaledwie 9 miesięcy, więc łatwo zgarniać premie, czekać 3 kwartały i wracać po kolejną.

Tutaj zgarniesz 250 zł za wykonanie kilku przelewów

Akcja promocyjna ma potrwać do 20 grudnia 2019, ale znów zakończy się zapewne przed czasem. Wszak premię tym razem jest bardzo łatwo zgarnąć, a bank przygotował zaledwie 3000 sztuk.


Co trzeba dokładnie zrobić dla 250 zł?

1. Premia na start - 125 zł
Akcję podzielono na dwie części w których można zgarnąć równo po 125 zł. Na początek wymagane jest by konto założyć najpóźniej do 7 stycznia 2020, czasu jest więc aż nadto bo ponad miesiąc.

W dalszej części należy w pierwszym miesiącu nowego roku czyli w styczniu 2020
 • wykonać 4 przelewy
 • dokonać wpływu na konto na 1000 zł
Przelewy można wykonać w dowolny sposób jak kto lubi. Bank uzna zwykły przelew z kompa czyli z Pl@net jak nazywa się ich system, GO online lub za pomocą apki GOmobile jeśli ktoś lubi robić przelewy ze swojego smartfona. 
2. Premia na pożegnanie - 125 zł
O dziwo to samo należy zrobić w lutym
 • wykonać 4 przelewy
 • dokonać wpływu na konto na 1000 zł
Nie ma mowy o żadnych płatnościach kartą na jakąś kwotę czy nawet ich określoną ilość. Wystarczą same przelewy: 4 na zewnątrz oraz 1 z zewnątrz. Łatwa promocja jak nigdy w tym banku.

Tutaj zgarniesz 250 zł za wykonanie kilku przelewów

Warto tutaj jednak podkreślić fakt, że dla zdobycia drugiej nagrody konieczne jest spełnienie pierwszej. To jednak nie będzie trudne zważywszy fakt, że całość warunków można spełnić w 5 minut przy kompie:)

Uwaga:
Chociaż teoretycznie do spełnienia warunków promocji użycie karty nie jest potrzebne, to jednak musimy ją zamówić. Jak wskazał TomTom w komentarzach jest ona wymagana, a żeby była darmowa trzeba nią wykonać jedną transakcję w miesiącu.

Jednym słowem fajna promocja. Mniej niż zwykle, ale za to o wiele łatwiej. Ot fajny prezent na mikołaja. Informacje o nagrodach czyli przelewach na wskazane konto przyjdą z maila 'premianazime' podanego w regulaminie. Warto go sobie skopiować, jeśli bierzemy udział w tej promocji.

Nowa akcja Mikołajki z bankiem

Aktualizacja:
Od dziś mamy nową akcję Mikołaj z bankiem. Omówię ją w osobnym wpisie. Zainteresowani mogą już zobaczyć jak to wygląda. Zgarnąć tutaj można opisane wyżej 250 zł (chociaż warunki są nieco inne) + dodatkowo 100 zł do H&M:

Tutaj weźmiesz udział w akcji Mikołajki z bankiem z premią do 350 zł


Regulamin promocji 250 zł do zgarnięcia w Premii na zimę w Paribas

6 komentarzy:

 1. Polcan pisze: "Nie ma mowy o żadnych płatnościach kartą na jakąś kwotę czy nawet ich określoną ilość."

  Do spełnienia warunków promocji nie, ale trzeba pamiętać - aby wykonać chociaż taką jedną płatność na dowolną kwotę w każdym z miesięcy posiadania konta - aby nie pobrali opłaty 3zł za jej obsługę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzałem to tabeli opłat. Konto darmowe, przelewy darmowe. Karta owszem płatna 3 zł, ale po co ona komu, jeśli nie jest wymagana do premii?
   Mam wiele kont, ale nie w każdym przypadku kartę do konta. Przykładowo IB nigdy karty nie miałem, w Aliorze karty nie mam, zlikwidowałem po powrocie z zagranicy. Jak nie ma potrzeby to karty nie zamawiamy, w końcu mamy ich całą masę w innych bankach.

   Usuń
  2. "Karta owszem płatna 3 zł, ale po co ona komu, jeśli nie jest wymagana do premii?"

   Ale jest konieczna do wzięcia udziału w tej promocji. Patrz podpunkt nr 6) w regulaminie, który sam dodałeś do artykułu ;)

   Usuń
  3. Odnośnie tego co napisałem wyżej. Chodziło mi konkretnie o podpunkty 6) oraz 7) z paragrafu 2-iego. Kartę należy przetrzymać przez cały okres promocji!

   Usuń
  4. 'Zawsze umowę ramową w zakresie Konta oraz Karty...
   Jest posiadaczem konta wraz z kartą na dzień przekazania premii...'
   Niestety masz rację. Karta jest konieczna, tyle dobrze, że wystarczy jedna płatność. Dodałem tę informację do artykułu. Dzięki za czujność.

   Usuń
 2. Po zalogowaniu do Aliora jest oferta lokata urodzinowa dla osób urodzonych w grudniu. Niestety stawka wynosi tylko 2,50% więc z niej nie skorzystałem.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...