poniedziałek, 2 grudnia 2019

Powrót promocji 400 zł do zgarnięcia do Biedronki w Paribasie


Jeśli jakaś akcja promocyjna jest bardzo popularna, banki zwykle robią dodatkową edycję. Dla nas to nieistotne, liczy się wszak to co możemy zgarnąć, a nie która edycja trwa obecnie.

Od grudnia ruszyła druga edycja popularnej akcji promocyjnej z 400 zł do Biedronki za kartę w Paribasie. Poprzednia trwała dwa miesiące, najnowsza potrwa jednak tylko do końca grudnia. Dodatkowo możemy dostać 5000 punktów na start.


Kto może z tej promocji skorzystać? O kartę w Paribasie jest nieco trudniej niż o konto, odsiadka wynosi bowiem nie 9, a ponad 21 miesięcy. Dokładniej karty nie powinno się tutaj mieć od 1 stycznia 2018.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za kartę w Paribasie

Oferta ma potrwać do 31 grudnia 2019, ale jak zwykle należy brać poprawkę na fakt, że oferentem jest Paribas. Nie raz przyłapaliśmy już ten bank na przerywaniu promocji nawet w przypadku braku wyczerpaniu zapowiadanego limitu, więc nie należy się zbytnio sugerować datą lecz to czy powyższy link jest jeszcze aktywny czy już nie.

No dobra, a co trzeba zrobić by zgarnąć fajną kasę na zakupy?
W przypadku kredytówek warunki są zawsze takie same: trzeba nimi płacić, ale na szczęście zakupy mogą być dowolne. Paribas wymaga kartą zrobić zakupy na 2000 zł. najpóźniej do 30 kwietnia 2020.

Przed nami gorący okres przedświąteczny w którym z oczywistych powodów wydajemy więcej niż zwykle. Nie powinno więc być problemów ze spełnieniem tego warunku, wszak średnio wychodzi to 500 zł na miesiąc czyli tyle ile wydajemy kartą T-mobile.

W komentarzach często pytacie czy po spełnieniu warunku kartę można od razu zlikwidować. W regulaminie nie ma wymogu dzielenia płatności na raty, można dokonać jednorazowego zakupu np. smartfona za 2000 zł i od razu uważać warunek za spełniony.
A co z nagrodą?
Najpierw trzeba zarejestrować się na paribasowskiej stronie mambonus gromadzącej benefity dla klienteli banku. Nie trzeba tego robić od razu, mamy na to nawet 2 miesiące od momentu udostępnienia nagrody, będzie tam na nas  czekać w ciągu 60 dni od momentu wydania kartą 2000 zł.


Kto lubi zgarniać wszystko co się da, może także zbierać punkty w programie mambonus. Tutaj na start dostajesz 5000 punktów, w październiku można korzystać z podwojenia punktów za tankowanie w weekendy. W dniu urodzin dostajemy nawet 3x więcej punktów...

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za kartę w Paribasie

Kogo interesują dodatkowe promocje dotyczące karty kredytowej może sobie zajrzeć do drugiego regulaminu dostępnego na końcu artykułu. O dodatkowych bonusach można znaleźć wiele informacji już na stronie mambonus.pl

Podsumowując Paribas staje się powoli liderem wśród banków oferujących najlepsze promocje na rynku. A z pewnością bankiem w którym wybór jest największy. Na szczęście da się połączyć promocje karty wraz kontem.


Regulamin promocji Odbierz 400 zł na zakupy do Biedronki
Regulamin promocji 5000 punktów na start w mambonus
Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych w Paribas

7 komentarzy:

 1. może warto dodać słowo o opłatach związanych z kartą, np :
  -miesięczna opłata za korzystanie 9zł/15zł (0 zł jeżeli rozliczy się 1000zł)
  -dostarczenie Karty przesyłką kurierską na adres wskazany przez klienta 35zł
  -opłata za wypowiedzenie Umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia 25zł

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie nie na temat: zastrzeżonej karty debetowej mBanku można użyć do wpłacania forsy we wpłatomatach tegoż banku. Którego banku jeszcze zastrzeżone karty działają w ten sposób?

  OdpowiedzUsuń
 3. Euronet jest w trybie off więc powinno zadziałać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nest zadziała we wpłatomacie Euronetu.

   Usuń
 4. Czy promocja na pewno dotyczy karty Abba? Tabela opłat przedstawionych w artykule odnosi się właśnie do niej. Zgodnie z regulaminem jedynie karty Mastercard lub Mastercard Gold biorą udział w promocji z bonem na zakupy w Biedronce.. A tam już nie da się uniknąć miesięcznej opłaty bez zrobienia zakupów na conajmniej 1000 zł miesięcznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejrzałem wszystko raz jeszcze i niestety masz rację. Dołączyłem do artykułu TOiP dla czterech kart kredytowych w tym wymagane Mastercard lub Mastercard Gold. Tam wydanie jest darmowe ale korzystanie wynosi 72 zł za wersję Standadrd.

   Pojawia się zatem pytanie jak jest pobierana opłata. Niektóre karty pobierają opłaty z góry, inne zaś z dołu czyli po upływie jednego roku. Niestety nie wiem jak jest w przypadku kart Paribas.
   Dzięki za zwrócenie uwagi.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...