piątek, 13 grudnia 2019

400 zł do wykorzystnia w sklepie Xiaomi za darmową kartę w Citi


Smartfony Xiaomi biją ostatnio rekordy popularności i to nie tylko w segmencie ekonomicznym. Citi wykorzystuje ten moment do promowania swojej darmowej karty oferując w zamian kasę na zakup smartfonów tej firmy.

W sierpniu mieliśmy pierwszą edycję takiej okazji. Cieszyła się dość dużą popularnością więc grudniu ruszyła druga. Można w niej zgarnąć 400 zł na kupno smartfonu Xiaomi Mi A3.


Kto zatem może skorzystać z niniejszej oferty? Niestety nic się nie zmieniło w stosunku do pierwszej edycji tej promocji. Nowy to wciąż taki, który nie miał tutaj karty od 1 stycznia 2017 czyli już od blisko trzech lat.

Tutaj zgarniesz 400 zł do sklepu mi.home za darmową kartę w Citi

Citi inaczej też podchodzi do czasu trwania ofert. Gdy inne banki stawiają na krótki okres do miesiąca, to Amerykanie dają długi czas do namysłu bo blisko dwa miesiące. Oferta ma potrwać do 11 lutego 2020.
Co trzeba zrobić by zgarnąć cztery stówki?
Citi ma stałe wymagania, które różnią się praktycznie tylko kwotą jaką trzeba wydać kartą w określonym terminie. Tym razem należy:
 • zalogować się na konto swojej karty (1 miesiąc)
 • wydać kartą 2000 zł (3 miesiące)
Na pierwszy warunek mamy aż miesiąc czasu. Nie trzeba instalować apki na smartfona, wystarczy po prostu logowanie do zwykłej bankowości, ale logowanie do apki też spełni warunek.

Na drugi warunek mamy 3 miesiące. Dwa tysiaki raczej trudno byłoby wydać w miesiąc, natomiast przez kwartał problemu z tym być nie powinno. Okres jest nawet jeszcze dłuższy bo można tutaj doliczyć dodatkowy miesiąc w którym wyrobiliśmy kartę, tutaj jednak liczba dni będzie różna w zależności od tego kiedy karta do nas dotrze.Kiedy nagroda?
e-Kod o wartości 400 zł do sklepu Xiaomi mi-home dostaniemy na pocztę w bankowości Citi. Ma on dojść najpóźniej do końca drugiego miesiąca po tym w którym spełniliśmy warunki. Aby go użyć musimy dokonać zakupu na minimum 401 zł co w przypadku smartfonów nie jest trudne.

Firmy Xiaomi nie trzeba Wam chyba przedstawiać bo jest bardzo popularna, sam zresztą kupiłem w wakacje smartfona tej firmy. Kod rabatowy będzie ważny przez 6 miesięcy od momentu jego przyznania i można go użyć tylko jednokrotnie.

Tutaj zgarniesz 400 zł do sklepu mi.home za darmową kartę w Citi

Aby dostać kod musimy mieć w dalszym ciągu aktywną kartę. Ale spokojnie, nie trzeba się obawiać o to, że zapłacimy cokolwiek za posiadanie karty przez czas oczekiwania za nagrodę. Nie jest przypadkiem, że od kilku ostatnich lat uznawana jest za najlepszą kartę w Polsce, wszak jest całkowicie darmowa i nie trzeba z niej korzystać po spełnieniu warunków do zdobycia premii:)
 
Bez wątpienia najlepsza karta kredytowa w Polsce

Regulamin oferty 400 zł do wykorzystania w sklepie Xiaomi mi.home edycja II
Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Citibank

10 komentarzy:

 1. Ktoś tu pisał, że dostał w City maksymalnie 199,73 złote. Ale przecież miesięczna premia od 100.00,00 na 3% (po odjęciu belki) to 202,50 złotych. O co tu chodzi? znowu jakiś kant?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozwolę sobie zauważyć, że listopad ma 30 dni.

   Usuń
 2. Czy jest tu ktoś, kto od trzech lat nie miał karty w City? Strasznie długa ta karencja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem - o ile na okazje typu dobry % na KO lub lokatach jestem łasy, to na produkt kredytowy, nawet z tak ładną premią, jak dotąd nie dałem się namówić :)

   Usuń
 3. 202,50 zł, tak banki nie liczą oprocentowania.
  Twoje wyliczenie odsetek to: 100000x0,03/12x0,81.
  Zgodnie z Regulaminem w każdym Banku rok liczy 365 dni. Właściwe odsetki to: 100000x0,03/365x30x0,81= 199,7260273 zł (netto).
  Jednakże, nie zawsze tyle wychodzi, gdyż banki wypłacają odsetki na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego i np. Millenium za ostatni dzień miesiąca odsetki przechodzą na następny miesiąc kalendarzowy itd. Wtedy za listopad liczą np. 100000x0,3/365x29x0,81=193,068493 zł (netto) w zaokrągleniu dokładnie 193,06 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łatwiej jest tak:
   100000*2,43%/365 dni*np.30 dni i wychodzi jak w mordę strzelił powyższa kwota.

   Usuń
  2. mam pytanie, czy znacie jakiś program na PC czy apkę (może jakiś arkusz Excela), działający tak jak systemy bankowe, który obliczałby na bieżąco odsetki? Np. w Aliorze wpłacam i wypłacam z KO kilkanaście razy w miesiącu, te kwoty i daty wprowadzałbym do programu z wcześniej zadanym oprocentowaniem, a na koniec miesiąca program sam wyliczyłby mi kwotę należnych odsetek.

   Usuń
 4. Nie w temacie. Alior Bank od 13.12.2019 roku wycofał z oferty Konto Mocno Oszczędnościowe. Wprowadził nowe Konto o nazwie Konto Mega Oszczędnościowe, praktycznie nic się nie zmieniło. Wzorem Getin Banku, trzeba założyć nowe KO. A w ogóle, nie wiem po co ten manewr. Według mnie chodzi o liczenie oprocentowania standardowego w KMO było zmienne liczone w oparciu o WIBID1M – 0,55 p.p. w chwili obecnej to 0,88%, a w Koncie Mega Oszczędnościowym jest stale i wynosi 0,50%.

  OdpowiedzUsuń
 5. Smartfony Xiaomi mają jeden z najwyższych współczynników szkodliwego promieniowania stąd chinczyki próbują wszystkiego żeby się to sprzedawało. Radzę poczytać o raku mózgu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale też szał na nie jest ogromny, szczególnie podczas promocji o czym wczoraj było głośno.
   https://www.spidersweb.pl/2019/12/xiaomi-galeria-mokotow-otwarcie.html

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...