sobota, 2 kwietnia 2022

200 zł na start w ING w nowej wersji kont mobi oraz Direct

Dla tych co wykorzystali już większość premii bankowych i mają obecnie karencję w większości banków zawsze czeka stała oferta ING z premią na start, która od tego roku została zwiększona do 200 zł. Zaczął nam się wczoraj nowy kwartał, a to oznacza oczywiście początek nowej edycji konta u pomarańczowych.


Choć osobiście nie lubię tego banku, to jednak o pozytywnych zmianach informowaliście mnie w komentarzach.Gdy zatem moje obecne promocje z których korzystam się pokończą na pewno rozważę powrót do banku, który kiedyś zanim jeszcze powstał ten blog, był moim głównym.

Kto więc tym razem może z tej oferty skorzystać? Kolejną rzeczą na plus w tym banku jest sukcesywne skracanie karencji. Na dziś oferta dotyczy osób, które nie miały tutaj konta po 1 stycznia 2021 czyli krótko w porównaniu do innych banków.

Tutaj zyskasz do 200 zł za otwarcie konta w promocji ING

Koniec zapisów na bieżącą promocję przypadnie na 30 czerwca 2022., a więc znów zakończy się w pierwszym półroczu bieżącego roku.  I zapewne od 1 lipca ruszy nam nowa edycja na kolejny kwartał, a powyższy link promocyjny sam się odnowi:)

Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł? Zaczynamy od wersji dla mocno dorosłych czyli osób po 26 roku życia dla których przeznaczone jest konto Direct. W przeciwieństwie do innych kont tutaj obowiązkowo otwieramy ror wraz z KO, które Bank Śląski nazywa od lat OKO. Premia jak zwykle podzielona jest na 2 części.

1) 120 zł za płatności niekoniecznie kartą

Tutaj mamy klasykę pomarańczowych, ale już bez wymogu płatności kartą, która kosztuje od lat 7 zł. Na szczęście kartę można olać i nie martwić się tą opłatą, zaś wymagane zakupy zrobić blikiem lub portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay). Zwyczajowo trzeba wydać 1000 zł w terminie do 30 września 2022.

2) 80 zł za 2 lub 3 łatwe warunki

Dodatkowe 80 zł można zdobyć za:

  • wykonanie 3 płatności Blik
  • wpływy na konto na 1000 zł
  • założenie jednego celu na OKO i odłożenie nań 300 zł

Nie są to więc jakoś szczególnie trudne warunki. W podtytule z numerem 2 napisałem celowo '2w lub 3 warunki' co oznacza, że jeśli w pierwszym punkcie wybieramy płatności Blikiem, to liczą się one do dodatkowych 80 zł przez co tak naprawdę pozostają nam tylko 2 warunki: wpływu i celu na KO.

Tutaj zyskasz do 200 zł za otwarcie konta w promocji ING

Nagrodę otrzymamy do 17 października 2022 i wtedy też można zamknąć tutaj konto i poczekać na powrót po nową premię. Bo do niczego innego ten bank się raczej nie nadaje, ale premię fajnie jest zgarnąć.

Tyle dla osób zakładających konto Direct czyli mających powyżej 26 lat. 

 

 KONTO MOBI

 

Młodzi jak zwykle mają łatwiej i szybciej!

3) 200 zł za 3 warunki

Co ciekawe młodzi mogą liczyć na więcej niż w poprzedniej edycji, kiedy do zgarnięcia było 80 zł. Tym razem studenci mogą zyskać całe 200 zł jeśli do końca wakacji czyli 31 sierpnia:

  • wykonają 10 transakcje BLIK (w tym 3 w sklepach internetowych)
  • założą smart savera powiązanego z kontem
  • będą posiadać 30 zł w dniu 31 sierpnia na smart saver

Mają oni jednak inny termin bo tylko do 31 sierpnia 2022.

Podobnie jak w przypadku konta Direct po zgarnięciu premii warto pozamykać niepotrzebne już konta w ING. Młodzi mogą zrobić to dużo szybciej bo już 16 września 2022. kiedy mają otrzymać obiecaną premię:)

Regulamin promocji do 200 zł za konto Dorect powyżej 26 lat w ING

Regulamin  promocji do 200 zł za konto Mobi do 26 lat w ING

2 komentarze:

  1. Fajne konto oszczędnościowe na 2 procent nie to co w Santander dalej 0.01

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...