niedziela, 17 kwietnia 2022

2,50% na KO w Millennium oraz łatwe do zgarnięcia 360 zł na start

W święta pojawiła się informacja o nowej edycji konta oszczędnościowego w Millennium. Portugalczycy jakoś ostatnio nieco przysypiają ze stawkami, ale jednak w końcu idą z prądem i mamy wreszcie zapowiedź kolejnej podwyżki. Tak jak zapowiadałem na KO Profit będziemy mieli stawkę 2,50% a co ciekawe wreszcie dla wyższej kwoty niż 100k!


Jedyne co nie uległo zmianie to czas trwania promocji. W przeciwieństwie do innych banków, które stawiają na kwartalny okres Millennium ciągle obstaje przy 60 dniowym okresie promocyjnym bez względu na to kiedy uruchomimy tę promocję.

A uruchomić można o dziwo nie od dziś lecz dopiero po świętach od wtorku 19 kwietnia, zwlekać można jednak nawet do 14 maja 2022. Wpłacone środki będą objęte promocyjną stawką jeśli będzie to nadwyżka ponad to co mieliśmy w tym banku 11 dni wcześniej. Innymi słowy badanie salda przypada na 8 kwietnia 2022.

 

Warto tutaj przypomnieć, że jeszcze tylko kilka dni potrwa promocja konta osobistego. Millennium ustawił stałą datę, która ciągle się wydłuża - dziś mogą tu wracać osoby, które nie miały konta po 1 stycznia 2019.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

Trzecia edycja tej promocji potrwa jeszcze do  tylko przyszłego piątku czyli do 22 kwietnia 2022. Powyższy link promocyjny zapewne odnowi się automatycznie od 23 kwietnia, tak jak to stało się w artykule z listopada.


 

Jakie warunki mamy do zgarnięcia premii? Premia jest trudna do pokrojenia tworzy bowiem koło, więc bank po prostu przeciął je na dwie połówki serwując chętnym po 180 zł w dwóch turach. Za to warunki są banalne, ale to w Millennium jest tradycją, nie pamiętam bowiem by jakakolwiek promocja miała jakieś wygórowane warunki

1) 180 zł za jedną płatność kartą

Zaczyna się banalnie aż do przesady. Za niemała kasę bo 180 zł bank wymaga abyśmy:

 • aktywowali apkę Millennium
 • wykonali jedną płatność kartą na dowolną kwotę

o wyrażeniu zgód nie piszę, bo to oczywistość, że dla premii zgody są wymagane. Choć warunek spełnimy w minutę, to czasu mamy aż nadto, bank daje nam termin do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.


2) 180 zł za typową aktywność w Millennium

Potem jest już wieloletnia tradycja. Konto mam tutaj od ponad 10 lat, a warunki są tutaj ciągle takie same i ciągle banalne:

 • wpływ na konto na 1000 zł
 • jedna płatność kartą lub blikiem

powyższe jakże łatwe czynności należy wykonać przez 3 kolejne miesiące. Nagroda podobnie jak w opisanym wczoraj promocji w Santander jest łączna za kwartał.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

Podsumowując rewelacji na KO nie ma, ale dobrze chociaż, że mamy tendencję wzrostową i mam nadzieję, że w maju będzie to kontynuowane. Na duży plus jest podniesienie wreszcie maksymalnej kwoty co jest bolączką w Alior.

Regulamin III edycji promocji Aż 360 zł z kontem 360 stopni 

Regulamin 37 edycji KO z 2,50%


28 komentarzy:

 1. A stantardowe oprecentowanie poszło w górę o 0.5

  OdpowiedzUsuń
 2. Powinni zwiększyć (znacznie) limit przelewów, bo jeśli ktoś włoży maksa, to przy sposobie tradycyjnym trzeba będzie przeznaczyć na to aż cztery dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie to sa tzw."chore" procedury; w normalnych bankach przyjaznych dla uzytkownika, nie ma zadnych limitow (mozna je nadac samemu) a system sam wylapuje przelewy do weryfikacji telefonicznej przez pracownika. Ten bank ma zupelnie 'chore" procedury. Dawno temu przy przelewie w oddziale musialem czekac na telefon z centrali potwierdzajacy przelew, nie wieza i nie ufaja nawet swoim pracownikom. Zwyczajnie nie nalezy korzystac z bankow utrudniajacych zycie klientowi, bezpieczenstwo, jak najbardziej "tak", ale nie kosztem klienta.

   Usuń
  2. do Anonimowy 17 kwietnia 2022 21:09 Należy pamiętac, że w Millennium na Profit tylko jeden przelew w miesiącu jest bezpłatny, każdy następny to 7,50 zł.

   Usuń
  3. Limit przelewów określany jest w dniu zlecenia, a nie na dzień wykonania. W ten sposób można 'wylać' jednego dnia dowolna kwotę ponad limit, jeśli wcześniej przez kilka dni ustawi się zlecenia przelewów z datą przyszłą (w granicach limitu) NA TEN SAM DZIEŃ.

   Usuń
  4. Gesso - wiadomo, że najpierw wszystko Na ROR = wykorzystanie tego jedynego bezpłatnego przelewu. Dobrze, że chociaż tu nie ma tych bzdurnych ograniczeń. No ale potem to już cztery dni, zanim całość zainwestujemy gdzieś indziej.

   Usuń
  5. Dodam do anonimowego 15:41, że apka pozwala na limit 100 więc wystarczy zrobić przelewy z data przyszła według zasady melchisedeka i całe 200k pójdzie za jednym zamachem bez marnowania ani dnia.

   Usuń
  6. W bankowości internetowej nie w apce limit można ustawić na 200 tysięcy w Banku Millennium

   Usuń
  7. Limit główny (Autoryzacja mobilna): 200 000 PLN
   : https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/39/latest

   Usuń
 3. Dziś przy próbie przelewu do getin.bank milenium daje promocje na 2.9 na stare środki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba zaczyna brakować im pieniędzy. To zwiększenie limitu na KO do 200.000,00 też o tym świadczy. Trzeba jeszcze chwilę poczekać - może się obudzą z oprocentowaniem, bo przy wysypie spółdzielczaków (neo, Ciechanów, Nowy) nie są już żadną konkurencją.

   Usuń
 4. Co to za promocja? Jeżeli lokata to na jaki termin?

  OdpowiedzUsuń
 5. Znikł i to dobrze. Oby na stałe, na zawsze...

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo transakcji - po raz pierwszy Getin (z którym "współpracuję" od zawsze) chciał potwierdzenia telefonicznego przelewu. No, takiego do 200.000,00, bo więcej u nich nie można. Jestem za, tym bardziej, że działają 24h na dobę (zlecałam tranfer w nocy).

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam konto Profit 36 edycję co należy zrobić aby załapać się na 37 na 2,5%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się tak, mam ten sam problem ale w Aliorze. Mam poprzednia edycję na której jest o 0,5pp mniej i niestety muszę czekać na jej zakończenie.
   Podobnie zresztą miałem wcześniej z Getin, ale w tym przypadku po prostu zamknąłem konto by mieć możliwość szybszego skorzystania z nowej edycji. Edycja trwa 3 miesiące, a konto zamyka się miesiąc.
   Tu możesz też tak zrobić, ale nie wiem czy ci sie to będzie opłacało.

   Usuń
  2. Kiedyś w mille wystarczyło napisać na czacie, że rezygnuje się z obecnej promocji, wyłączali i można było włączyć nową. Oczywiście pod warunkiem, że mieliśmy "nowe" środki.

   Usuń
  3. do polcan 19 kwietnia 2022 21:53 Na - aktywnym - koncie Profit widnieje taka oto informacja: jeśli chcesz zrezygnować z Promocji, zgłoś chęć udziału w rezygnacji w oddziale lub przez TeleMillennium. Rezygnacja z udziału w Promocji oznacza, że nie możesz przystąpić do danej edycji Promocji ponownie, ale nie tracisz naliczonych przed rezygnacją promocyjnych odsetek.

   Usuń
  4. To chyba jakaś nowosc. Pomysł jest świetny i fajnie by było, gdyby stosowały go inne banki.

   Usuń
 8. Można zrezygnować z obecnej edycji i trwa to jeden dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj mailowa dyspozycja zamknięcia 36 edycji a dzisiaj cynk, że 37 już działa. No to zadziałałem.

   Usuń
 9. Kolejna nowość która się dowiedziałem dziś. W PKO chwilowa wpłata kasy na konto dla przelewu już jest traktowana jako nowe środki. Tak się składa że otwarte wczoraj KO mam na 0% bo w dniu badania salda miałem środki w tym banku przez 5 minut.
  Czy któryś bank ma podobnie? Saldo badane jest przecież na koniec danego dnia, trudno wpłatę dla przelewu do innego banku traktować jako stan środków na dany dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, jak jest w Aliorze, ale na dzień badania salda też tam miałam 2.000,00 złotych przez parę godzin. Pod koniec dnia oczywiście już ich nie było. Nie korzystam na razie z ich KO, więc nie wiem, jak te pieniądze byłyby traktowane.

   Usuń
 10. Pytanie dla posiadaczy lokat w BFF. Jak ten bank weryfikuje nasze dane? Nie robimy tu przelewu weryfikacyjnego lecz każe nam się czekać na weryfikację przez bank i to długo, bo wniosek złożyłem wczoraj, a przecież środki mogłyby już pracowac. Zakładałem już naprawdę wiele kont technicznych i lokat, ale tutaj jest jakieś kuriozum.

  OdpowiedzUsuń
 11. @polcan BFF weryfikuje na podstawie przelewu z innego banku, do tego wysyła się skany dowodu osobistego. Jeżeli jeszcze czekasz to być może jest jakaś niezgodność w danych z przelewu, zadzwoń do nich, działają sprawnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem natychmiastową odpowiedź w SMS, ale dopiero po drugiej ostrej reprymendzie, bo na wczorajsza odpowiedzieli na poczcie wewnętrznej tak wymijajaco, że aż się zdenerwowałem.
   Na marginesie co oznacza stawka 0,50% przy koncie technicznym? Że jak przeleje kasę a zapomnę założyć lokaty to tak będą oprocentowane środki?

   Usuń
 12. @polcan
  tak, konto techniczne jest oprocentowane 0,5%, nie musisz zakładać żadnej lokaty jak nie chcesz.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...