niedziela, 10 kwietnia 2022

Teraz 480 zł za konto w Santander + liczne bonusy

Od tego roku u Santandera, w przeciwieństwie do innych banków, daje się zauważyć pewną regułę. Na początku każdego miesiąca mamy nową edycję promocji konta z fajną premią. Ale po tygodniu ta premia rośnie przez dodatkowy bonus co zwiększa atrakcyjność ofert. Nie inaczej jest teraz, bo do 380 zł na start dodano właśnie 100 zł do Allegro.


Niniejszy artykuł jest zatem rozszerzeniem o dodatkowe warunki jakie trzeba spełnić by zgarnąć dodatkową stówkę. W drugiej jego części przypominam warunki jakie należy spełnić dla podstawowych 380 zł. Wszystkie terminy się tutaj pokrywają do dodatkowe 100 zł jest po prostu zwykłą nakładką, bonusem na zachętę.


Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkową stówkę do Allegro?

Promocja trwa przez 5 miesięcy, więc Santander wymyślił sobie by w okresie od maja do września wykonać tylko dwie czynności:

  • 3x zalogować się apki Santandera
  • wykonać 3 przelewy przez apkę

Oba powyższe warunki należy spełniać w każdym z 5 miesięcy. To wszystko, zaś otrzymaną w zamian kartę podarunkową można wykorzystać do końca października 2022.

Niżej przypominam warunki oraz terminy wymagane dla podstawowej premii w wysokości 380 zł

Podobnie jak w przypadku Millennium data zamknięcia konta jest ustawiona na sztywno i wykluczone są wszystkie osoby, które zamknęły konto po 1 kwietnia 2019 co oznacza, że karencja  wynosi już tutaj ponad 3 lata:(

Tutaj zgarniesz nawet 380 zł za otwarcie konta w Santander

Najnowsza promocja potrwa znów bardzo krótko, bo tylko przez miesiąc, a więc do 30 kwietnia 2022. Do zgarnięcia jest wciąż 300 zł i tym razem nie zmienił się sposób wypłat premii w stosunku do warunków z marca. Ważne jest, że dalej jest bardzo łatwo o tę premię.


2) 100 zł za... tylko jedno logowanie

Na początek trzeba skorzystać z promocyjnego linku do 30 kwietnia by załapać się na promocję, po czym do 10 maja założyć konto. Musimy przy tym wyrazić wszystkie zgody by nabyć prawa do wypłaty przyszłej premii.

A pierwszą premię bank przyzna nam za spełnienie tylko jednego banalnego warunku:

  • jedno logowanie do apki Santandera

To łatwiej aniżeli było w marcu, gdzie dla dokładnie tej samej premii bank wymagał dodatkowo 10 płatności kartą! Wypłatę pierwszej stówki dostaniemy jak się można domyślać do końca czerwca.


3) 200 zł za łatwe 3 warunki

Właściwe warunki do spełnienia czekają nas w trzech kolejnych miesiącach, a więc w czerwcu, lipcu oraz sierpniu. Musimy wtedy:

  • raz zalogować się do apki Santandera
  • zrobić przelew na 1000 zł do Santandera z innego banku
  • wydać kartą zaledwie... 10 zł

Te łatwe bądź co bądź warunki pozostawiono ze zmian. Za te trzy czynności wykonane w trzech kolejnych miesiącach zgarniamy do końca września 200 zł czyli całkiem przyjemną premię.


 

4) 80 zł za skorzystanie z polecenia

Ostatnia część premii to pro prostu skorzystanie z nowej edycji programu poleceń. Nie jest to już premia w postaci przelewu na konto, lecz wyboru kart podarunkowych do Biedronki, RTV Euro AGD, Zalando, Helios lub Cinema City. Podobnie zresztą zrobili wcześniej Millennium czy Getin.

Moim zdaniem jak wchodzimy do banku, to warto zgarniać wszystkie możliwe premie. Jeśli nie masz kodu polecającego, a chciałbyś zgarnąć dodatkowe 80 zł możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com a udostępnię Ci taki kod.

Nie musimy przystępować do tej dodatkowej promocji od razu, możemy to zrobić najpóźniej 30 dni od daty otwarcia konta. Jedynym warunkiem przystąpienia do nowej premii jest brak posiadania konta w Santander przez ostatnie 12 miesięcy.

A co trzeba zrobić by zgarnąć trzecią premię? Warunek jest trudniejszy niż w poprzednim punkcie, należy bowiem wykonać: 

  • płatności kartą na 300 zł w terminie od momentu otwarcia konta do końca kolejnego miesiąca

innymi słowy jak ktoś otworzy konto w marcu, to na wydanie 300 zł ma czas do końca kwietnia. Warunek dość trudny, ale na pewno nie zaporowy. Przy obecnej inflacji wydać trzy stówki to już nie problem.

Tutaj zgarniesz nawet 480 zł za otwarcie konta w Santander

Konto warto sobie zachować po zgarnięciu premii. Z jednej strony samemu można je polecać innym, a z drugiej warto tutaj korzystać ze zwrotu za płatności za rachunki z czego sam korzystam tu od wielu lat. Rachunki za prąd, gaz, telewizor, telefon czy internet płacić i tak musimy, warto więc zadbać by część tych opłat do nas wróciła.


Można także skorzystać z dodatkowych bonusów widocznych powyżej jak lokaty na 2,50% na 4 miesiące przy czym nie ma znaczenia czy z tej lokaty już wcześniej skorzystaliśmy, mieć 4% zwrotu za zakupy na booking.com..

Regulamin promocji 300 zł z kontem

Regulamin programu poleceń w Santander

Regulamin promocji 100 zł na zakupy online

32 komentarze:

  1. @Polcan. 3 lata karencji? O czym tu pisać.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Piszesz jakby blog był ograniczony do ograniczonej ilości odbiorców. Czasy się zmieniaja, ludzie dorastaja, nowi też tu zaglądają. Po ilości zapytań o kod widzę że to popularna oferta bo i bank godny polecenia przez premiowanie zwrotu za rachunki.

      Usuń
  2. " wykluczone są wszystkie osoby, które zamknęły konto przed 1 kwietnia 2019 co oznacza, że karencja wynosi już tutaj ponad 3 lata:("

    Chyba "po" 1 kwietnia 2019? Czy czegoś nie rozumiem?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dobrze rozumiesz, poprawiłem ten błąd. Dzięki za zwrócenie uwagi.

      Usuń
  3. Na bankier trafiłem na reklamę bank nowy s. A. Dają 3,5% do 400tys. Niby mają BFG. https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dobre-lokaty-w-Banku-Nowym-S-A-8314299.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ciechanów daje więcej.

      Usuń
    2. Można już w Ciechanowie zamykać konto online?

      Usuń
    3. Zamykać ? Tak niedawno wszyscy (prawie wszyscy) tam otwierali konta. A już zamykają ?

      Usuń
    4. Ja, jeszcze nie otwierałem. A jechać do Ciechanowa mi się nie uśmiecha. Więc pytam a w czasu tych co mają konto.

      Usuń
    5. O co pytasz? Czy można zamknąć konto online? Czy jechać do Ciechanowa?

      Usuń
    6. Nie ma konieczności jechania do Ciechanowa. Wszystko załatwisz on-line

      Usuń
  4. Gdzieś dają na ko na walutach więcej niż Getin? ( 1% EUR i 0.5% USD)?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Getin w EUR moze dac nawet 1,5% przt spelnieniu paru warunkow na 18-m (max na rynku stopy EBC sa ujemne), co sie tyczy GBP czy USD to patrz moje posty na temat autodealingu w Aliorze pod poprzednim artykułem o CA (odpowiedzi dla uzytkownika @gucio).

      Usuń
    2. Raczej nie dają.Szukałam i nie znalazłam.

      Usuń
    3. @9.02 - czytałęm Twoje posty ale nie chodziło mi o depozyt ale o KO, gdzie można w razie czego dokonać szybkiej ewakucji. Więc 18M w getinie też nie wchodzi w grę.

      Usuń
    4. @14:25
      KO walutowe praktycznie nie istnieja, a jak sa ze starej oferty to oprocentowanie jest bliskie zero.
      Dla GBP czy USD stopy centralne dopiero odbily niedawno od zera, odsetki beda sie pojawiac na lokatach i to szczegolnie tych na rok, bo LIBOR-12m pokazuje wlasnie wzrost stop procentowych w tych krajach, np. 2,28% dla USD.
      Za pare miesiecy moze tak juz byc, ze depozyt negocj. w USD na 1-m lub 2-m bedzie dawal duzo wiecej niz KO w Getin, ale to zawsze bedzie termin. Jezeli chodzi o EUR, to kompletnie nie ma co szukac u konkurencji, bo prognozy na wzrosty ECB sa znikome, stad banki nie sa zainteresowane placeniem za takie depozyty.
      Stawki w EUR Getina tez nie sa wysokie, sa tylko promocje czasowe na KO lub dluzsze depozyty a to wynika pewnie z potrzeb Getin a nie stop rynkowych.

      Usuń
    5. 18.17. jak KO nie istnieją? Podałem wczoraj 22.52 aktualną promocję w Getin na USD i na EUR. 184 dni na nowe środki. Dziś założyłem i działa.

      Usuń
    6. @22:07
      Napisalem, ze "praktycznie" nie istnieja, masz je w Getinie, ale poza nim one sa w innych bankach ale z oprocentowaniem 0-0,2% i przewaznie nie w biezacej ofercie. W Getinie tez oproc. standardowe jest na poziomie 0,1-0,2%, z nastepnej promocji nie mozesz korzystac oraz musisz spelniac warunki 5 trans/mies. zeby korzystac z tej oferty.
      Generalnie trzymanie waluty na "procent" w wiekszosci okresow dziejowych nie mialo sensu w stosunku do PLN, ten zawsze mial duzo wyzsze %%.
      Posiadanie waluty dla mnie to swoista dywersyfikacja- "ubezpieczenie" , zwiekszenie bezpieczenstwa, aspekt odsetek schodzi na drugi plan. Jezeli trzymam walute jako "ubezpieczenie", to lokaty beda dawac zawsze wyzsze odsetki niz KO (w normalnych warunkach) i brak biezacego charakteru takich depozytow w ogole mi nie przeszkadza. Jezeli "wyczekujesz" momentu sprzedazy waluty, to owszem KO jest lepsze, ale to tez wydarzenie "jednorazowe", wiec nie nalezy tego uogolniac i lokaty sa generalnie lepsze do dlugiego przechowywania waluty.

      Usuń
    7. Wróciłem do getina z buforem waluty. Żonglowanie promocjami w Getin bez problemów jak masz drugą osobę w rodzinie. 5 płatności da się ogarnąć. Rozumiem, że wymogu zasilania już nie ma? Niestety lokaty w PLN EUR czy USD wykluczam. W dzisiejszych czasach najważniejszy dostęp do gotówki z możliwością ewakuacji bez strat i manewru przy skoku walut. Jak na dłużej to obligacje sp i może już korpo. no i świat choć tu ostatnio zadyszka.

      Usuń
  5. Faktycznie - ten Bank Nowy daje 3,5% na 3M do 400k. Z tego co widzę, to klon Neobanku także kasę można przelewać pod korek.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. do Arek 12 kwietnia 2022 09:13 Ciekawe, jaką propozycję daje Getin podczas przelewu do Banku Nowego. Swego czasu biegły w tym był TomTom. TomTom, gdzieś jest, jeśliś jest?

      Usuń
    2. Coś tom tom znikl

      Usuń
    3. ... wilka z lasu.

      Usuń
    4. Nie wywołuj.......:)

      Usuń
    5. Gesso - W GB mam tylko konto oszczędnościowe aby uniknąć bezsensownych opłat i kilkukrotnego płacenia kartą. Z drugiej strony to konto pozwala na zakładanie lokat.
      Z tego co pamiętam TT podobnie jak ja zamknął płatne konto w GB.
      Jutro chyba przetestuję ten Bank Nowy i ewakuuję resztę kasy z AION'a.

      Usuń
    6. do Arek 13 kwietnia 2022 14:47 Warto przyjrzeć się temu Bankowi i przedstawiać na Blogu spostrzeżenia. Trzeba też mieć na uwadze fakt, iż wkrótce nowa edycja Profit (20 kwietnia), zaś w maju nowe edycje: Alior (10 maja) i Getin (12 maja).

      Usuń
    7. W Getinie nie musisz miec nawet konta oszczednosciowego do zakladania lokat, stwarza to problem wycofywania srodkow np. kilka razy w miesiacu z tego konta. Jak chcesz korzystac z lokat to skladasz wniosek o lokate nieodnawialna w systemie i zasilasz ja z innego banku, po terminie zapadalnosci lokata wraca do banku zrodlowego.

      Usuń
  6. Bankowy Fundusz Gwarancyjny poinformował o podpisaniu umowy sprzedaży 100 proc. akcji Banku Nowego BFG. Większościowy pakiet udziałów, wynoszący 72 proc., nabył Wielkopolski Bank Spółdzielczy, znany na rynku pod nazwą handlową neoBank. Pozostałe akcje kupiły inne podmioty niewymienione z nazwy w komunikacie BFG.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To znaczy, że jeśli ktoś ma w neo "pod korek", to nie powinien rozpoczynać romansu z Nowym. Bo BFG będzie wspólny. Należałoby śledzić też Ciechanów, czy nie zdarzy się podobnie.

      Usuń
  7. Bank Nowy ma dwie tabele oprocentowania lokat. To co w Poznaniu lepsze oprocentowania lokat A w Krośnie gorsza oferta?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A na jakich lokatach ta różnica?

      Usuń
    2. Jedne mają od 2.5 do 4 procent w Poznaniu jest lepsza oferta

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...