wtorek, 12 kwietnia 2022

Nowa edycja promocji z 270 zł na start w Citi

Z nową promocją ruszył Citibank, gdzie w dalszym ciągu za otwarcie sztandarowego Citikonta można zgarnąć 270 zł czyli tyle samo ile w poprzedniej pierwszej edycji. Co się zmieniło w nowej odsłonie?


Zaczynamy standardowo od rzeczy najważniejszej czyli kto może z tego skorzystać? Data dla nowego klienta jest taka sama jak poprzednio: 1 września 2020, więc jeśli po tej dacie nie posiadałeś konta w Citi możesz założyć konto dla nowej premii. Innymi słowy karencja wynosi nieco ponad 1,5 roku.

Tutaj zgarniesz 270 zł na start za konto w Citi

Niniejsza, trzecia już edycja promocji konta potrwa tylko do 30 kwietnia 2022. Poprzednia edycja miała miejsce w marcu i też kończyła się z końcem miesiąca. To pokazuje, że Citi idzie drogą wytyczoną przez Santander, który co miesiąc otwiera nową edycję promocji konta.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 270 zł?

1) 20 zł za... wyrażenie zgód

To jest dalej w ofercie. Nie pamiętam by jakikolwiek inny bank płacił nam za samo wyrażenie zgód, zwykle ich zanegowanie równało się z brakiem prawa do premii. Tutaj za to mamy 20 zł, niewiele, ale lepiej je mieć niż nic. 

2) 100 zł za aktywność do wyboru

Aby zgarnąć pierwszą stówkę trzeba wykonać minimum 3 płatności Blikiem na kwotę 300 zł. Mamy na to czas do końca maja. Ten warunek też bez prawie bez zmian w stosunku do poprzedniej edycji. Prawie, bo teraz mamy wymóg płatności blikiem.

Ale uwaga: według regulaminu banku uznaje także... przelew na telefon BLIK. To znacznie ułatwia sprawę, bo w zasadzie nie trzeba robić płatności. Wszak prościej jest przelać kasę niż płacić w dowolny sposób za zakupione towary.


3) 100 zł za jedną z dwóch czynności do wyboru

W kolejnym miesiącu czyli w czerwcu robi się już trudniej. Jest to kopia jednego z warunków z poprzedniej edycji, tyle że wtedy premia wynosiła za to 50 zł, teraz mamy 2x więcej. Bank daje nam do wyboru 

  • przelanie 2000 zł z tytułu wynagrodzenia LUB
  • wykonać zlecenie walutowe na kwotę 2000 w CitiKantor

W przypadku drugiego warunku nie musi to być zlecenie w naszej walucie. Bank dopuszcza dowolną walutę, wystarczy że będzie to równoważność kwoty dwóch tysięcy. 

Moim zdaniem opcja pierwsza jest zdecydowanie ciekawsza. Do walut najlepiej korzystać z melonika, tutaj zaś możemy skorzystać z przelewu wynagrodzenia. Innymi słowy za jeden podpis dostajemy 100 zł czyli lepiej niż za czasów BGŻ, tyle że jednorazowo.

 


4) 50 zł na deser w ramach podziękowania

Za ostatnią premię nie trzeba robić nic ekstra. Jeśli spełnimy warunki z punktów poprzednich to bank w podzięce da nam dodatkowe 50 zł.

Tutaj zgarniesz 270 zł na start za konto w Citi

Podsumowując szału co prawda nie ma, ale jak ktoś chce zarobić dodatkową kasę na bankach może tutaj wyciągnąć coś ekstra. Oczywiście można także skorzystać z opcji z kartą za którą można zdobyć dodatkowe 600 zł, a to już daje całkiem przyjemną premię blisko 900 zł. Kto przegapił może zajrzeć tutaj oferta ważna jest do 2 maja 2022.


 

Regulamin promocji Nawet 270 zł z Citi kontem edycja II

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...