niedziela, 3 kwietnia 2022

Łatwe 360 zł do zgarnięcia w nowej edycji konta w Millennium + KO na 2%

W kwietniu mamy wysyp nowych ofert bankowych. Po Getinie oraz ING czas na omówienie nowej, trzeciej już edycji promocji konta 360 stopni, w której do zgarnięcia jest tyle samo ile widnieje w samej nazwie konta czyli 360 zł.


Niestety w przeciwieństwie do opisanego w poprzednim wpisie ING czy Paribasa karencja nie zmienia się wraz z kolejną edycją. Millennium ustawił stałą datę, która ciągle się wydłuża - dziś mogą tu wracać osoby, które nie miały konta po 1 stycznia 2019 a tak samo było w poprzedniej edycji.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

W trzeciej edycji konta mocno skrócono też czas jej trwania - potrwa ona tylko do 22 kwietnia 2022. a więc raptem zaledwie 3 tygodnie. Powyższy link promocyjny zapewne odnowi się automatycznie od 23 kwietnia, tak jak to stało się w artykule z listopada.


 

Jakie warunki mamy do zgarnięcia premii? Premia jest trudna do pokrojenia tworzy bowiem koło, więc bank po prostu przeciął je na dwie połówki serwując chętnym po 180 zł w dwóch turach. Za to warunki są banalne, ale to w Millennium jest tradycją, nie pamiętam bowiem by jakakolwiek promocja miała jakieś wygórowane warunki

1) 180 zł za jedną płatność kartą

Zaczyna się banalnie aż do przesady. Za niemała kasę bo 180 zł bank wymaga abyśmy:

  • aktywowali apkę Millennium
  • wykonali jedną płatność kartą na dowolną kwotę

o wyrażeniu zgód nie piszę, bo to oczywistość, że dla premii zgody są wymagane. Choć warunek spełnimy w minutę, to czasu mamy aż nadto, bank daje nam termin do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.


2) 180 zł za typową aktywność w Millennium

Potem jest już wieloletnia tradycja. Konto mam tutaj od ponad 10 lat, a warunki są tutaj ciągle takie same i ciągle banalne:

  • wpływ na konto na 1000 zł
  • jedna płatność kartą lub blikiem

powyższe jakże łatwe czynności należy wykonać przez 3 kolejne miesiące. Nagroda podobnie jak w opisanym wczoraj promocji w Santander jest łączna za kwartał.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium


 Warto na koniec przypomnieć, że w Millennium konto oszczędnościowe daje obecnie 2% do 100.000 zł. Getin wywindował stawkę na KO do 3%, Alior do 2,50% ciekaw jestem czy podobnie będzie w przypadku Millennium. Obecna edycja kończy się 16 kwietnia, więc możliwe że następnego dnia coś drgnie w górę...

Regulamin III edycji promocji Aż 360 zł z kontem 360 stopni

Regulamin 36 edycji KO ze stawką 2%

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...